۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
پاسخ کیهان به ادعای سایت حامی دولت علیه حسین شریعتمداری
روزنامه کیهان در شماره دیروز خود در مطلبی به بررسی ادعای سایت انتخاب مبنتی بر دروغگویی حسین شریعتمداری مدیر مسئول این روزنامه پرداخته است.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
FATF بازوی آمریکا در اعمال تحریم‌ها علیه ایران و جبهه مقاومت است/ غارتگران بیت‎المال خود را برای هزاران سال آتش جهنم آماده کنند
آیت‌الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران:
امام جمعه تهران گفت: FATF از طرف خزانه‌داری آمریکا و برای تسلط بر منابع مالی کشورها طراحی شده و مبارزه با پولشویی و تأمین منابع مالی تروریسم دروغ است چرا که مادر تروریسم و پولشویی اروپا و آمریکا و اسرائیل هستند.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
اگر مرضیه هاشمی فورا آزاد نشود پايان بازی به دست آمريكا نخواهد بود
امیرعبداللهیان:
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل تصریح کرد: اگر مرضیه هاشمی فورا آزاد نشود، پايان اين بازی بدست آمريكا نخواهد بود.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴
توسل عبدالله مومنی به ادعای کذب جای تعجب دارد/ لغو سفر مکه به دلیل حوادث تیر۷۸
موسوی:
عضو بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در سال ۷۸ گفت: آقای مومنی دکتر زاکانی را به دروغگویی متهم کرده است در حالی که دروغگوی واقعی خود ایشان است، چون زاکانی اصلاً در سفر عمره دانشجویی تیرماه ۷۸ حضور نداشت و صد‌ها هزار نفر سخنرانی او در مراسم ۲۳ تیر را شنیده اند.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳
عبدالله مومنی از ادعای خود درباره زاکانی عقب نشینی و عذرخواهی کرد
عضو دفتر تحکیم وحدت در سال ۷۸ که مدعی شده بود زاکانی در تجمع دانشجویان روز ۲۳ تیر ۷۸ حضور نداشته است، از ادعای خود عقب نشینی و عذرخواهی کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
پیام تسلیت رئیس رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در پی درگذشت محمدرضا اعتمادیان
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در پی درگذشت حاج محمدرضا اعتمادیان مبارز انقلابی پیام تسلیت صادر کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
حاج محمدرضا اعتمادیان درگذشت
حاج محمدرضا اعتمادیان از مبارزان انقلاب اسلامی، عضو هیئت‌مدیره و خزانه‌دار ستاد دیه کشور، شب گذشته دار فانی را وداع گفت.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
مردم در فشار معیشت هستند/ باید تمام همت ما برای حل مشکلات باشد
آیت‌الله جنتی:
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه مردم در فشار معیشت هستند و نمی‌توانیم آن را فراموش کنیم، گفت: باید تمام همت ما این باشد که این مشکلات را حل کنیم.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۹
توضیحات زاکانی درباره مناظره با تاجزاده
نماینده سابق مردم تهران در مجلس تصریح کرد: در جریان مناظره با آقای تاجزاده، مطلبی ناظر به بن سلمان و ایادی آدم کش وی ذکر کردم که ایشان و رسانه‌های وابسته سعی نمودند با تحریف مطلب - به شیوه مخالفان صدر اسلام پیامبر - آن عبارت را به همه اعراب خصوصا ایرانیان عرب زبان تعمیم دهند.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
حجت الاسلام علی اکبری:حضور روحانیون در مدارس کمرنگ شده است
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به اهمیت نقش آموزش و پرورش در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: حضور روحانیون در مدارس کمرنگ شده است که این مساله باید جبران شود.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
‌نمی‌توانیم درباره بودجه بی‌تفاوت باشیم/ هجمه به شورای نگهبان با هدف تضعیف آن است
آیت الله جنتی:
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه این نهاد نمی‌تواند درباره بودجه بی‌توجه باشد،گفت: در بررسی بودجه باید جلوی اسراف گرفته شود.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
مغایرت های لایحه حفاظت از خاک با اسناد بالادستی و پیشنهاد‌هایی برای اصلاح آن
نامه اندیشکده ایتان به مجمع تشخیص مصلحت نظام
لایحه حفاظت از خاک علاوه بر ابهامات مورد اشاره شورای نگهبان دارای مغایرت هایی با اسناد بالادستی و ابهامات دیگری نیز هست که عدم‌اصلاح آن ها ضمن زمینه سازی برای بروز فساد اداری و آسیب به محیط‌زیست، موجب مختل شدن فرآیند تولید و کسب‌وکار نیز می‌شود.
قبلی۳بعدی