۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
۵۲ میلیون راس گوسفند و بُز در کشور داریم
بر اساس نتایج اولیه آمارگیری مرکز آمار ایران، تعداد دام سبک در دامداری‌های کشور افزایش یافت.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴
دخالت ائمه جمعه سیستم قوه مجریه را مختل کرده است/ وظیفه معاون رفاه غر زدن است
ادعای عجیب معاون وزیر کار:
احمد میدری معاون رفاه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: ما می‌توانیم از طریق توزیع قدرت و توزیع منافع به شرایط بهتر دست پیدا کنیم. از زماه رضا شاه در ایران تمرکز اداری به وجود آمد که این تمرکز اداری منجر به تمرکز سیاسی و تجاری نیز شد.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
خودکفایی۸۵درصدی در تامین پروتئین کشور
معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه ۸۵ درصد پروتئین مورد نیاز کشور در داخل تامین می‌شود، گفت: گیاه کینوا موسوم به خاویار گیاهی که به قیمت ۴۸ هزار تومان به کشور وارد می‌شود، جایگزین کشت برنج در استان‌های دیگر می‌شود.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
واردات هفتگی ۵۰ هزار راس دام زنده برای تنظیم بازار گوشت
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه با انعقاد قراردادی هر هفته ۵۰ هزار راس دام وارد کشور می‌شود، از اقدامات انجام شده برای تامین نیاز بازار گوشت خبرداد.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
روایت حجتی از انقلاب در کشاورزی ایران/ جهش ۱۰۰ میلیون تنی تولید کشاورزی در ۴۰ سال
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه بیشترین سرمایه گذاری سال‌های اخیر کشور صرف آب و خاک ایران شده است، از جهش ۱۰۰ میلیون تنی تولید کشاورزی ایران در ۴۰ سال اخیر خبر داد.
۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
صندوق‌های کشاورزی برای واردات نهاده‌ها ساختار ملی پیدا می‌کنند
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی با اشاره به ایجاد ساختار ملی صندوق‌های کشاورزی برای واردات مستقیم نهاده‌های کشاورزی گفت: با ایجاد این ساختار صندوق‌ها نهاده‌های مورد نیاز را مستقیما وارد می‌کنند.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷
محمود حجتی: خوداتکایی گندم تحریم غذایی ایران را بی‌اثر کرد
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه خوداتکایی گندم تحریم غذایی ایران را بی‌اثر کرد، گفت: سازوکار پیمان‌های جهانی و منطقه‌ای گاهی در خدمت قلدری قرار می‌گیرد و موجب شده ما به زحمت بیفتیم.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
یک چهارم بودجه صرف واردات نهاده‌های دامی می‌شود
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه یک چهارم بودجه کشور به واردات نهاده‌های دامی و محصولات کشاورزی اختصاص می‌یابد، گفت:باید با برنامه ریزی بخشی از این محصولات را در داخل تولید کنیم.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
انتقاد شدید از  گسترش دانشکده‌های دامپزشکی در کشور
رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور ضمن انتقاد شدید از ایجاد دانشکده های متعدد دامپزشکی در کشور، گفت: با بروز فاجعه در کمیت و کیفیت حوزه آموزش مواجهیم.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
سرسخت شدن آفات بر اثر تغییرات اقلیم
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر مصون سازی و مراقبت از کشت‌های گلخانه ای، گیاهان دارویی و تولیدات اراضی شیبدار در برابر آفات و بیماری‌های جدید گفت: معدوم سازی محصولات قاچاق توسط سازمان حفظ نباتات کشور باید انجام شود.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
محصولات گلخانه‌ای سموم کمتری دارند
وزیر جهاد کشاورزی با رد این موضوع که در محصولات گلخانه‌ای آلودگی وجود دارد، گفت: آن چه در عمل مشاهده کرده ام محصولات گلخانه‌ای به خاطر مراقبت‌های بهداشتی بیشتر و استفاده از روش‌های بیولوژیک برای مقابله با آفات به دلیل بسته بودن محیط، سموم کمتری در آن مصرف می‌شود.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
سازمان حفظ نباتات نقش کلیدی در تامین امینت غذایی کشور دارد
نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:
نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: سازمان حفظ نباتات نقش کلیدی در تامین امنیت غذایی کشور دارد و متخصصان این حوزه سربازان گمنام نظام و پاسداران سلامت غذایی جامعه هستند.
قبلی۲بعدی