۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
مبارزه با قاچاق پوشاک فقط ۱۰۰ میلیون دلار برای تولید داخل دستاورد داشت
نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک گفت: با قدرتی که در تهران با قاچاق پوشاک برخورد کردیم در شهرستان‌ها برخورد نکردیم و فقط حدود ۱۰۰ میلیون دلار از رقم دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار قاچاق را توانستیم به تولیدکنندگان داخلی منتقل کنیم.
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
حقوق‌های نجومی در شرکت‌های دولتی
با اظهارات رئیس دیوان محاسبات مبنی بر وجود حقوق‌های نجومی در شرکت‌های نسل ۲ و ۳ موضوع حقوق‌های نجومی دوباره داغ شد.
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
حکم قاچاق بر لوازم خانگی بدون شناسه از ۱۵ بهمن
مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت: از ۱۵ بهمن ماه هر کالای خارجی که شناسه نداشته باشد قاچاق محسوب و ضبط خواهد شد و این زمان برای کالا‌های تولید داخل از ۱۵ دی ماه است.
۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
آمار عجیب از واردات قاچاقی پوشاک ترک + فیلم / ستاد مبارزه با قاچاق کالا به ۷۰ درصد تکالیف خود عمل نکرده!
پرونده ویژه «کار و زار» | پوشاک قاچاق؛
به گفته‌ی رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعضای این ستاد از ۲۳۲ تکلیف تعیین شده به دستگاه ها، ۱۶۰ تکلیف خود را انجام نداده اند.»
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
کد شناسه قاچاق لوازم خانگی را کم می‌کند؟
واکنش‌ها به طرح جدید دولت؛
براساس طرح جدید دولت برای مبارزه با قاچاق کالا تا ۱۵ دی ماه امسال باید شناسه کالا برای محصولات لوازم خانگی اعمال شود، اما آیا این طرح می‌تواند میزان خرید و فروش لوازم خانگی قاچاق را در بازار کاهش دهد یا خیر؟
۰۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
پشت‌پرده مناسبات بانک مرکزی و مؤسسات غیرمجاز
توکلی در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه مطرح کرد
رئیس هیات مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه به نقش بانک مرکزی در شکل‌گیری و قدرت گرفتن موسسات اعتباری غیرمجاز پرداخته است.
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
مهر قاچاق بر لوازم‌ خانگی بدون شناسه‌ از ۱۵ دی
مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت اعلام کرد
هاشمی مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت گفت: تمامی تولیدکنندگان و تشکل‌های صنعتی لوازم خانگی تولید داخل تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند که برای ۸ گروه کالایی خود فرایند ثبت و اخذ شناسه را انجام دهند و برای کالا‌های خود شناسه دریافت کنند.
۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
خودرو در صدر کالاهای قاچاق وارداتی
گمرک روز گذشته آمار کالاهای قاچاق وارداتی و صادراتی را در ۹ ماهه امسال اعلام کرد که بر این اساس، خودرو با ۲۰۶۱ دستگاه، در راس کالاهای قاچاق وارداتی قرار گرفته است.
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
اتهام قاچاق ۲ شرکت بزرگ خودروساز +سند
پرونده قضایی ۲ قطعه‌ساز سهام‌دار شرکت‌های بزرگ خودروسازی در حالی در دادگاه باز شده است که برخی از این شرکت‌ها روی قطعات وارداتی چینی نام تجاری خود را ثبت کرده‌اند که طبق قانون مبارزه با قاچاق و امور گمرکی مصداق قاچاق و اغفال مشتری محسوب می‌شود.
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
اعتراض توکلی به رشوه دیوان محاسبات به برخی نمایندگان مجلس
طی نامه ای به رئیس دیوان محاسبات مطرح شد
رییس دیده بان شفافیت در نامه‌ای به رییس دیوان محاسبات از پرداخت بن‌های خرید میلیونی به برخی نمایندگان مجلس انتقاد کرد.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
سوت ها برای که به صدا در می آید؟!
حدود چهار ماه پیش قوه قضاییه ضمن ابلاغ دستورالعمل تشکیل مجتمع تخصصی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی، از ایجاد تمهیدات لازم برای دریافت گزارش‌های مردمی، حمایت از گزارشگران فساد و تشویق آن‌ها خبر داده بود.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
دزدی آشکار زعفران ایرانی در سکوت مسئولان
درحالی میانگین نرخ صادرات زعفران ایران در سال گذشته ۱۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان بوده و این محصول ۷ تا ۱۰ میلیون تومان از کشاورزان خریداری شده است که نرخ این محصول در بازار‌های جهانی تا ۲۶۰ میلیون تومان نیز به فروش می‌رسد.
قبلی۳بعدی