۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
روایت نماینده دامغان از مشکلات بی‌پایان دولت روحانی
علیزاده نماینده دامغان در مجلس گفت: تورم موجود در کشور عمدتا به خاطر قرض‌های به جامانده از دولت روحانی است که بخش قابل توجهی از درآمد‌های دولت سیزدهم صرف پرداخت این قرض‌ها و بدهی‌ها می‌شود.
۳۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۵
درد واقعی شما جدیت ایران در انتقام است
فعال اصلاح‌طلب با استناد به سؤال خبری خبرنگار رسانه آمریکایی از سخنگوی وزارت خارجه ایران نوشت: چنین خبری را باید از خبرنگار سی‌ان‌ان شنید؟
۲۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵
مرعشی: اظهارات فائزه هاشمی درباره سپاه موضع حزب کارگزاران نیست
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به مواضع اخیر فائزه هاشمی در حمایت از تحریم سپاه گفت: این مواضع، موضع شخصی خانم هاشمی است و موضع حزب کارگزاران نیست.
۲۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۳
از پادویی مدیریت اشرافی تا اشک تمساح برای معیشت مردم
سایت حق‌العمل‌کار و بزک‌کننده اقدامات دولت سابق، ناگهان درباره معیشت مردم غیرتی شد!
۲۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳
واشنگتن پست: دشمنی شدید با آمریکا چین و روسیه را متحد کرد
روزنامه واشنگتن پست با هشدار درباره اتحاد بی‌سابقه چین و روسیه نوشت: چسبی که این دو کشور را به هم می‌چسباند، خصومت مشترک شدیدشان با آمریکا و اعتقادشان به این باور است که، آمریکا یک ابرقدرت رو به افول است و باید نهایت استفاه را از ضعف او بُرد.
۲۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۳
نگرانی اکونومیست از کمانه کردن تحریم علیه غرب
یک نشریه اروپایی هشدار داد که در وضعیت اقتصادی شکننده فعلی، تحریم‌های آمریکا علیه روسیه می‌تواند از کنترل خارج شود و از لحاظ راهبردی به غرب آسیب بزند.
۲۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۲
متهم تولید نقدینگی در دولت سابق طلبکار دولت رئیسی شد!
رئیس کل بانک مرکزی در دولت روحانی در حالی درباره عملکرد دولت جدید ابهام‌پراکنی می‌کند که بالاترین آمار‌های منفی اقتصادی متعلق به دوره مدیریت اوست.
۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷
مهم‌تر از دولت، کارشناسانی هستند که خود را خرج ستاد‌های انتخاباتی نکنند
ارگان حزب کارگزاران از قول یک حامی انتخاباتی روحانی نوشت جای خالی دولت توسعه خواه احساس می‌شود و ایران در شاخص رفاه عقبگرد داشته است.
۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۲
کاهش شیب تورم مسکن از ۸۱ درصد به ۲۰ درصد
در حالی که قیمت مسکن در دوره دولت سابق ۹ برابر افزایش داشت، گزارش‌ها نشان می‌دهد تورم سالانه مسکن از ۸۱ درصد در اسفند ۹۹، به کمتر از ۲۰ درصد در اسفند ۱۴۰۰ رسید.
۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
هاآرتص: اسرائیل درباره ایران لاف نزند، سکوت کند
یکی از روزنامه‌های رژیم صهیونیستی با انتقاد از درماندگی سران این رژیم در مقابل ایران نوشت: شما در برابر ایران لاف می‌زنید، اما به جای این کار بهتر است سکوت کنید
۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵
ناراحتی واگذارکنندگان تسهیلات کلان از افشای نام بدهکاران
در حالی که عموم مردم از افشای فهرست بدهکاران بانکی خشنود هستند، یک جریان سیاسی است که از این موضوع ابراز نارضایتی کرده است.
۲۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳
کاهش ۲۷ درصدی انتشار اوراق بدهی
اقدامات مثبت دولت برای جبران کسری بودجه در سال گذشته، به کاهش ۲۷ درصدی انتشار اوراق بدهی منجر شده و روند نگران‌کننده استقراض دولت را متوقف کرده است.
قبلی۴بعدی