۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
امیرعباسی در هیأت مجازی دختران انقلاب می‌خواند
هیأت مجازی صراط‌الزهرا (س) دختران انقلاب با سخنرانی آیت‌الله صدیقی و مدیحه‌سرایی امیر عباسی روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
آیت‌‍‌الله مصباح‌یزدی: دعا‌هایی که از اهل‌بیت (علیه السلام) بسیار ارزنده است/ پیش از خواندن دعا، از مضامین آن مطلع گردید
در صفحه توئیتری منتسب به آیت‌الله مصباح یزدی آمده است: دعا‌هایی که از اهلبیت (ع) نقل شده، مضامین عالی و بلندی دارد که اگر حال دعا و مناجات نیز نباشد مطالعه آن‌ها بسیار ارزنده است.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۸
شرح دعای روز بیست و چهارم ماه رمضان
ماه مهمانی خدا |
در دعای روز بیست و چهارم ماه مبارک رمضان آمده است: خدایا در این روز از تو درخواست می‌کنم آنچه را که رضای تو در اوست، و به تو پناه می‌برم
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
قدردانی امور مساجد از رهبر انقلاب و ستاد ملی کرونا برای بازگشایی مساجد در شب‌های قدر
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد طی پیامی از رهبر معظم انقلاب، مسئولان ستاد ملی مقابله با کرونا، مردم شریف ایران و متولیان مساجد برگزار کننده مراسم لیالی قدر تقدیر و تشکر کرد.
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۹
شرح دعای روز بیست و سوم ماه رمضان
ماه مهمانی خدا |
در دعای روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان آمده است: ای خدایی که همه لغزش‌های گناهکاران را اقاله می‌کند. این دعاها را درباره ما اجابت کن،
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
ازحال و هوای آخرین مراسم احیا تا تعطیل نشدن کلاس اخلاق در اوج بیماری
گزارش | ناگفته‌های محسن اسماعیلی از آقامجتبی تهرانی:
شاگرد مرحوم آقامجتبی تهرانی گفت: ایشان یکی از سنتی‌ترین روحانیونی بود که به ضوابط پایبند بود. ولی عجیب بود که چقدر جوان ها شیفته او بودند. این نشان می‌دهد که همان چیزی که دین به ما گفته اگر عمل کنیم خدا محبت ما را در دلها می‌اندازد.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
توزیع روزانه ۳۰۰۰ وعده غذایی بین نیازمندان عراق توسط آستان مقدس علوی
آستان قدس علوی از ابتدای ماه مبارک رمضان، روزانه ۳ هزار وعده غذایی و یک هزار و ۵۰۰ بسته افطاری بین نیازمندان توزیع کرده است و روند خدمت‌رسانی به مردم و همچنین توزیع بسته‌های ارزاق و افطاری همچنان ادامه دارد.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
برگزاری یادبود شهید قاسم سلیمانی در حج تمتع ۹۹
مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از برگزاری یادبود شهدای مقاومت به ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در ایام حج تمتع ۹۹ خبر داد.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۴
شرح دعای روز بیست و دوم ماه مبارک رمضان
ماه مهمانی خدا |
در دعای روز بیست و دوم ماه مبارک رمضان آمده است: خداوندا در این روز بر من درهای فضل و کرمت را بگشا و بر من برکاتت را نازل فرما
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
اهداف اصلی فرقه بهائیت از زبان بانوی بهائی که مسلمان شد
یک بانوی ره‌یافته از فرقه بهائیت هدف اصلی ایجاد این فرقه را نابودی و ریشه‌کنی دین اسلام دانست و گفت: شیوع فرقه بهائیت و اقناع و تبلیغ آن در ایران بیش از نقاط دیگر جهان است.
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۵
شرح دعای روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان
ماه مهمانی خدا |
در دعای روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان آمده است: خدایا قرار بده برایم در آن به سوی خوشنودی‌هایت راهنمایی و قرار مده شیطان
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
نکاتی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مساجد+ نماهنگ
نکاتی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شب‌های قدر و همچنین برای حضور در مساجد سراسر کشور را در قالب نماهنگی مشاهده کنید.
قبلی۵بعدی