۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
دیدار سفرای جدید ایران در ۴ کشور با روحانی
سفیران جدید جمهوری اسلامی ایران در چهار کشور برونئی دارالسلام، چک، ترکیه و هلند روز شنبه و پیش از عزیمت به محل ماموریت خود با رئیس جمهور دیدار و گفت وگو کردند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
مردم ونزوئلا با وحدت و ایستادگی در کنار دولت، توطئه جدید آمریکایی‌ها را خنثی خواهند کرد
رئیس‌جمهور هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید ونزوئلا در تهران:
رئیس‌جمهور با اعلام پشتیبانی مجدد تهران از دولت قانونی ونزوئلا تاکید کرد اتحاد ملت ونزوئلا با دولت قانونی این کشور بسیار مهم است و در این توطئه جدید ملت ونزوئلا پیروز شده و به آمریکایی‌ها نشان خواهند داد حق مداخله در امور کشور خود را نمی‌دهند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
برخورد با سازندگان بناهای غیراستاندارد تخریب شده در سیل و زلزله
سامانی خبر داد؛
سخنگوی وزارت کشور گفت: با سازندگان بناهایی که با استفاده از منابع بیت‌المال ساخته شده و به دلیل عدم برخورداری از استانداردهای لازم تخریب شده‌اند، برخورد قانونی می‌شود.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
پروژه هسته‌ای ۲۰ میلیون یورویی اروپا در ایران/ آخرین وضعیت سازوکار مالی اروپا موسوم به INSTEX
صالحی مطرح کرد؛
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه همکاری با اروپا در پروژه‌های هسته‌ای به خوبی جلو می‌رود، گفت: آنها برای ایجاد بهترین مرکز ایمنی هسته‌ای در غرب آسیا، ۲۰ میلیون یورو متعهد شده‌اند.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۵
خسارت سیل زدگان خوزستان و لرستان پرداخت می شود
رئیس دفتر رئیس جمهور خبر داد:
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: در مرحله اول برای استان های خوزستان و لرستان جلوگیری از آسیب ها در اولویت قرار دارد و پس از گذر از این شرایط، در مرحله آخر خسارت ناشی از سیل پرداخت می شود.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
مواردی از پیشنهاد‌های دستگاه‌های اجرایی تصویب شد
در جلسه هیات دولت
در جلسه امروز هیات دولت تعدادی از پیشنهادهای دستگاه های اجرایی پس از بحث و بررسی، از تصویب دولت گذشت.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
مذاکره با ۱+۵ بالاترین افتخار سیاسی ایران در قرون اخیر است/ اشکال کردن بر مذاکره مثل این است که بگوییم چرا پیامبر صلح حدیبیه را انجام داد
روحانی در حرم امام راحل:
رئیس جمهور با اشاره به مذاکرات هسته‌ای انجام شده با گروه ۱+۵ تأکید کرد: بالاترین افتخار سیاسی ایران در دهه‌ها و قرون اخیر، مذاکرات قدرتمند ایران در برابر ۶ قدرت بزرگ جهان بود
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
تجدید میثاق رئیس جمهور و اعضای هیات دولت با آرمان‌های امام راحل و شهیدان
در آستانه جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی انجام شد
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور و اعضای هیات دولت صبح چهارشنبه در آستانه چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) و گلزار شهدای بهشت زهرا (س)، با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهیدان تجدید میثاق کردند.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
بازدید واعظی از مناطق سیل زده جنوب و غرب ایران
در پی دستور رئیس‌جمهوری مبنی بر بسیج تمامی امکانات به منظور رسیدگی به مشکلات ناشی از سیل در جنوب و غرب کشور، محمود واعظی به نمایندگی از طرف روحانی به منظور سرکشی، بازدید و نظارت نزدیک از روند رسیدگی به سیل زدگان عازم استان‌های لرستان و خوزستان می‌شود.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۷
ایران در دوره بازسازی در کنار مردم و دولت سوریه خواهد بود
جهانگیری:
معاون اول رئیس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران همانند دوره مبارزه علیه تروریسم، در دوره بازسازی نیز در کنار مردم و دولت سوریه خواهد بود.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
اکنون همدلی و هم افزایی موثری در میان دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی وجود دارد
وزیر اطلاعات:
سید محمود علوی گفت: اکنون همدلی و هم افزایی موثری در میان دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی وجود دارد که ثمره آن امنیت پایدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۳
قدردانی رئیس جمهور از دغدغه زیست محیطی کودکان شهرستان بندر ترکمن
با ارسال پیامی صورت گرفت؛
حسن روحانی با ارسال پیامی از کودکان شهرستان بندرترکمن به خاطر ارسال طوماری با موضوع «وضعیت نابسامان زیست محیطی خلیج گرگان» و طرح دغدغه‌های زیست محیطی قدردانی کرد.
قبلی۵بعدی