سیاسی - انتخابات ۹۸
انتخابات ۹۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
سخنگوی شورای نگهبان در صفحه توئیتری خود نوشت: امروز پس از بررسی شکایات و گزارشهای واصله، صحت انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۳۴ حوزه انتخابیه مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت.
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
نامزد پیروز انتخابات دوره یازدهم مجلس گفت: مجلس یازدهم باید با نظارت صحیح، دولت را در مسیر درست قرار دهد و سرمایه اجتماعی که در این ۶ سال از دست‌رفته را به‌ نظام برگرداند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
علی جعفری، نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیش از ۱۵۰ هزار رای‌ از سوی مردم تهران کسب کرد. در طرف مقابل، حجّت‌الاسلام مجید انصاری، سرلیست اصلاح‌طلبان و از بزرگان جریان اصلاحات ۶۹ هزار و ۱۵۱ رأی کسب کرده است.
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
وزیر کشور با بیان اینکه ما برای اعلام مشارکت محدودیت قانونی داشتیم و سیستم ما ۹۹ درصد ارتباط داشت و زیر ۱ درصد به ما وصل نبود، گفت: ۴۲.۵۷ درصد میزان مشارکت بود.
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
آیت‌الله غلامرضا فیاضی به عنوان نماینده مردم استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری برگزیده شد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
آیت الله محمد یزدی با کسب ۲۴۹ هزار و ۱۳۰ رای وارد مجلس خبرگان رهبری شد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
محمدباقر قالیباف سرلیست فهرست وحدت اصولگرایان تاکنون با کسب حداقل یک میلیون ۳۵۰ هزار تا یک میلیون و ۳۸۲ هزار رای پیشتاز حوزه انتخابیه تهران است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
سخنگوی شورای نگهبان گفت: سامانه مردم ناظر از ابتدای راه‌اندازی تا ساعت ۱۳:۰۰ روز شنبه ۳ اسفند، ۲۶۳۸ گزارش مردمی دریافت کرده است که ۱۱۶۵ مورد آن مربوط به بعد از آغاز زمان رای‌گیری است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
سخنگوی شورای نگهبان گفت: روز گذشته هزاران نفر از اعضای شبکه نظارتی شورای نگهبان و مردم ناظران عزیز در تامین سلامت انتخابات و امانت‌داری آرای مردم مشارکت کردند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
اولین آمار غیررسمی از شمارش آرای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، از صدرنشینی محمدباقر قالیباف حکایت دارد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
سخنگوی شورای نگهبان در توییتر خود از هزاران نفر از اعضای شبکه نظارتی شورای نگهبان به خاطر تامین سلامت و امانت‌داری آرای مردم تشکر کرد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۷
نتایج غیررسمی شمارش آرا در برخی از شعب اخذ رأی در قم نشان از پیشتازی آقایان امیرآبادی فراهانی، ذوالنوری و زاکانی در انتخابات مجلس و پیروزی آیت الله یزدی در انتخابات خبرگان دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار