۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۹
راه‌اندازی مناطق آزاد مشترک با روسیه در انزلی، چابهار و لوتوس آستاراخان
در جلسه مشترک میان دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان روسیه و نائب رییس دومای روسیه به راه‌اندازی مناطق آزاد مشترک با روسیه در انزلی، چابهار و لوتوس آستاراخان تأکید شد.
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴
پرونده ۴۶ تن زعفران و امضا‌های طلایی به کجا رسید
نائب رییس شورای ملی زعفران گفت: کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در خصوص پرونده عرضه ۴۶ تن زعفران تعاونی روستایی، هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است.
۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۷
مدیریت کالا‌های اساسی می‌تواند به امنیت غذایی جامعه کمک کند
رئیس هیأت مدیره سازمان اتکا:
رئیس هیأت مدیره سازمان اتکا گفت: مدیریت کالا‌های اساسی می‌تواند به امنیت غذایی جامعه کمک کند.
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
معافیت‌های مالیاتی مناطق آزاد باید مشروط و محدود باشند/ ضعف در تحقق اهداف
در نشست «الزامات جذب سرمایه در مناطق آزاد» مطرح شد؛
در نشست «الزامات جذب سرمایه در مناطق آزاد» به نکاتی از جمله اثرگذاری محدود معافیت‌ها در جذب سرمایه گذاری در مناطق آزاد، مبهم بودن جایگاه مناطق آزاد در نقشه کلان اقتصاد کشور و ضعف مناطق در تحقق اهداف اشاره شد.
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۴
عدم بازگشت به موقع تسهیلات صندوق موجب کاهش بهره‌وری سرمایه و عدم دستیابی به نرخ رشد مطلوب است
غضنفری در جمع هیأت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران:
رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی، با بیان اینکه خوشبختانه اتاق بازرگانی هم از مواضع صندوق توسعه ملی پشتیبانی می‌کند، گفت: مسیر بازگشت مطالبات برای ورود مجدد منابع صندوق در بخش سرمایه‌گذاری و توسعه کشور نباید کند و یا متوقف شود.
۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۳
رئیس مرکز رسانه و معاون بین‌الملل اتاق ایران منصوب شدند
با صدور احکام جدید در اتاق ایران
با احکام صادر شده از سوی رئیس و دبیر کل اتاق ایران، معاون بین‌الملل اتاق ایران و رئیس مرکز رسانه و ارتباطات این نهاد بخش خصوصی فعالیت خود را آغاز کردند.
۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۹
اجرای «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه»
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد؛
داریوش ابوحمزه گفت: به منظور صیانت و حمایت از اقشار و گروه‌های هدف در فرآیند طرح مردمی‌سازی اقتصاد کشور، «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه» تحت راهبری شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی اجرا می‌شود.
۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۹
فصل جدید همکاری اقتصادی ایران و روسیه/ چرا سفر اخیر هیأت ایرانی به مسکو راهبردی بود
سفر اخیر رئیس‌کل بانک مرکزی کشورمان به روسیه و دیدار هیات بلندپایه اقتصادی دو طرف، حکایت از عزم جدی تهران و مسکو برای توسعه روابط اقتصادی دارد و حالا با سفر پوتین به ایران پیش‌بینی می‌شود رفع موانع باقیمانده پیش روی توسعه روابط اقتصادی دو طرف در دستور کار قرار گیرد.
۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۷
رشد ۱۰۳ درصدی تجارت ایران با ازبکستان
سخنگوی گمرک خبر داد؛
سید روح‌الله لطیفی گفت: در سال گذشته ۷۷۶ هزار و ۱۳۷ تن کالای غیر نفتی به ارزش ۵۱۷ میلیون دلار بین ایران و ازبکستان تبادل شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، ۱۰۳ درصد رشد داشته است.
۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۲
پیش‌بینی میزان عرضه و تقاضای فولاد در سال 1401
فولاد یکی از کالاهای اساسی و پرکاربرد در صنعت و توسعه هر کشور است. برآورد اصولی و مناسب از میزان عرضه و تقاضای فولاد می‌تواند چشم‌انداز درستی از میزان تقاضای سالیانه فولاد و درنتیجه نحوه قیمت‌گذاری در آینده یا پیش‌بینی میزان صادرات این محصول به فعالان این حوزه بدهد.
۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۳
تجارت غیرنفتی ۸۹۷ میلیون دلاری ایران با کشور‌های حاشیه خزر
سخنگوی گمرک اعلام کرد؛
سید روح‌الله لطفی گفت: تجارت غیرنفتی ایران به ۴ کشور حاشیه خزر در دوماه نخست امسال، یک میلیون و ۲۰۰ هزار و ۹۴۰ تن کالا به ارزش بیش از ۸۹۷ میلیون دلار بود که با رشد ۱۰ درصدی در ارزش همراه بوده است.
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸
معرفی لپ تاپ ThinkPad P16 لنوو
کاربرانی که از ایستگاه‌های کاری استفاده می‌کنند، امروزه با چالش اجرای حیاتی‌ترین برنامه‌های کاربردی خود مواجه هستند تا بتوانند بهره‌وری را بدون توجه به اینکه کجا هستند، فراهم کنند.
قبلی۳بعدی