۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
دو فوریت طرح تامین کالاهای اساسی؛ کالاهای احتکاری کشف شده تنها ۲درصد تقاضای بازار را تشکیل می‌دهند
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کالاهای احتکاری کشف شده تنها ۲ درصد تقاضای بازار را تشکیل می‌دهند، گفت: بهترین راهکار برای توزیع کالاهای اساسی استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها و ایجاد زیرساخت‌های انفورماتیک است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
وضعیت خوراک و پوشاک ایرانی‌ها در سال ۹۶
مرکز آمار ایران در گزارشی، وضعیت مصرف برخی از اقلام خوراکی و طرح فرهنگ رفتاری خانوار را در سال ۹۶، مورد بررسی قرار داده است.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
بازار‌ها در یک سال گذشت چند درصد رشد داشته اند؟/ نظام مجوز دهی کشور درهم ریخته/ افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت خودرو در یک سال گذشته
در یک سال اخیر شاهد افزایش قیمت‌های سنگینی در بازار‌های مختلف بودیم، رشد قیمت‌ها از آبان سال گذشته تا آذر امسال بسیار زیاد بوده به طوری که در همین بازه سکه ۲۷۰ درصد، طلا ۲۵۶ درصد، ارز ۲۲۰ درصد، مسکن ۹۲ درصد، خودرو ۶۰ درصد رشد داشته اند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
چرا مرغ گران شد؟ / تعزیرات: مرغداران بی‎انصاف شدند
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی گفت: نوسان بازار بستگی به عرضه و تقاضا دارد بنابراین کاهش عرضه از سوی مرغداران سبب نوسانات قیمت مرغ شده است.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
قیمت دلار تا پایان سال به کمتر از ۱۰ هزار تومان می رسد
عضو شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه، گفت: بانک مرکزی با سیاست هایی که اتخاذ می کند می تواند تا پایان سال قیمت ارز را به زیر ۱۰ هزار تومان برساند.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
پیش فروش محصولات ایران خودرو از فردا
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: با توجه به افزایش تقاضای بازار برای خودرو‌های پرتیراژ ایران خودرو پیش فروش محصولات پرتیراژ از روز دوشنبه ۲۴ دی ماه سال جاری آغاز می‌شود.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
ایران خودرو قیمت های جدید خودرو را اعلام کرد
با تعلل ستاد تنظیم بازار در اعلام قیمت جدید خودروهای پرشمارگان، ایران خودرو قیمت خودروهای زیر 45 میلیونی تومانی خود را افزایش داد.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
پیش‎بینی وزیر اقتصاد از سیر نزولی قیمت دلار
وزیر اقتصاد در حاشیه نشست کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عوامل بنیادین در تعیین نرخ ارز همگی حاکی از سیر نزولی آن است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
آخرین قیمت سکه، طلا و ارز ۱۶ دی ۹۷
 یورو ، ۱۲۵۰۰۰ و دلار  ۱۰۵۴۵۰ قیمت گذاری شدند.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
شرکت‌های لبنیاتی زیر بار کاهش قیمت نمی‌روند
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: زمانی که رئیس اصناف لبنیات در رسانه ملی اعلام می دارد که قیمت لبنیات باید کاهش یابد اما متأسفانه شرکت های لبنیاتی زیر بار نمی روند که این مسئله بسیار تعجب آور است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
دولت برای شب عید خانواده‌ها تمهیداتی بیندیشد
نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول در مجلس از دولت خواست با توجه به گرانی بازار و درآمد پایین، در آستانه شب عید تمهیداتی اندیشیده شود که مردم عید خود را به خوبی سپری کنند.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
آخرین قیمت مرغ در بازار
امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۹ هزار و ۶۰۰، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه ۱۲ هزار و ۹۰۰، توزیع درب واحد‌های صنفی ۱۳ هزار و ۱۰۰ و خرده فروشی ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان است.
قبلی۵بعدی