۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۷
گفت‌وشنود/ مورچه سوم!
احتمالاً طی چند روز آینده اعلام می‌کنند که ده‌ها نظامی آمریکا در ژاپن بر اثر خروج قطار از ریل کشته شده‌اند و ده‌ها نظامی دیگر در دریا غرق شده‌اند و تا عدد ۱۳۴ نظامی آمریکایی کشته شدند.
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۰
وزیر خارجهِ کدام ایران؟!
یادداشت/
آمریکا با همه توان در پی آن است که از ایران اسلامی صدایی متفاوت و مغایر با صدای انقلاب بشنود و متاسفانه آقای ظریف این فرصت را در اختیار دشمن قرار ‌داده‌اند!
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷
مجلس سالم و خدمتگزار
یادداشت/
مشارکت در انتخابات امری ضروری و بدیهی است و دغدغه همه مسئولان از جمله اعضای شورای نگهبان است. دایره انتخاب مردم نیز هرچه متنوع‌تر باشد مفید است.
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۴
گفت‌وشنود/ تی‌تاپ!
عجب بی‌پدر و مادر‌هایی هستند! لپ‌تاپ را دزدیده‌اند، می‌خواهند به جای آن تی‌تاپ بدهند!
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۹
بی‌بی‌سی از کما درآمد فقط چند ده هزار نفر بودند
شبکه دولتی انگلیس، دیروز پس از چند ساعت شوک‌زدگی و سانسور تظاهرات بی‌سابقه مردم عراق مدعی شد این راهپیمایی چند ده هزار نفره بوده است.
۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۲
گفت‌وشنود/ سیب‌زمینی!
معاون ‌اشراف سپاه اعلام کرد در حمله موشکی سپاه به عین‌الاسد ۱۳۴ تروریست آمریکایی به هلاکت رسیده و ۲۴۵ تروریست دیگر مجروح شده‌اند.
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۲
تقلای ارتش سایبری آمریکا برای لاپوشانی تحقیر پنتاگون در عین‌الاسد
یک تحلیلگر منطقه‌ای می‌گوید ضربه موشکی ایران به پایگاه نظامی آمریکا، اتفاق مهمی بود اما مزدوران ارتش سایبری آمریکا می‌کوشند این ضربه بزرگ را کوچک نشان دهند.
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳
نقطه مقابل صبارین و شاکرین چه کسانی هستند؟
یادداشت/
بازکردن دریچه‌ای نو از سوی مقام معظم رهبری برای توصیف حال ملت ایران آن هم با مبانی و ادبیات درون دینی، رهاورد جدیدی در تکمیل منظومه شناختی ملت مسلمان ایران است.
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۲
گفت و شنود/ خیار!
شاگرد نجار با تعجب پرسید؛ اوستا اون خیار چیه پشت گوشت گذاشتی؟ اوستا گفت؛ پس اون که نمک زدم و خوردم مداد بود؟!
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۰
پوزه آمریکا را پاک نکنید!
یادداشت/
ترامپ در تبلیغات انتخاباتی خود بیش از ۷ بار اعلام کرد که داعش را دولت اوباما و با تلاش هیلاری کلینتون ساخته است و این ادعای ترامپ حتی در اوج تبلیغات انتخاباتی نیز تکذیب نشد.
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۶
جوخه‌های ترور می‌توانند یک ملت را بکشند؟!
یادداشت/
چرا مقامات آمریکا و انگلیس و اسرائیل مانند اسپند روی آتش شده‌اند و با اضطراب و بیش‌فعالی در مقابل ایران رفتار می‌کنند؟ مگر حاج قاسم و یاران سپاهی‌اش با آمریکا و انگلیس چه کرده‌اند؟
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
سلبریتی‌ها همصدا با ترامپ برای تضعیف نیرو‌های مسلح
با گذشت سه روز از سقوط هواپیمای اوکراینی و در حالی که روز اول حادثه هیچ‌کدام از سلبریتی‌ها به سوگواری نپرداخته بودند ناگهان پس از اعلام علت این سانحه به یاد تسلیت گفتن و عزاداری افتادند.
قبلی۴بعدی