۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
فیلم| مرحوم ناصر عبداللهی: به هنرمندان فقط اندازه قوارشون حرمت و احترام قائل بشید
مرحوم ناصر عبداللهی در یکی از کنسرت‌های خود صحبت‌های جالبی را به زبان آورد: آهای مردم خوب! به هنرمندا فقط اندازه قد و قوارشون حرمت و احترام قائل بشید، مبادا تحویل گرفتن زیادی شما از هنرمندان ما یه چیزی بسازه که الکی برای خودتون قمپز در کنند.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
همایون شجریان در تالار وحدت کنسرت آنلاین برگزار می‌کند
همایون شجریان خواننده موسیقی ایرانی یکشنبه چهارم خرداد ماه همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر کنسرت آنلاینی را به رهبری بردیا کیارس برگزار می‌کند.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
«بادیات» با صدای امیرحسین شورجه شنیدنی شد
امیرحسین شورجه از خوانندگان و آهنگسازان جوان کشورمان در تازه‌ترین فعالیت موسیقایی خود آلبوم جدیدی با نام «بادیات» را به تهیه‌کنندگی حامد بهداد منتشر کرد.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
تک‌نوازی کیهان کلهر در کنسرت مجازی
کیهان کلهر نوازنده و آهنگساز شناخته شده موسیقی ایرانی روز پنجشنبه اول خردادماه در فضای مجازی کنسرت تک نوازی سه تار را برگزار می‌کند.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
حسام‌الدین سراج برای پرستاران خواند
قطعه موسیقایی «فصل عاشقی» با خوانندگی حسام‌الدین سراج و فاضل جمشیدی و دکلمه مجید مظفری، در وصف پرستاران و پزشکان ایثارگر جبهه سلامت تولید شد.
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
خواننده آثار انقلابی برای «قدس» می‌خواند
محسن توسلی خواننده و آهنگساز آثار موسیقایی با مضامین انقلابی و حماسی از تولید و آماده‌سازی یک تک‌آهنگ با زبان عربی به مناسب روز جهانی قدس و روز مقاومت خبر داد.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
انتشار آلبوم سالار عقیلی با تاخیر ۱۹ ساله
یک تهیه‌کننده و ناشر آثار موسیقایی با اشاره به انتشار یک آلبوم موسیقایی به خوانندگی سالار عقیلی که ۱۹ سال از تولید آن می‌گذرد، از وضعیت نگران‌کننده فروش محصولات موسیقایی سخن گفت.
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
از حق علی(ع) نمی‌گذرم
واکنش چاوشی به توهین‌های همسر خواننده لس‌آنجلسی:
محسن چاوشی با انتشار متنی ضمن پاسخ به توهین همسر یکی از خوانندگان لس‌آنجلسی از حضور این خواننده‌ها در جشنواره موسیقی عربستان به شدت انتقاد کرد.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
فراخوان بخش موسیقی جشنواره «شمس و مولانا»
جشنواره ملی شمس و مولانا به دبیری رضا جعفرپور و میزبانی شهرستان خوی (آرامگاه شمس تبریزی) فراخوان خود را در بخش موسیقی منتشر کرد.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
روایت کودکان از نسخه موسیقایی «منطق‌الطیر»
یک اثر موسیقایی-نمایشی بر اساس «منطق‌الطیر» عطار نیشابوری از گنجینه‌های ادبیات کشورمان با همراهی کودکان ۸ تا ۱۵ سال در قالب گروه کر، اجرا می‌شود.
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
ساز «قیچک باس» جایگزین «ویولنسل» در ارکستر ملی ایران می‌شود؟
هنرمندان گروه هنر‌های سنتی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری موفق به ساخت ساز «قیچک باس» با هدف جایگزینی ساز ویولنسل در ارکستر ملی شدند.
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
شهاب صادقی کنسرت آنلاین برگزار می‌کند
شهاب صادقی خواننده موسیقی پاپ روز دوشنبه پانزدهم اردیبهشت کنسرت آنلاینی را در فضای مجازی برای طرفدارانش اجرا خواهد کرد.
قبلی۵بعدی