۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۶
ریشه‌های تندگویی
یادداشت| عبدالله گنجی
مقام معظم رهبری چندین‌بار فرمودند در حق دشمن هم انصاف داشته باشید و معلوم است مخاطب و شنونده اصلی حرف ایشان کیست. بار‌ها به تعرض به افراد در مراسمات عمومی اعتراض کرده‌اند. سال ۱۳۸۴ به تخریب هاشمی اعتراض کردند و بار‌ها به حفظ حرمت مسئولان متذکر شده‌اند.
۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۱
دستکش مخملی جو بایدن برای ایران
بازخوانی مواضع ضد ایرانی دموکرات‌ها؛
پیش از موضع‌گیری بایدن در این مناظره، نانسی پلوسی، نیز در واکنش به گزارش نهاد‌های اطلاعاتی آمریکا درباره دخالت کشور‌های خارجی در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور، ایران را «بازیگر بد» خواند.
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۳
چرا «دولت بی‌سر»؟!
یادداشت|
مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه طرح توطئه‌آمیز «دولت بی‌سر» علیه جمهوری اسلامی ایران هم کلید خورد و به صحنه آمد، نوشت: اکثریت قریب به اتفاق آن عده از مدعیان اصلاحات که در شیپور استعفای رئیس‌جمهور می‌دمند، کسانی هستند که در کارنامه سیاه خود ننگ وطن‌فروشی در فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ را دارند.
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۱
گفت و شنود/ ساعت طلا!
گفتم: خودشان امتیاز مفت داده‌اند و حالا در عوض اینکه به خاطر حاتم‌بخشی منافع ملی کشورمان از مردم عذرخواهی کنند، جشن گرفته‌اند؟!
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷
اظهارات رئیس‌جمهور از زاویه‌ای دیگر!
حسین شریعتمداری نوشت
آقای روحانی می‌داند که مذاکره با آمریکا ناممکن است و از سوی دیگر فاجعه برجام و پیامد‌های خسارت‌بار آن به وضوح نشان داده است که آمریکا اهل مذاکره نیست و مذاکره را برای تحمیل خواسته‌های غیرقانونی و سلطه‌جویانه خود می‌خواهد.
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۰
از دیوار چین بالا نرفتند!
یادداشت/
مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به خواسته هایس دشمنان که از سوی برخی افراد و جریانات سیاسی مطرح می شود، نوشت: آیا وقت آن نرسیده است که موش‌ها را از انبار گندم نظام بیرون کنیم؟
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۹
دست‌مریزاد سردار سلامی
یادداشت/
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: آقای ترامپ به عنوان قاتل سردار شهیدمان حاج قاسم سلیمانی، باید مطمئن باشد که تا پایان عمر کثیف و ننگینش یکی از اهداف اصلی سپاه در تلاش برای انتقام از عاملان شهادت سردار دل‌ها خواهد بود و فرقی هم نمی‌کند که در پست ریاست جمهوری باشد و یا نباشد!
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۳
گفت و شنود/ امضایش کو؟!
گفت‌: پس اروپا دست به یک کلاهبرداری دیگر زده است‌! کجای آن جای خوشحالی دارد؟!
۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۳
ترامپ و دنده‌های صد‌من یک غاز!
یادداشت/
شریعتمداری نوشت: دشمنان رژیم صهیونیستی مردم منطقه و نیروهای مقاومت هستند که معرکه‌گیری سه‌شنبه‌شب ترامپ و نتانیاهو، آنها را در تصمیم خود برای محو رژیم صهیونیستی مستحکم‌تر و مصمم‌تر کرده است.
۲۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۶
مسلمان ز جور زبانش نرست!
یادداشت/
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: ورود به زندگی خصوصی آقای پناهیان و اینکه فلان خانه را از کجا آورده؟! چه ربطی به انتقاد از سخنان ایشان دارد؟! از این روی باید به کسانی که علت اصلی شایعه‌‌سازی درباره زندگی خصوصی آقای پناهیان را، ناتوانی در مقابله علمی و منطقی با سخنان ایشان می‌دانند، حق بدهید.
۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۸
افشاگری بی‌سابقه از باندفساد و فحشای ترامپ و همسرش
یک پژوهشگر آمریکایی با انتشار گزارشی در نشریه ایتالیایی «ایلفاروسولموندو» جزئیاتی از یک شبکه گسترده فساد و فحشا با مدیریت رئیس‌جمهور کنونی آمریکا و همسرش را فاش کرده است.
۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۱
گفت و شنود/ همتای ترامپ!
رئیس‌جمهور صربستان هم از همان کاسه‌لیس‌های غربگراست وگرنه باید صندلی را بر می‌گرداند و پشت به ترامپ می‌نشست.
قبلی۴بعدی