۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
یک مقام مسئول در دفتر نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی اعلام کرد؛

رد فعالیت مجدد کانال‌های منتسب به رهبر انقلاب در پیام رسان تلگرام

یک مقام مسئول در دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی تاکید کرد همانطور که این دفتر در تاریخ ۲۹ فروردین سالجاری با صدور اطلاعیه‌ای کلیه فعالیت‌های خود را در پیام‌رسان تلگرام خاتمه داده، از آن تاریخ هیچگونه فعالیتی در این پیام‌رسان ندارد.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
دیدار با «مهدی بنکدار»؛

مخترعی که امام جماعت است

امام جماعت مسجد خاتم (ص) و مخترع ابزار‌های الکترونیک است؛ بیش از ۱۵ اختراع دارد. به‌حکم لباس روحانیت، کل وقتش وقف امور مردم است و نیمچه فرصت فراغتش را صرف پژوهش می‌کند. اهل دین و علم است و اهل شروع کار‌ها با «بسم‌الله الرحمن الرحیم».
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
از پهلوی چه تحویل گرفتیم؟

واگذاری آرارات، اروند و بخشی ازترکمنستان و افغانستان توسط رضاخان

واگذاری آرارات، اروند، بخشی ازترکمنستان وافغانستان توسط رضاخان، حقوق ۱۷ میلیاردی مستشاران نظامی آمریکا به‌رغم زندگی ۴۹ ٪ مردم ایران زیر خط فقر، گوشه‌هایی از وضع اقتدار و استقلال ایران عصر پهلوی است.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۳

گفت و شنود/ داووس!

یارو دستش خورد به آفتابه، ناگهان غول جادو از آن بیرون آمد و گفت؛ یک خواسته تو را برآورده می‌کنم.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۵
عضو کمیسیون تلفیق مجلس مطرح کرد؛

اظهارات عجیب زنگنه درباره عرضه نفت در بورس انرژی

عضو کمیسیون تلفیق با اشاره به اظهارات زنگنه مبنی بر اینکه در عرضه‌های قبلی نفت در بورس، خودمان به خریداران گفتیم که از بورس خریداری کنند و از این به بعد می‌گوییم نخرند، گفت: فروش نفت در اتاق تاریک موازی بورس به ضرر منافع ملی است.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴
دهقان خبر داد؛

مصوبه کمیسیون قضایی برای بازدید مستمر مقامات قضایی هر استان از زندان‌ها

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون قضایی مصوبه‌ای را گذرانده که طبق آن هیأتی سه نفر از مقامات قضایی هر استان هر دو هفته یک بار به منظور بررسی و ارزیابی از زندان‌ها بازدید به عمل آورند و اگر فردی به ناحق بازداشت شده موضوع را برای اصلاح به مقام قضایی صادر کننده قرار، تذکر و در صورت عدم اصلاح آن مقام را به دادگاه انتظامی قضات معرفی کنند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۳
سرپرست وزارت بهداشت:

طرح «پزشک خانواده شهری» در کل کشور اجرایی می‌شود

سعید نمکی از برنامه‌ریزی برای اجرای کامل طرح پزشک خانواده شهری در کشور خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، تلاش داریم که تا پایان این دولت طرح پزشک خانواده شهری در کل کشور اجرایی شود.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
یادداشت/ جواد منصوری

یک شعار صرفاً فریبنده!

بازداشت غیرقانونی مرضیه هاشمی و رفتار غیرانسانی با او به‌خوبی ماهیت ضد حقوق بشری دولت آمریکا را نشان می‌دهد؛ به‌ویژه این‌که در دوره زمامداری ترامپ، وی آشکارا شعارهای نژادپرستانه و اسلام‌ستیزانه سر داده و بر بی‌اعتنایی به موازین حقوق بشری تأکید می‌کند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹

دیوان‌سالار‌های سینمای ایران

حداقل سود دادگاه‌های اخیر پرونده‌های اقتصادی، افشای نقش برخی پول‌های مساله‌دار در سینمای ایران است معمای بزرگ، سکوت سلبریتی‌هاست که با این پول‌ها سریال و فیلم بازی کردند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳

معوقات بانکی معادل بودجه ۱۳ استان

مطالبات غیرجاری بانک‌ها تا مهر ۹۷ نسبت به سال ۸۵ ده برابر شده و به حدود ۱۶۰ هزار میلیارد رسیده است، با این رقم چه کار‌هایی می‌توان کرد؟
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
گفتگو با گلزنان تیم ملی

مهدی طارمی: سردار گل بزند انگار من زدم، باید به قدرت تیم عمان احترام گذاشت/ سردار آزمون: آرزو دارم گل قهرمانی را بزنم، خودمان باشیم عمان را می‌بریم

مهدی طارمی همچنان زوج سردار آزمون است، آن هم در یک تورنمنت مهم دیگر. بعد از جام‌جهانی حالا این فرصت نصیب آن‌ها شده است تا در جام‌ملت‌های آسیا خودی نشان دهند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
رئیس فدراسیون فوتبال امارات:

امیدوارم در فینال جام ملت‌ها با ایران رقابت کنیم

ایران تیم بسیار قدرتمندی است و موفق شد به‌عنوان تیم اول با قدرت به مرحله بعدی صعود کند. آرزو می‌کنم تیم ملی امارات هم به فینال برسد و امیدوارم که دیدار فینال را با ایران برگزار کنیم.
گزیده اخبار
برگزیده ها
پرطرفدارترین عناوین