دیگر رسانه‌ها
اخبار منتخب
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۸
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۹
یادداشت/

دست‌مریزاد سردار سلامی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: آقای ترامپ به عنوان قاتل سردار شهیدمان حاج قاسم سلیمانی، باید مطمئن باشد که تا پایان عمر کثیف و ننگینش یکی از اهداف اصلی سپاه در تلاش برای انتقام از عاملان شهادت سردار دل‌ها خواهد بود و فرقی هم نمی‌کند که در پست ریاست جمهوری باشد و یا نباشد!
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۳
۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹
۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۳
یادداشت/

ترامپ و دنده‌های صد‌من یک غاز!

شریعتمداری نوشت: دشمنان رژیم صهیونیستی مردم منطقه و نیروهای مقاومت هستند که معرکه‌گیری سه‌شنبه‌شب ترامپ و نتانیاهو، آنها را در تصمیم خود برای محو رژیم صهیونیستی مستحکم‌تر و مصمم‌تر کرده است.
۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۵
۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲

وقتی غرب دایه مهربان‌تر از مادر می‌شود!

پس از اجرای حکم اعدام نوید افکاری، شاهد برخی دخالت‌ها و موضعگیری‌های منفی از سوی کشور‌های غربی نسبت به این ماجرا بودیم که هم خلاف انصاف و عدل بود، هم از اصول دیپلماتیک به دور.
۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱
دومینوی سقوط/ بخش دوم

ترسِ کشور‌های عربی از ایران و پناه به اسرائیل

در واقع از منظر کشور‌های عربی، ایران نسبت به رژیم صهیونیستی تهدیدی اصلی و بالقوه علیه این کشورهاست که برای مقابله با آن حمایت امنیتی قدرت‌های فرامنطق‌های و منطق‌های ضروری است.
۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۱
۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲
دومینوی سقوط/ بخش اول

توافق‌های عبری-عربی و چالش امنیتی در خلیج فارس

توافقات اخیر امارات متحده عربی و بحرین با اسرائیل به نوعی می‌تواند یک مقدمه چینی برای راحت‌تر شدن ارتباط سعودی با اسرائیل شود، زیرا امارات و بحرین مواضع نزدیکتری به عربستان سعودی دارند و به همین جهت ارتباط گیری سعودی‌ها و اسرائیلی‌ها نیز از این به بعد آسان‌تر می‌شود.
۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰
۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۹
واکنش رسانه‌های معاند به ضرورت تغییر محتوای کتب درسی در سخنان رهبر انقلاب؛

تلاش برای تربیت نسلی ناآشنا با اسلام و انقلاب

آنچه در این میان مورد غفلت واقع شده اجرای سیاست «پاس و آبشار» میان عوامل فرهنگی دشمن در داخل و خارج کشور است؛ جریانی که مسئولیت آن برعهده اعضای فرقه ضاله بهاییت است طی سال‌های گذشته سعی کرده تا در حوزه مسائل اجتماعی الگوسازی کند و معیار‌های نوینی به جای معیار‌های مرسوم به مردم معرفی کند.
۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۹
سیدافقهی تشریح کرد؛

امارات، بحرین و عربستان سعودی پیشران‌های اجرای معامله قرن

تحلیلگر مسائل غرب آسیا درباره عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی با بیان اینکه امارات، بحرین و عربستان سعودی پیشران‌های اجرای معامله قرن و غلامان حلقه به گوش آمریکا هستند، گفت: ممکن است به زودی سعودی‌ها نیز این قضیه را علنی کنند.
۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۴
یادداشت/

اعتراف مهم زاکربرگ

به‌تازگی "مارک زاکربرگ" موسس و مدیر فیس‌بوک در گفت و گو با شبکه تحلیلی آکسیوس به نکاتی اشاره کرده که هر چند از جهتی نو نیست اما از زبان او بسیار با اهمیت و قابل توجه است.
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین