۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۳
تعداد کاربران اینستاگرام از مرز ۷۰۰ میلیون گذشت.
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
اینستاگرام اعلام کرد که تعداد کاربرانش در چهار ماه گذشته ۱۰۰ میلیون نفر افزایش یافته و به بیش از ۷۰۰ میلیون نفر رسیده است.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۰
نادران در توئیتر:
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به مخالفت دولتی‌ها به لغو مناظرات در توییتر خود نوشت «پروژه مناظره ضبطی و سانسور شکست خورد، حالا می خواهند کل مناظره را هوا کنند!»
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۳
فراخوان علی پروین به هواداران پرسپولیس:
علی پروین هواداران پرسپولیس را به ورزشگاه آزادی دعوت کرد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۷
در چند ماه گذشته اینستاگرام به منظور پیشگیری از محتوای صریح و یا مضر اقدام به گذاشتن یک ابزار در آپدیت های خود کرد. در اواخر سال گذشته این برنامه بسیار معروف و البته محبوب تلاش کرد تا ابزاری برای نظرات خود قرار دهد تا از هجوم کلمات توهین آمیز و نامناسب پیشگیری کند.
۰۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
کاربران برنامه به اشتراک گذاری عکس اینستاگرام از این پس می توانند از خدمات جدیدی مانند سیستم تایید هویت دومرحله ای و سانسور عکس های آزاردهنده و دارای محتوای نامناسب بهره مند شوند.
۰۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۸
مطالعه‌ها حاکی است که ۴۸ میلیون حساب توییتر تنها ربات هستند که ۱۵ درصد از تمامی کاربران را شامل می‌شود.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۷
بازی در حالی ادامه دارد که رفته رفته و بدون نتیجه به دقایق پایانی آن و احتمالا قانون گل طلایی نزدیک می شویم! در ابتدای بازی وقتی آقای روحانی به عنوان مربی تازه نفس، هدایت تیم تدبیر و امید را برعهده گرفت، گمان نمی کرد این تیم، توان تحمل بازی تا دقیقه ۹۰ را نداشته باشد!
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۹
اینستاگرام یکی از شبکه اجتماعی‌های پرمصرف است که با استفاده از راهکارهای موجود در این خبر، می‌توانید مصرف حجم اینترنت خود را کاهش دهید.
۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۲
ظریف در توئیت جدید خود امروز در پاسخ به بحث‌های آمریکا در مورد مسایل موشکی متنی را منتشر کرد.
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۹
ضرغامی:
عضو شورای عالی فضای مجازی با اشاره به اینکه ترامپ، گستاخی نسبت به ملت ایران را از حد گذرانده است، خطاب به روحانی گفت: چند کلام درشت مشابه آنچه برخی مواقع در مورد منتقدان داخلی می‌گوید نثارش می‌فرمایید شاید سرجایش بنشیند.
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۷
محسن رضایی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بیانیه حمایتی عده‌ای از بوش در جریان حملات آمریکا به عراق و افغانستان که به ارزش‌های آمریکا تعبیر گشته بود، عملکرد ترامپ در مقابله با آن ارزشها را نشان‌دهنده ماهیت دروغین این ارزشها توسط نظام‌های سرمایه‌داری دانست.
قبلی۶بعدی