۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶
مزیت‌های شکل‌گیری استارت‌آپ‌ها در قالب ثبت شرکت تعاونی
معاون وزیر تعاون تشریح کرد؛
معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر حمایت از شکل‌گیری استارت آپ‌ها در قالب «شرکت تعاونی» جزئیات حمایت از ایده‌های استارت آپی در قالب ثبت شرکت‌های تعاونی را تشریح کرد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
درآمد بالای ۶۰ میلیون تومان کشاورزان مشمول مالیات می‌شود
براساس پیش نویس لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم، درآمد مشمول مالیات سالانه اشخاص حاصل از فعالیت‌های بخش کشاورزی شامل تمامی زیربخش‌ها تا ۶۰۰ میلیون ریال به نرخ صفر و مازاد آن طبق مقررات فصول ۵ تا ۷ این باب مشمول مالیات است.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
۳۰ درصد کل بودجه عمومی دولت به صندوق‌های بازنشستگی اختصاص پیدا کرده است
وزیر تعاون در مراسم معارفه مدیرعامل موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد
شریعتمداری با تاکید بر اینکه توجه به صندوق‌های بازنشستگی باید با نگاه به آینده همراه باشد اظهار داشت: متاسفانه به دلیل بی توجهی به اصول بیمه‌ای، منابع و مصارف، صندوق‌های بازنشستگی اتکای زیادی به بودجه عمومی دولت دارند به گونه‌ای که در بودجه سال گذشته بالغ بر ۸۱ هزار میلیارد تومان به صندوق‌ها اختصاص یافت.
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
کاهش صادرات برنج هندی به ایران به خاطر کرونا و تنش ایران ـ آمریکا
انتظار می‌رود به خاطر تشدید تنش نظامی بین ایران و آمریکا در کنار شیوع ویروس کرونا در چین صادرات برنج هندی به خصوص به ایران کاهش یابد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
ایجاد ۱۹۷ هزار شغل جدید با اعتبار اشتغال روستایی و عشایر
معاون کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید خبرنگاران از بنگاه‌های اشتغال روستایی و عشایری گفت: از پایان سال ۹۶ تاکنون ۱۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای مناطق روستایی و عشایر در نظر گرفته شده که از این طریق ۱۹۷ هزار اشتغال جدید ایجاد شده است.
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
ناله مردم از قیمت گوشت و گلایه دامداران از انباشت دام
دامداران از انباشت دام در دامداری ها نالانند و مردم از قیمت بالای گوشت، این دو با هم نمی خوانند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
ممنوعیت جابجایی دام‌های بدون پلاک بین شهرستان‌ها و استان‌ها
بر اساس اعلام وزارت جهاد کشاورزی، جابه‌جایی دام‌های بدون پلاک شناسایی بین شهرستان‌ها و استان‌ها از ۱۵ بهمن ماه ممنوع است.
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
خوراک دام ذرت، کنجاله و جو به حد وفور وارد کشور شد/ خرید تضمینی گوساله زنده کیلویی ۲۷ هزار تومان
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام:
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: تمامی نهاده‌های دامی از جمله ذرت، کنجاله و جو در حد وفور وارد کشور شده و به تمامی مرغداران و دامداران این نوید را می‌دهیم که حداقل تا ٦ ماه آینده هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
فروش گوشت مصوب ۶۰ هزار تومانی / عدم تغییر قیمت مرغ و گوشت تا ماه رمضان
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه نهاده‌های مورد نیاز مرغداران و دامداران تا ۶ ماه آینده تامین است گفت: قیمت مرغ و گوشت حداقل تا هفت ماه آینده و بعد از ماه مبارک رمضان تغییری نخواهد داشت.
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
یارانه ۷۲ هزار تومانی تکذیب شد / وزیر کار: مبلغ یارانه سال جدید ۴۵ هزار و پانصد تومان است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به اینکه آیا قرار شده یارانه و کمک معیشتی دولت با یکدیگر تجمیع شود و در مجموع ۷۲ هزار تومان به حساب مردم واریز گردد، آیا این درست است یا خیر؟ "، اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد.
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
نامه توکلی به کشاورز درباره مجوز کاشت ۱۴ میلیون اصله نهال
توکلی با ارسال نامه‌ای به سرپرست وزارت جهاد خواست تا با اشاره به ادعای سرپرست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری، به صورت شفاف محل تأمین اعتبار و چگونگی دریافت مجوز اجرا برای کاشت چند میلیون اصله نهال را اعلام نماید.
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
مستندات سلامت شیر به روایت سازمان دامپزشکی / آفلاتوکسین نصف میزان مجاز است +سند
سازمان دامپزشکی مستندات سلامت شیر را اعلام کرد که بر اساس آن، میزان آفلاتوکسین در شیر دامداری‌ها نصف حد مجاز استاندارد است.
قبلی۵بعدی