سایر حوزه‌ها
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۶
دبیر کل سازمان ملل در نشست خبری تاکید کرد در شرایطی که خاورمیانه در آن قرار دارد ایران نقش سازنده‌ای ایفا میکند.
۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۴
طرف‌های توافق سوئد به همراه عربستان سعودی از قطعنامه ۲۴۵۰ شورای امنیت که آتش‌بس در الحدیده را تایید می‌کند، استقبال کردند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۴
فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن، با حضور سفرای پنج کشور عضو دایم شورای امنیت با رؤسای هیأت‌های مذاکره کننده مین دیدار و گفتگو کرد.
۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۸
نتایج یک ارزیابی جدید نشان می‌دهد ایران در کنار کشور‌هایی مانند انگلیس، اسلوونی، دانمارک و سوئیس، جزو امن‌ترین کشور‌های دنیا برای سفر قرار گرفت.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۲
دو مقام سابق آمریکایی، طرح‌های ضدایرانی ترامپ را آرزوهای محال و دست‌نیافتنی ارزیابی کردند.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
یک تحلیلگر اسرائیلی در گفت‌وگوی تلویزیونی با شبکه «فرانس ۲۴» رئیس جمهور مصر را شخصی توصیف کرد که از خود او هم صهیونیست‌تر است.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۰
وزارت خارجه ترکیه در واکنش به انتشار شایعه درخواست سعودی‌ها از آنکارا جهت تغییر محل کنسولگری خود در شهر استانبول، اعلام کرد که چنین درخواستی تا الآن دریافت نکرده، ولی سعودی‌ها قصد دارند محل کنسولگری را تغییر دهند.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۴
رئیس‌جمهور فرانسه می‌گوید آمریکا پذیرفته است دیگر کشورها در توافق با ایران(برجام) باقی بمانند.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
وزیر خارجه انگلیس که برای سفر به عربستان سعودی و امارات عربی متحده به غرب آسیا آمده، با شاه سعودی دیدار و گفت‌وگو کرد.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۰
یک روزنامه آمریکایی در تحلیلی، تصمیم پنتاگون در کاهش حضور نظامی آمریکا در منطقه را بدلیل هراس نیروهای نظامی آمریکایی از واکنش ایران در صورت وقوع درگیری احتمالی عنوان کرد.
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳
شبکه اجتماعی فیسبوک اعلام کرد ۸۲ حساب کاربری و صفحه دیگر مرتبط با ایرانی‌ها را به دلیل آنچه که ارسال پیام‌های سیاسی خواند، مسدود کرده است.
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
بیش از ۱۶۰ سازمان خواستار بازخواست رژیم سعودی به سبب نقض حقوق بشر و نیز انجام تحقیقات بین المللی درباره قتل جمال خاشقجی منتقد معروف سعودی در کنسولگری این رژیم در استانبول شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار