۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۴
گفت و شنود/ سابقه!
روزنامه نیویورک تایمز سابقه‌ای از ترامپ منتشر کرده و نتیجه گرفته بود که او تاجر موفقی هم نبوده است!
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶
سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان
یادداشت/
نظارت شورای نگهبان بر انتخابات «مجلس خبرگان رهبری، ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و مراجعه به آراء عمومی» نص صریح اصل ۹۹ قانون اساسی است؛ بنابراین جناب روحانی می‌دانند که مخالفت با آن، مخالفت با قانون اساسی است.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۲
زنان در جبهه اصلاحات، سیاهی‌لشکر هستند!
هر انتخاباتی که انجام شده همه و همه در اولویت خود توجه به حقوق و مطالبات زنان را بیان کرده، اما در اکثر مواقع در حد شعار باقی مانده و حتی گاهی زنان ابزاری برای کسب هویت اجتماعی نگاه شده‌اند.
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۱
روایت معرفت
یادداشت/
سلام و صلوات خدا بر حزب‌الله و بر نسل نوی بسیج و بر جوانان بامرام ایرانی که خوب می‌دانند زیارت اربعین‌شان ریشه در کدام جانفشانی‌ها دارد!
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
بازیگرانی که نقش بد را خوب بازی کردند
در کنار قهرمان‌های خوب قصه، بدمن‌ها یا همان شخصیت‌های منفی ماجرا، گاهی آن قدر خوب از پس نقششان برمی‌آیند که بعضی وقت‌ها دلتان می‌خواهد جریان به نفع آن‌ها پیش برود.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۱
عمروعاص کُت و شلوار پوشیده!
یادداشت/
خبر دعوت از جفری ساکس را در کیهان یکشنبه آورده بودیم و دیروز خبر رسید که در پی اعتراض برخی از رسانه‌ها و انتقادات گسترده دانشگاهیان، وزارت علوم دعوت از وی را لغو کرده است.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۰
دال تهی گفتمان اصلاح‌طلبی چیست؟
یادداشت/
عدالت‌خواهی و فسادستیزی اگر به عنوان دال تهی گفتمان اصلاح‌طلبی شناخته شود ما نیز اصلاح‌طلب هستیم.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۸
گفت و شنود/ گلوله!
یارو گلوله خورده بود به سرش، چند ساعت بعد مُرد، تحقیق کردند، معلوم شد اون چند ساعت گلوله توی کله یارو دنبال مغز می‌گشته!
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۵
سه تاکتیک اصلاح‌طلبی برای انتخابات
با اینکه فرصت زیادی تا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی نمانده، شواهد دال بر آن است که صحنه سیاسی کشور، حرکت خزنده و آرامی به سمت تغییر و تحول متناسب با این آوردگاه عمومی دارد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
چه کسی کارتون‌های غیرآمریکایی را کشت؟
واقعیتی که عموما به آن توجه نمی‌شود این است که نه دیزنی قوی‌تر از قبل شده و نه انیمیشن‌های دیگر کشور‌های دنیا ضعیف‌تر شده‌اند. این ما هستیم که تغییر کرده‌ایم و اجازه تسخیر بازار داخلی به دست کمپانی دیزنی را دادیم.
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۹
گفت و شنود/ مسائل خانوادگی!
بعضی از خودباخته‌های داخلی را بگو که پیشنهاد می‌کنند ایران با این مردک بی‌سر و پا مذاکره کند؟!
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۷
مدیریت پسماند به سبک ماقبل تاریخ
وضعیت دفن زباله در شهرهای بزرگ و تجربه‌های دنیا؛
مساله زباله محدود به مازندران و چهاردانگه و اعتراض و تجمع آنها نیست، این فقط بهانه‌ای بود برای انبوهی از مشکلات ایجاد‌شده در حوزه مدیریت پسماند که اطلاع از آن کار سختی هم نیست.
قبلی۴بعدی