۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
با همکاری دانشگاه علامه طباطبائی؛

دومین کنفرانس بین‌المللی «آینده زنان- ۲۰۱۹» سریلانکا برگزار می‌شود

دومین کنفرانس بین المللی «آینده زنان» با همکاری دانشگاه علامه طباطبائی ۱۵-۱۴ فوریه ۲۰۱۹ برابر با ۲۶-۲۵ بهمن ماه سال جاری در کلمبو- سریلانکا برگزار خواهد شد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
ابراهیمی در گفتگوبا دانشجو:

هدف از تاسیس مرکز نوآوری نصیر تشویق دانشجویان به راه اندازی کسب و کار دانش بنیان است/ مستقرشدن تیم‌های تحقیقاتی درمرکز نصیر

رئیس مرکز نوآوری نصیر گفت: کارگاه و تیم‌های تحقیقاتی بسیار خوبی جهت کمک به ارائه خروجی‌های باکیفیت به شرکت‌های دانش بنیان و حل مشکلات آنان در مرکز نوآوری در دانشگاه خواجه نصیر مستقر شده اند.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
با تلاش محققان؛

دست مصنوعی با قدرت احساس درد ساخته شد

دانشمندان موفق به ساخت دست مصنوعی شدند که قادر به احساس درد است و می‌تواند به افراد قطع عضو احساس لامسه ببخشد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
تا ۴ تیرماه؛

مهلت ثبت‌نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد تمدید شد

ثبت نام برای دوره‌های بدون آزمون استعداد‌های درخشان دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی تا روز دوشنبه۴ تیرماه تمدید شد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
خدایی:

طرح سهمیه ایثارگران در کمیسیون آموزش مجلس مجدد بررسی می‌شود

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره بررسی ماده ۹۰ قانون برنامه ششم توسعه گفت: قرار است جزئیات بند‌های این ماده به طور مجدد در کمیسیون بررسی شود.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
در سال ۲۰۲۰ ؛

ابرموشک «اسپیس ایکس» ماهواره امنیتی به فضا می‌برد

طبق قراردادی ۱۳۰ میلیون دلاری، ابر موشک «فالکون هوی» شرکت اسپیس ایکس در ۲۰۲۰ میلادی یک ماهواره امنیتی را برای نیروی هوایی آمریکا به فضا می‌برد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
در ۳ رشته؛

دانشجویان فرانسوی برای تحصیل به ایران اعزام می‌شوند

وزیر تحصیلات عالی تحقیقات و نواوری فرانسه گفت: برای رشته‌هایی همچون ایران شناسی و هنر ایرانی و اسلامی و باستان شناسی دانشجو به ایران اعزام می‌کنیم.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
سرکار:

تجهیزات پزشکی نانو حمایت می‌شوند

دبیر ستاد توسعه فناوری نانو با بیان اینکه از تجهیزات پزشکی نانو برای دریافت گواهینامه CE حمایت می‌کنیم، گفت: این گواهینامه برای توسعه بازار محصولات ایرانی در بازار‌های اروپایی اهمیت دارد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
براری:

ایران مطالعات تغییر اقلیم با فناوری فضایی را به سازمان ملل پیشنهاد می‌کند

رئیس سازمان فضایی ایران در اجلاس کمیته استفاده صلح آمیز از فضای ماورای جو پیشنهاد کرد: مطالعات تغییر اقلیم با فناوری فضایی بعنوان یکی از اولویت‌های آموزشی سازمان ملل متحد قرار گیرد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
قابل توجه داوطلبان،

فرصت مجدد ثبت‌نام آزمون دانشنامه دندانپزشکی تعیین شد

داوطلبان سی و چهارمین دوره آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی می‌توانند در روز‌های ۸ و ۹ مرداد ۹۷ در این آزمون ثبت نام کنند.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
صندوق رفاه اعلام کرد؛

مهلت دانشگاه‌ها برای شرکت در رتبه بندی آشپزخانه‌ها فردا به پایان می‌رسد

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: دانشگاه‌ها تا فردا سوم تیر ۹۷ فرصت دارند الاعات آشپزخانه‌ها و سالن‌های غذاخوری دانشگاه خود را برای شرکت در رتبه بندی نهایی کنند.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
طی اطلاعیه ای؛

شرایط جذب فارغ التحصیلان دانشگاه فنی حرفه‌ای برای متقاضیان کارشناسی ارشد اعلام شد

دبیرخانه جذب دانشگاه فنی و حرفه ای شرایط اختصاصی این دانشگاه برای جذب متقاضیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد را اعلام کرد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
دفاع از زمین؛

ناسا خود را برای مقابله با سیارک‌ها آماده می‌کند

آژانس فضایی ناسا برنامه دارد از زمین در برابر سیارک‌ها دفاع کند و برای این کار گروهی را تشکیل داده است که به صورت اختصاصی به شناسایی و ردیابی سیارک‌ها بپردازند.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
پورکاظمی درگفتگو با «دانشجو»:

نتایج آزمون دستیاری پزشکی در نیمه اول تیرماه اعلام می‌شود

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: ما در انتظار تعیین تکلیف سهمیه‌های گوناگون آزمون دستیاری هستیم و تلاش می‌کنیم نتایج آزمون دستیاری پزشکی در نیمه اول تیر اعلام شود.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
ستاری:

۳۵۰۰ شرکت فناوری در ایران شناسایی شدند / اعلام آمادگی برای همکاری فناورانه با اروپا

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به شناسایی شرکت‌های فناور در کشور گفت: آماده هستیم تا با کشور‌های اتحادیه اروپا، همکاری اقتصادی و فناوری داشته باشیم.