۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
حقوق و دستمزد مديران قابل مشاهده می‌شود
معاون سرمايه انسانی سازمان اداری و استخدامی كشور گفت: با تصويب هيات وزيران، مردم نيز می‌توانند حقوق و دستمزد مديران را در سامانه ملاحظه كنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
لایحه جنجالی مناطق آزاد دوباره بررسی می‌شود
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،گفت: بررسی بیشتر لایحه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که از سوی شورای نگهبان به مجلس برگشت زده شده جلسه ای هفته آینده در کمیسیون اقتصادی برگزار خواهد شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
جزئیات دستگیری ۴۰ اخلالگر اقتصادی در روز گذشته
از سوی مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام شد؛
در طرح شناسایی و دستگیری دلالان که روز گذشته با رصد‌های اطلاعاتی و دستور قضایی و طی ۲ مرحله در سطح بازار انجام شد، ۴۰ نفر دستگیر شدند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
اراده‌ای برای اجرای قوانین مبارزه با قاچاق نیست
حسینی‌کیا در گفتگو با دانشجو:
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر برندهای پوشاک قاچاق در کشور عرضه می‌شود اما متأسفانه هیچ برخوردی با عرضه‌کنندگان آنها صورت نمی‌گیرد درحالیکه نیروی انتظامی و سازمان حمایت باید با این معضل برخورد کنند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
عملکرد تاسف برانگیز گمرک‌های مرزی/ رانت و فساد در گمرک مرزی
از موارد نحوه واردات منجر به تخلف می‌شود و در همین خصوص گزارشی از واردات بی رویه کالاها، نحوه عملکرد گمرک در ورود و خروج کالا و دپوی کالا استخراج و جمع بندی آن تقدیم هیأت رئیسه مجلس می‌شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
هشدار سخت سازمان امور مالیاتی به بانک‌های متخلف و بنیاد مستضعفان؛ بانک‌ها و موسسه‌ها صورت مالی ندهند جریمه می‌شوند
معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی با صدور ابلاغیه‌ای بر لزوم ارایه صورت‌های مالی حسابرسی شده توسط دستگاه‌های مشمول، بانک‌ها و اعمال جریمه در صورت تخطی تاکید کرد.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸
دستگیری ۱۷ نفر به اتهام قاچاق انسان در مرز ایران با ترکیه
مأموران گمرک بازرگان با هوشیاری و رصد محموله‌های ورودی و خروجی در طی ۷ عملیات موفق به کشف و شناسایی ۱۷ مورد قاچاق انسان شدند.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
عدم شفافیت و فساد ساختاری اقتصاد ایران را فشل کرده است
در میزگرد تخصصی اقتصاد مطرح شد؛
کارشناسان و اقتصاددانان محیط کسب‌وکار در ایران معتقدند عدم شفافیت،‌ فساد ساختاری و نوسان شدید نرخ ارز باعث نااطمینانی برای سرمایه‌گذاران در محیط کسب و کار شده و اعتماد به ورشکستگی را افزایش داده است.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
انبار داروی دختر نعمت‌زاده پلمپ شد
سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: هفته قبل قرار بود با دستور سازمان تعزیرات و حضور کارشناسان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، داروهایی که از انبار دختر وزیر سابق کشف شده بود تفکیک شده و به کارخانه‌ای برای امحا فرستاده شود.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱
توقیف محموله ۶ میلیارد ریالی قاچاق در مرز مهران
توسط ماموران گمرک انجام شد
ماموران گمرک با رصد اطلاعات سامانه جامع گمرکی محموله ۶ میلیارد ریالی قاچاق خروجی را در مرز توقیف کردند.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
آشکار شدن مداخله یهودیان در نوسانات بازار ارز ایران
درپی تحقیقات دستگاه قضایی و امنیتی ترکیه مشخص شد که عده‌ای در این کشور با جمع‌آوری نزدیک به نیم میلیارد دلار ارز از بازار ایران، آن‌ها را به حساب یهودیان ایرانی ساکن در آمریکا منتقل کرده‌اند.
۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹
احتکارکنندگان کالا  یک بازرس را زخمی کردند
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: امروز در بازرسی از یک انبار احتکار لوازم خانگی، محتکرکنندگان با بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت درگیر شدند.
قبلی۶بعدی