بین‌الملل - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۶
دبیرکل سازمان ملل با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم کردن انفجارهای سریلانکا، بر لزوم احترام به اماکن مقدس تاکید کرد.
۱۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۰
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی طی مصاحبه‌ای تاکید کرد ایران هیچ فعالیت مغایر با توافق هسته‌ای ندارد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۹
گزارش |
آنچه باید به دولت گفت این است که کاری نداریم در قشم رفتید یا جای دیگر کشور به سر می برید؛ اما این را بدانید علاوه بر هشتاد میلیون ایرانی شاید صدها رسانه خارجی دنبال لحظه لحظه اظهارات و فعالیت شما هستند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
گزارش یک نهاد دیده‌بان فعالیت‌های اینترنتی در فلسطین اشغالی نشان می‌دهد صدها حساب هماهنگ با حزب حاکم رژیم صهیونیستی، در توییتر و فیسبوک مشغول حمایت از نتانیاهو و حمله به رقبای او هستند.
۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵
سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب در حرم رضوی مورد توجه گسترده رسانه‌های مختلف بین المللی قرار گرفت.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
بازانتشار بخش‌هایی از بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص لزوم عدم اتکای دولت ایران به اروپا با بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی مواجه شده است.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۳
در پی شکست دور دوم مذاکرات سران آمریکا و کره شمالی در ویتنام، محافل سیاسی و رسانه‌ای جهان، علت به بن بست رسیدن این مذاکرات را بی‌اعتمادی پیونگ یانگ به واشنگتن و عبرت گرفتن از برجام دانستند.
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۳
رسانه های عرب زبان و بین المللی دقایقی پس از انتشار خبر استعفای وزیر امور خارجه ایران به پوشش گسترده این خبر پرداختند.
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۱
مشروح مصاحبه اردشیر زاهدی با نشریه آمریکایی؛
داماد محمدرضا پهلوی و آخرین سفیر ایران در ایالات متحده طی مصاحبه با نشریه آمریکایی، اظهارات قابل توجهی و جالبی را درباره جمهوری اسلامی، آمریکا، رژیم صهیونیستی، حزب‌الله، سوریه، یمن و رژیم سعودی بیان می‌کند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲
آژانس بین المللی انرژی اتمی در چهاردهمین گزارش خود درباره راستی آزمایی اجرای برجام، پایبندی جمهوری اسلامی ایران به تعهدات برجامی را تأیید کرد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۰
تحلیل‌گر ایرانیِ ساکن امریکا که با مؤسسه ضدایرانی واشنگتن و رسانه‌های بیگانه همکاری نزدیک دارد، در یک سخنرانی به این موضوع پرداخته است که "چرا در ایران انقلاب نمی‌شود؟ "
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۹
معاون رئیس جمهور ایران در امور بانوان در گفتگو با یک نشریه انگلیسی گفت که از لحاظ آرمانی، انقلاب اسلامی ایران تغییری نکرده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار