۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
تشکیل وزارت بازرگانی قیمت محصولات را کاهش نخواهد داد
دبیر انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با تاکید بر اینکه با تشکیل وزارت بازرگانی واردات محصولات خارجی افزایش می‌یابد و عملا کار کشور را به خارجی‌ها می‌سپاریم، گفت: این طور نیست که با تشکیل وزارت بازرگانی شاهد کاهش قیمت محصولات باشیم.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
تبعات تشکیل دوباره وزارت بازرگانی از دیدگاه مرکز پژوهش‌های مجلس
در حالی دولت بر تشکیل مجدد وزارت بازرگانی اصرار دارد که مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به تجربیات جهانی، اسناد بالادستی و تبعات لغو قانون تمرکز بر بخش کشاورزی، مخالف این موضوع است و بر ضرورت نگرش یکپارچه به تولید و تجارت تاکید دارد.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
راهنمای حفظ و نگهداری از فرش‌های دستباف
از انجایی که فرش دستباف کالایی نفیس و با ارزش می‌باشد حفظ و نگهداری آن، شرایط خاص خود را می‌طلبد. نکات ذیل جهت نگهداری از فرش‌های دستباف مصرفی توصیه می‌گردد:
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
اینفوگرافیک نقش زبان بدن در مصاحبه آزمون دکتری
مصاحبه دکتری ۵۰ درصد نمره و آزمون کتبی نیز ۵۰ درصد نمره قبولی شما را شامل میشود.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
دانستنی‌هایی از کاشت ایمپلنت دندان
کاشت ایمپلنت دندان یکی از بهترین جایگزین‌ها برای دندان‌های از دست رفته شماست.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
تجربه تحریم ورود خطوط کشتیرانی به بنادر را داریم/ تخلیه و بارگیری کالا روی زمین نمی‌ماند‌
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه «مزیت اقتصادی» مبنای انتخاب بندر برای خط کشتیرانی است، گفت: در تحریم‌های قبلی هم که برخی خطوط کشتیرانی بنادر ایران را ترک کردند مشکلی برای ما رخ نداد و تخلیه و بارگیری انجام شد.
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
اگر قصد خرید پورشه ماکان را دارید این مطلب را بخوانید
پورشه ماکان به همراه برادر بزرگ‌تر خود پورشه کاین پرچم مدل‌های SUV برند مشهور پورشه را به دست دارند. در این میان پورشه ماکان که در دسته کراس‎اور‌ها قرار می‌گیرد، توانسته در بازار جهانی توجهات زیادی را به خود جلب کند.
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
ارزان‌ترین خودروی تویوتا چیست؟
تویوتا جزء پنج خودروساز برتر جهان است. سال ۲۰۱۸ هم این خودروساز در جایگاه سوم جهان قرار گرفت که بیشتر از ۱۰ میلیون دستگاه تولید کرد. رنج قیمتی محصولاتی که ایرتویا به نمایندگی از تویوتا به ایران می‌آورد از ۳۰۰ میلیون تومان شروع و به یک میلیارد تومان می‌رسد.
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
بررسی خانواده بی ام و سری ۲؛ خرید کدام‌یک از خودرو‌های بی ام و سری ۲ هوشمندانه‌تر است؟
سری ۲ بی ام و شامل خودرو‌های کوچک کاربردی هستند که در سگمنت C. دسته‌بندی می‌شوند در واقع در سال ۲۰۱۴ بی ام و سری ۲ جایگزین تعدادی از مدل‌های بی ام و سری ۱ شد و کار خود را آغاز کرد.
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
چه چیزی کاتلاس را به محبوب قلب‌ها تبدیل کرد؟
ملاقات با بهترین خودروی الدزموبیل در سایت دیوار
الدزموبیل اولین بار دهه هشتاد میلادی به بازار آمد و در سال ۱۹۰۳ به پرفروش‌ترین خودروی آمریکا تبدیل شد. بعد از آن خط تولیدی جدیدی به نام Olds Motor تاسیس کرد که به مرور زمان اولدزموبیل نام گرفت.
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
رستگاری برای پاژن تیونینگ شده
وقتی خودرویمان در سربالایی‌های جنگل‌های شمال کم می‌آورد، وقتی با حسرت به رمل‌های شن و ماسه در اصفهان و کرمان نگاه می‌کنیم و می‌دانیم با این سدان‌های بی‌جان از این موانع برنمی‌آییم، تنها فکر کردن به یک خودرو است که می‌تواند آراممان کند: خریدن یک دستگاه پاژن.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
درخواست واردات شیر خشک به رغم دپوی ۳۰ هزار تن در کارخانه‌ها
رئیس انجمن صنفی گاوداران کشور گفت: در حالی که ۳۰ هزار تن شیر خشک در کارخانجات کشور دپو شده است یک شرکت لبنی درخواست واردات ماهیانه ۶ هزار تن شیر خشک با ارز دولتی کرده است.
قبلی۳بعدی