۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲هزار تخت‌خوابی «نزاجا» افتتاح شد
مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲۰۰۰ تختخوابی شهید هجرتی نیروی زمینی ارتش توسط فرمانده کل ارتش افتتاح شد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
فعالیت ۷۰۰ هزار بسیجی در عرصه نبرد با کرونا/ پیشتازی سپاه در کمک به ستاد ملی مبارزه با کرونا
سخنگوی سپاه پیشتازی حوزه بهداشت و درمان سپاه در کمک به ستاد ملی مبارزه با کرونا و نقش آفرینی‌های موفق در این عرصه را محصول ورزیدگی نیرو‌ها و ظرفیت‌های این نهاد در رزمایش‌های یگانی و تخصصی دانست.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۷
سپاه برای تشییع عمومی پیکر سردار اسداللهی برنامه‌ای نداشته است
سردار شریف:
سردار رمضان شریف در واکنش به برخی انتقادات پیرامون تشییع عمومی مرحوم سردار حسین اسداللهی با تاکید بر اینکه سپاه خود را ملزم به رعایت تمهیدات و تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا دانسته و می‌داند گفت:سپاه برای تشییع عمومی پیکر سردار حسین اسدالهی برنامه ای نداشته است.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
شمخانی: مدافعان سلامت در شرایط تحریم جانشان را کف دست گرفته‌اند / کرونا را شکست می‌دهیم
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: در دفاع مقدس با وجود تحریم تسلیحاتی، جوان ایرانی صدام و حامیانش را شکست داد و جهان را شگفت‌زده کرد و این بار مدافعان سلامت در شرایط تحریم بی‌سابقه، جانشان را کف دست گرفته اند و دوباره شگفتی در راه است.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
سیاری: مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاهی در ۴۸ ساعت آینده احداث شود
ابلاغ فرمانده نیروی زمینی ارتش:
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: امروز به فرمانده نیروی زمینی ارتش ابلاغ می‌کنم که ظرف ۴۸ ساعت آینده یک مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاهی را در تهران احداث کند.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
فرمانده ای که جلوی حاج قاسم «نه» در کارش نبود
در جنگ سوریه کاری نبود که حاج قاسم از سردار اسدالهی بخواهد و او نه بیاورد. هر چه بود اطاعت می کرد و برای انجام آن اگر توانش کم بود توان خود را تقویت می کرد.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
روابط عمومی کل سپاه درگذشت والده سردار نایینی را تسلیت گفت
در پی درگذشت سکینه گدازچی والده شهید حمید رضا نایینی و سردار سرتیپ دوم پاسدار علی محمد نایینی — رییس مرکز اسناد وتحقیقات دفاع مقدس سپاه—روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲
بازداشتی‌های قم از عناصر اصلی جریان شیرازی هستند
یک منبع آگاه گفت: از ۱۱ نفر بازداشتی جریان هتک حرمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) پنج نفر از مبلغان و کارکنان جریان شیرازی معروف به شیعه انگلیسی هستند.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷
تقدیر سردار سلامی از اقدامات سپاه عاشورا| قرارگاه بسیج ملی آذربایجان شرقی ۱.۳ میلیون نفر را غربالگری کرد
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب و با همت مردم و نیروهای مسلح و تلاش شبانه روزی کادر درمانی از این مرحله به سلامت عبور خواهیم کرد.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
بررسی آخرین وضعیت شیوع کرونا در قرارگاه پدافند زیستی کشور
نشست شورای هماهنگی قرارگاه پدافند زیستی کشور با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و جمعی از معاونین، مسئولان قرارگاه‎های این سازمان و جمعی از کارشناسان در سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
سرلشکر سلامی: حماسه‌ خادمان عرصه سلامت مانند دفاع مقدس جاودانه می‌ماند / توصیف هنرنمایی کادر درمانی سخت است
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به پزشکان، پرستاران و خادمان عرصه سلامت و مقابله با کرونا با تبریک سال نو تاکید کرد: توصیف هنرنمایی شما سخت است و حماسه‌هایتان مانند دفاع مقدس جاودانه است.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
سامانه دفاع بیولوژیک تاکتیکی «قائم» رونمایی شد
سامانه دفاع بیولوژیک تاکتیکی قائم نیروی هوایی ارتش با حضور معاون هماهنگ کننده نهاجا در محل سازمان تحقیقات و خود کفایی این نیرو رونمایی شد.
قبلی۵بعدی