۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۰
هراس غرب از گسترش جنگ در صورت فشار علیه برنامه هسته‌ای ایران
خبرگزاری فرانسه می‌گوید: ایران برنامه هسته‌ای خود را گسترش داده و از همکاری با آژانس کاسته اما، قدرت‌های غربی از ترس تشدید تنش‌های خاورمیانه، تمایلی به سخت‌گیری در قبال تهران ندارند.
۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۴
بی‌بی‌سی: رأی‌دهندگان آمریکایی می‌گویند مقامات آمریکایی زیادی پیر هستند
«رای‌دهندگان دموکرات و جمهوری‌خواه در آمریکا اشتراکات زیادی ندارند، اما در یک موضوع توافق دارند: بسیاری از آن‌ها معتقدند که مقامات آمریکایی بیش از حد پیر و سالخورده هستند».
۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۸
اسرائیل در جنگ غزه غافلگیر شد، اما هرگز نتوانست غافلگیر کند
در حالی که رژیم صهیونیستی در عملیات طوفان الاقصی به شکل بی‌سابقه‌ای غافلگیر شد، در مقابل نتوانست گزینه‌ای برای غافلگیر کردن مقاومت غزه داشته باشد.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰
آخرین اخبار از انتقال پایتخت/جلسات شورای مربوطه در دولت سیزدهم تشکیل نشده است
عضو کمیسیون شورا‌های مجلس ضمن انتقاد از عدم تشکیل جلسه شورای انتقال پایتخت در دولت سیزدهم گفت: این موضوع را از طریق ابزار‌های نظارتی مجلس پیگیری خواهم کرد.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶
عزیزی: آتش بس بعد از ۷ اکتبر دومین پیروزی مقاومت بر رژیم صهیونیستی بود
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مقاومت توانست با استقامتی که از خود نشان بدهد رژیم صهیونیستی را مجاب به پذیرش آتش بس کند و این آتش بس بعد از ۷ اکتبر دومین پیروزی مقاومت بر رژیم صهیونیستی بود.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۰
احساس پیروزی در جبهه مقاومت و حقارت در اسرائیل و آمریکا
توافق آتش‌بس اخیر بین مقاومت فلسطین و تل‌آویو یک پیروزی برای مردم و مقاومت فلسطین است و این آتش‌بس نشانه روشنی است که تل‌آویو پس از ۷ اکتبر (عملیات طوفان الاقصی) نتوانست به اهداف نظامی خود دست یابد. در حالی که فلسطینی‌ها در حال خوشحالی و بازگشت به خانه‌هایشان هستند، صهیونیست‌ها به جان هم افتاده‌اند.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۷
جنگ و جنگ‌هراسی
یادداشت روز کیهان/
یک طنز فراگیر در مورد «براندازان» وجود دارد و آن اینکه طی ۴۵ سال استقرار جمهوری اسلامی، در تمام این سال‌ها وعده سرنگونی نظام را ظرف فردا یا چند روز دیگر داده‌اند! مشابه همین طنز در مورد یک جریان سیاسی داخلی وجود دارد؛ البته با کمی تفاوت. آن‌ها طی ۲۶ سال گذشته همیشه ادعا کرده‌اند کشور در آستانه جنگ قرار داشته و آن‌ها سایه جنگ را برداشته‌اند.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۲
آخر خط روحانی به روایت خبرآنلاین و سردبیر هم‌میهن
روزنامه هم‌میهن، در حالی سخنان مغالطه‌آمیز و طلبکارانه حسن روحانی را تیتر یک خود کرد که سردبیر این روزنامه قبلا تاکید کرده بود روحانی برای مذاکره به هر قیمت با آمریکا، قیمت بنزین را سه برابر کرده بود تا مردم را عصبانی کند و به نظام فشار بیاورد.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۳
اندیشکده کوئینسی: جنگ غزه افتضاحی است که آمریکا بالا آورد
اندیشکده آمریکایی کوئینسی در تحلیلی درباره درس‌های جنگ غزه تاکید کرد: هرچه ایالات متحده آمریکا بیشتر در امور خاورمیانه دخالت کند، کمتر می‌تواند گَند‌هایی را مدیریت کند که خودش در ایجاد آن‌ها نقش داشته است.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۰
الجزیره: به رسمیت شناختن حماس کابوس بزرگ نتانیاهو است
بزرگ‌ترین کابوس نتانیاهو رسیدن به نقطه‌ای است که دریابد نه تنها قادر نابودی حماس نشده، بلکه عملاً وادار شده آن را با مذاکره، ولو غیرمستقیم، به رسمیت بشناسد.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۵
آمریکا نگران گزارش خبرنگاران از جنایات اسرائیل در غزه است
مقامات آمریکایی معتقدند هیچ توجیهی برای این که وضعیت فعلی جنگ غزه را پیروزی برای اسرائیل جا بزنند وجود ندارد، اما آن‌ها در عین حال نگران هستند که آتش‌بس فعلی موجبات دسترسی رسانه‌ها به داخل غزه و برانگیختن بیشتر افکار عمومی جهان علیه اسرائیل را فراهم کند.
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۷
مورخ صهیونیست: پیروزی حماس رویدادی بزرگ برای تاریخ فلسطین است
یک مورخ اسرائیلی اذعان کرد رژیم صهیونیستی در کشور فلسطین و با اراده انگلیسی‌ها تاسیس شده است.
قبلی۴بعدی