۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
جهانگیری: دولتی بهتر از این دولت در مورد بخش خصوصی پیدا نمی‎کنید / اقتصاد کشور به نقطه تعادل جدید رسیده / با کوپن مخالفم
معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر این‌که «من با کوپنی شدن مخالفم» گفت: امروز کشور ما شرایط اقتصاد کوپنی را ندارد و ما مراکز تهیه و توزیع کالای کوپنی را نداریم.
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
نظام قاعده‌گذاری کشور سرمایه‌ را به سمت کار‌های غیر مولد و دلالی سوق می‌دهد
شافعی:
رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه رفتار‌ها و تصمیم‌گیری‌های مسئولین به گونه‌ای است که کار‌های غیر تولیدی در کشور تقویت می‌شود، گفت: نظام انگیزشی و قاعده‌گذاری کشور سرمایه‌ را به سمت کار‌های غیر مولد و دلالی سوق می‌دهد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
دولت تنها مرجع اعلام تورم و رشد اقتصادی را اعلام کرد
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در جلسات هیأت دولت و با تأکید رئیس جمهور محترم به این جمع‌بندی رسیده‌ایم که مرجع رسمی و تنها مرجع اعلام تورم و رشد اقتصادی کشور، مرکز آمار ایران است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
دولت به جای خالی کردن صندوق توسعه جلوی هزاران میلیارد فرار مالیاتی را بگیرد
طبق ماده یک قانون محاسبات عمومی، بودجه کل کشور یک برنامه مالی یک ساله است که حاوی پیش‌بینی منابع و برآورد مصارف برای رسیدن به اهداف و سیاستها است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
چرا کارت‌های سوخت جمع‌آوری شدند؟
پرسش اول این است که چرا کارت‌های سوخت جمع‌آوری شدند که اکنون دوباره احیا شوند؟
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
خریدار ایران ایرتور نسبت فامیلی با من ندارد / از نماینده مجلس شکایت کردیم
رئیس کل سازمان خصوصی سازی:
رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که گرچه نسبت فامیلی داشتن با من برای کسی ممنوعیتی در فعالیت‌های اقتصادی ایجاد نمی‌کند، گفت: خریدار شرکت ایران ایرتور، هیچ نسبت فامیلی با من نداشته و ندارد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
تشریح نحوه توزیع چای وارداتی با ارز دولتی
مدیرکل دفتر تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت از نحوه توزیع چای وارداتی با ارز دولتی خبر داد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
نوبخت: بخشی از درآمدهای جایگزین نفت به تصویب شورای عالی هماهنگی اقتصادی رسید
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: کلیات طرح اصلاح ساختار بودجه در شورای عالی هماهنگی تصویب و امروز هم یک بخش از موضوع درآمدهایی که جایگزین نفت در بودجه خواهد شد به تصویب شورای عالی هماهنگی رسید.
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۷
نخستین نشست ستاد لایحه بودجه۹۹ برگزار شد
به ریاست نوبخت
اولین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ به ریاست محمدباقر نوبخت و با حضور معاونان و روسای امور تخصصی سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
سازمان امور مالیاتی بعد از پزشکان سراغ وکلا می‌رود
مدیر کل دفتر مبارزه با پولشویی و فرار مالیاتی سازمان امور مالیاتی با اشاره به اینکه پزشکان از طریق نصب دستگاه کارتخوان در مطب خود در اولویت قرار گرفته‌اند، گفت:پس از آن نیز وکلا، فعالان حوزه فولاد، حوزه قیر، شیشه، توریسم درمانی، آرایشگران زنان و رستوران داران مورد رسیدگی قرار می‌گیرند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
غیرفعال شدن کارتخوان‌های مشکوک تا پایان سال
مدیر کل بازرسی ویژه سازمان امور مالیاتی خبر داد
۷/۰۰۰/۰۰۰ دستگاه کارتخوان رصد و موارد مشکوک غیر فعال می‌شود ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ فقره حساب بانکی در کشور فعال است که کاربری و هویت صاحبان آن رصد می‌شود ۲۴/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان فرار مالیاتی از طریق بررسی هشت هزار حساب بانکی مشکوک شناسایی شد ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان گردش مالی هر حساب به سازمان امور مالیاتی ارسال می‌شود.
۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت
پوری حسینی گفت: ارزش سهام عدالت افرادی که یک میلیون تومان سهم داشته اند به ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.
قبلی۲بعدی