۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
پیمان پولی، راهکار ترکیه برای مقابله با تحریم
تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ترکیه باعث شد تا این کشور برای مصون سازی اقتصاد خود به انعقاد پیمان‌های پولی دو جانبه روی آورد. در شرایطی که آمریکا از دلار به عنوان مهمترین سلاح جنگ ارزی علیه نظام اسلامی استفاده می کند، ما میتوانیم با پیمانهای پولی از تأثیر تحریم های یکجانبه بکاهیم.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
بودجه وزارت بهداشت ۸۸ هزار میلیارد تومان است/ مخالفت با افزایش اعتبارات بیمه سلامت
مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به بودجه ۸۸ هزار میلیارد تومانی وزارت بهداشت در لایحه بودجه ۹۸ اعلام کرد:راهكار تزريق منابع بيشتر به سازمان بیمه سلامت بدون توجه به مديريت منابع به افزايش مشكلات سازمان و كسری مجدد منابع آن دامن میزند.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
کریمی قدوسی: مافیای گوشت اجازه ارزانی نمی‎دهد/ آقای رئیس جمهور به حرمت شهدا دست و پای مافیا را بشکنید
یک نماینده مجلس شورای اسلامی با ابراز اینکه مافیای گوشت از واردات گوشت جلوگیری می‌کنند گفت: سود آن‌ها در گرانی گوشت است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
مشاور وزیر نفت: سالانه ۱۰۰ میلیارد دلار انرژی در ایران مصرف می‎شود
مشاور وزیر نفت با بیان اینکه سالیانه حدود ۱۰۰ میلیارد دلار میزان انرژی مصرفی کشور است، گفت: یک بشکه نفت در آلمان ۳۹۰ دلار ارزش افزوده دارد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
زمانه واریز یارانه نقدی دی ما مشخص شد
نود و پنجمین مرحله پرداخت یارانه نقدی ساعت ۲۴ امشب (چهارشنبه ۲۶ دی) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
ساختار وزارت کار تغییر کند/ بودجه کم برای فقر زدایی در کشور
درجلسه دیروز با شریعتمداری مطرح شد؛
شب گذشته تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیرامون مسائل کشور و حوزه انتخابیه خود با شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفتگو کردند.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
پیشنهاد ویژه مجلس؛ تأمین سهم ۱۵ درصدی دولت در پروژه‌های فاینانسی
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: خوشبختانه در تبصره ۱۹ لایحه بودجه سال ۹۸ به دولت مجوز داده شده تا با کمک بانک‌ها نسبت به واگذاری بخشی از پروژه‌های نیمه تمام به بخش خصوصی اقدام کند.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
صادرکنندگان چگونه دولت را دور می‌زنند؟
سرپرست سازمان توسعه تجارت با اشاره به مشکلات برگشت ارز صادراتی گفت: با مطرح شدن برگشت ارز، خیلی از شرکت‌ها از کارت‌های واسطه‌ای استفاده می‌کنند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
اطلاعات دستگاه‌های دولتی در سامانه حقوق و مزایا ثبت شده است
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با تاکید بر ثبت اطلاعات قوه مجریه در سامانه حقوق و مزایا، گفت: دستگاه‌های خارج از دولت علی رغم آنکه در قانون تصریح شده خیلی همراهی نکردند به ویژه دستگاه هایی که مدعی شفافیت هستند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
چرا ایران به اقتصاد جنگی احتیاج دارد؟
اسماعیل حسین‌زاده در یادداشتی به لزوم تغییر فضای اقتصادی کشور از حالت عادی به "جنگی اقتصادی" با محور‌های محدود کردن بانک‌های خصوصی در چاپ پول و توجه ویژه به بخش مسکن؛ مانند مسکن مهر؛ شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
دیوان محاسبات جزییات بودجه شرکت‌های دولتی را بررسی می‌کند
رئیس دیوان محاسبات کل کشور با رد این ادعا که دیوان محاسبات تنها کلیات درآمد وهزینه شرکت های دولتی را بررسی نمی کند، گفت: جزییات حسابرسی بودجه شرکت ملی نفت در ۶۰۰ صفحه در سامانه دیوان محاسبات وجود دارد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
رشد ۲۰ درصدی حقوق و دستمزد در سال آینده
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ از رشد ۲۰ درصدی حقوق و دستمزد در بودجه سال آینده خبر داد و گفت: «خالص بدهی دولت تا پایان سال گذشته ۱۴۳ هزار میلیارد تومان است»که این اعداد نشان می‌دهد، بدهی در محدوده قابل قبولی است.
قبلی۲بعدی