۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹
واکنش رئیس کل بانک مرکزی به نوسان امروز نرخ ارز
با انتشار پیامی اعلام شد؛
رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به نوسان امروز نرخ ارز گفت: از نظر بانک مرکزی تغییر خاصی در متغیر‌های کلیدی بازار نیفتاده است و این بانک با اقتدار به عنوان بازارساز در بازار ارز حضور فعال دارد.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
رشد ۲۷۱۱ واحدی شاخص کل بورس
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه با رشد ۲۷۱۱ واحد روبه‌رو شد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
بازگشت سود روزشمار!
رکود اقتصادی، کاهش تقاضای سوداگری، افت روند خروج سرمایه از کشور و همچنین اقدامات فنی که بانک مرکزی از زمان ریاست عبدالناصر همتی در پیش گرفته است؛ از مشوق‌هایی است که برای بازگشت ارز صادراتی در نظر گرفته شده است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
معاون بانک مرکزی: فعالسازی رمز پویا از ابتدای دی برای کاربران بانکی اجباری می‌شود
معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی با بیان اینکه فعال کردن رمز دوم یکبار مصرف می‌تواند امنیت تراکنش‌های اینترنتی را افزایش دهد، گفت: فعالسازی رمز پویا از ابتدای دی ماه اجباری خواهد بود.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶
معاون وزیر اقتصاد: واحد‌های توقیف شده توسط بانک به چرخه تولید بازمی‌گردد
معاون وزیر اقتصاد گفت: در چند سال اخیر بیش از ۱۲ هزار ملک از سوی بانک‌ها در کشور تملک شده که سیاست دولت شناسایی، ثبت و بازگشت این املاک به چرخه تولید و اقتصاد است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
وام مسکن ۲۳ درصد قیمت یک آپارتمان ۵۵ متری است!
اعلام خبر رایزنی دولت و سیستم بانکی برای اختصاص منابع برگشتی مسکن مهر به تسهیلات خانه اولی‌ها این گمانه که سقف وام مسکن افزایش می‌یابد را تقویت کرد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
چگونه رمز دوم یکبار مصرف دریافت کنیم؟
باتوجه به اینکه کمتر از دو ماه دیگر رمز‌های دوم کارت‌های بانکی یکبار مصرف می‌شود، مشتریان باید برای دریافت آن به بانک مربوطه خود مراجعه کنند و اقدامات لازم را انجام دهند؛ براین اساس رمز دوم هم به صورت پیامکی و هم به صورت اپلیکیشنی قابل دریافت است و برای آن هزینه‌ای نباید پرداخت، اما باید یک بار به دستگاه ATM مراجعه کرد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
ریزش ۳۰۶۳ واحدی شاخص بورس تهران
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه با ۳۰۶۳ واحد کاهش روبرو شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
سود روزشمار در برخی بانک‌های خصوصی ازسرگرفته شد
تخلف آشکار در نظام بانکی؛
در حالی بانک مرکزی پرداخت سود روزشمار را ممنوع کرده که برخی بانک‌های خصوصی بعد از یک ماه سپرده گذاری، سود روزشمار را به سپرده گذاران خود پرداخت می‌کنند.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
دهقانی نیا: اتاق بازرگانی مسبب ۲۸ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی است / سیفی: اتاق بازرگانی باید تقصیرات خودش در صدور بی حساب و کتاب کارت بازرگانی قبول کند!
برنامه مناظره هفدهم آبان ماه با موضوع روند صدور کارت‌های بازرگانی و نحوه استفاده از آن به روی آنتن رفت.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
تراکنش‌های بانکی از دی‌ماه فقط با رمز دوم پویا امکان‌پذیر خواهد بود
روابط عمومی بانک مرکزی:
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: با توجه به اینکه انجام تراکنش‌های بانکی و پرداخت از ابتدای دی‌ماه سال جاری صرفا با رمز دوم پویا امکان‌پذیر خواهد بود.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
پرداخت خسارت زلزله غرب کشور در کمترین زمان ممکن
رئیس کل بیمه مرکزی تاکید کرد
رییس کل بیمه مرکزی در پیامی در خصوص زلزله روز جمعه در شمال غرب کشور تاکید کرد که شرکت‌های بیمه در کمترین زمان ممکن برای پرداخت خسارت بیمه گزاران زلزله آذربایجان شرقی اقدام کنند.
قبلی۲بعدی