۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۶
گزارشی که ارائه آن ضروری است
یادداشت/
مدیر مسئول روزنامه کیهان در مطلبی تحت عنوان گزارشی که ارائه آن ضروری است، نوشت: جناب روحانی دولت را با چه خصوصیاتی به آقای رئیسی تحویل می‌دهد و طی ۸ سالی که بر کرسی ریاست قوه مجریه نشسته بودند، با امکانات، ظرفیت‌ها، بیت‌المال و همه فرصت‌هایی که در اختیار داشته‌اند چه کرده‌اند؟
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۶
جلایی‌پور، واکسن انگلیسی و واکسن ایرانی
چه دلیلی باعث شده تا جلایی پور یک محصول بی کیفیت انگلیسی که در محافل پزشکی به دلیل برخی عوارض خطرناکش مورد تردید قرار گرفته را بر سر یک واکسن ایرانی بکوبد.
۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۹
گفت و شنود/ چی نوشتی؟!
گفت: برخی از مدعیان اصلاحات و اعتدال که طی ۸ سال گذشته انبوهی از مشکلات را روی سر ملت آوار کرده‌اند، حالا برای دولت رئیسی نسخه هم می‌پیچند!
۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۸
نان فوتبال در خون کودکان یمنی زده می‌شود؟
در حالی سعودی‌ها با ایتالیا به دنبال میزبانی مشترک جام جهانی در سال ۲۰۳۰ هستند که منتقدان حکومت عربستان چنین تلاش‌هایی را در جهت تطهیر چهره ضدحقوق بشری این کشور از جمله جنایت‌های‌شان در یمن می‌دانند.
۲۴ تير ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۲
گل به‌کدام دروازه؟!
یادداشت/
آمریکا و اروپا باید به تعهدات خود عمل کنند و در غیر اینصورت،ایران نیز تعهدات برجامی خود را نادیده می گیرد. این روال قانونی و شناخته شده در تمام معاهدات است که متاسفانه دولت محترم از آن غفلت ورزیده است
۲۴ تير ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۵
گفت و شنود/ برو بشین!
گفت: مگر اعلام نکرده بودند که تا پایان دوره این دولت هیچ کالایی گران نمی‌شود؟!
۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۴
صرافی‌های خارجی ارز دیجیتال در کمین سرمایه‌های ایرانیان
پس از فراخوان عمومی مقامات دولت اعتدال از مردم برای سرمایه‌گذاری در بورس و هجوم میلیون‌ها نفر به بازار سرمایه، کارشناسان نسبت به سرنوشت این بازار و احتمال از بین رفتن سرمایه‌های مردم مکرر هشدار دادند.
۲۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۷
هلیا، محصول نابلدی فرهنگی دولت‌ها است
واکنش‌ها به رفتار ناهنجار دختران دهه ۸۰ جریان دارد
فحاشی، گیس‌وگیس‌کشی و قمه‌کشی دختری به نام «هلیا» و رفتارهای ناهنجار دیگر آمیخته شده چرایی بروز رفتارهای ناهنجار را مورد پرسش قرار داده‌است.
۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۵
نمایندگان اجاره‌ای غرب برای منافقین!
همایش سالانه منافقین در خاک اروپا و با حضور تنی چند از مقامات امریکایی برگزار شد تا نمایشی از رویکرد غرب نسبت به ایران باشد.
۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۲
بحران تصمیم‌گیری اصلاح‌طلبان!
روزنامه شرق نوشت: دوگانه بازگشت به جامعه یا استمرار قدرت سیاسی اگر روزگاری می‌توانست محل بحث نیرو‌های اصلاح‌طلب قرار بگیرد، حالا و از سر جبر شرایط سیاسی تقریبا بلامحل است.
۲۰ تير ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۷
آقای قدیانی! ناظر امروز، قاضی فرداست!
یادداشت
حسین آقا! شما فقط به حضرت آیت‌الله مصباح اهانت نکرده‌ای بلکه به میلیون‌ها انسان پاکباخته و آزاده‌ای که از برکات وجود آن مرد خدا بهره برده‌اند نیز اهانت کرده‌ای و صدالبته به شهدا.
۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۲
بهانه غربی برای فروپاشی برجام
بدعهدی امریکا در روند مذاکرات احیای برجام و مخالفت با شروط ایران برای لغو همه تحریم‌ها، مذاکرات وین را مدتی است به کما برده است.
قبلی۴بعدی