۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
انبارهای مجهول الهویه، گامی در مسیر قاچاق و احتکار کالا
انبار‌های بی‌نام و نشان، گامی در مسیر قاچاق و احتکار کالا هستند و دستگاه‌های نظارتی و بازرسی باید با هوشیاری و نظارت جدی‌تر جلوی سوءاستفاده سودجویان را بگیرند.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
اصلاح قیمت سوخت، تأثیر چندانی در کاهش قاچاق بنزین ندارد
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا:
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بنزین، سهم اندکی از میزان قاچاق سوخت دارد و اصلاح قیمت سوخت، تأثیر چندانی در کاهش قاچاق بنزین نخواهد داشت.
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
پیشگیری از فساد ۶۱ میلیون یورویی در ۳ مناقصه یک شرکت دولتی
رئیس سازمان بازرسی خبر داد
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه به طور متوسط سالانه ۲۵ هزار مناقصه و مزایده را نظارت می‌کنیم، گفت: در سه مناقصه یکی از شرکت‌های دولتی، پیش از انعقاد قرارداد، ۶۱ میلیون یورو از میزان قرارداد کاهش یافت.
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
وعده جایزه وزیر اقتصاد به افشاکنندگان فساد / باید سیستم سوت زنی راه اندازی کنیم
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه افشا کنندگان فساد از وزارت اقتصاد جایزه می‌گیرند، گفت: در وزارت اقتصاد کریدور ویژه مبارزه با فساد ایجاد می‌شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹
احتمال ممنوع‌الخروج شدن پزشکان فراری از کارتخوان
مطابق آنچه در ماده ۲۰۲ قانون مالیات‌های مستقیم آمده است سازمان امور مالیاتی کشور می‌تواند از خروج بدهکاران مالیاتی که میزان بدهی قطعی آن‌ها بیشتر از ۱۰۰ میلیون ریال است از کشور جلوگیری نماید.
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
ماجرای تخلف بیش از یک و نیم میلیارد دلاری وزارت نفت
دادستان دیوان محاسبات از تخلف بیش از یک میلیارد و ۶۱۲ میلیون دلاری وزارت نفت در واریز نکردن درآمد‌های صادراتی این وزارتخانه به صندوق توسعه ملی در سال‌های ۸۹ تا ۹۳ خبر داد.
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
تولیدکنندگان پوشاک برای تدوین دستورالعمل جدید مبارزه با قاچاق همکاری نمی‌کنند
مدیرکل وزارت صمت:
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک با بیان اینکه در اجرای برخی مواد دستورالعمل ساماندهی بازار پوشاک به مشکلاتی برخورد می‌کردیم که پایه قانونی آن مشخص نبود، گفت: تولیدکنندگان در روند تدوین دستورالعمل جدید همکاری نمی‌کنند.
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
تکذیب احتکار لاستیک توسط تولیدکنندگان / صف دلالان در بازار لاستیک
سخنگوی انجمن لاستیک با تکذیب کاهش عرضه لاستیک در بازار معتقد است، هیچ کوتاهی در این رابطه نشده است، در عین حال فروشندگان لاستیک از عدم تعادل عرضه و تقاضای لاستیک پراید و تیبا خبر می‌دهند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
دلواپسان بازداشت پسر آخوندی
بازداشت مشاور و پسر وزیر سابق راه و شهرسازی و تایید آن توسط مقامات قوه قضاییه این پرسش را به ذهن متبادر می‌کند که چه کسانی فارغ از خانواده این متهمان نگران این اقدام هستند و احساس خطر می‌کنند.
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
روزانه ۳۰ هزار بازرسی در سطح بازار برای مقابله با گرانفروشی
قائم مقام وزیر صنعت خبر داد
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی گفت: میانگین روزی ۳۰ هزار بازرسی در بازار افزون بر چهار هزار بازرس در حال انجام است.
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
تیرآهن ۸ درصد گران شد
در یک هفته اخیر علی‌رغم وعده دولت روحانی مبنی بر تشدید نظارت بر بازار، قیمت آهن و فولاد شاهد افزایش ۱۵۰ تا ۳۰۰ تومانی قیمت در انواع محصولات است.
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
قیمت میوه کاهش می‌یابد
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی:
به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی، با توجه به فراوانی تولید انواع میوه در سال جاری در برخی میوه‌ها با کاهش قیمت مواجه خواهیم شد.
قبلی۴بعدی