۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
آذری جهرمی: حمله سایبری رژیم صهیونیستی به ایران را پیگیری بین‌المللی می‌کنم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم نسبت به حملات سایبری امروز از سوی رژیم صهیونیستی به زیرساخت‌های ارتباطی کشور واکنش نشان داد.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
گزارش یاهو نیوز از ناکامی‌های اطلاعاتی آمریکا در ایران در سال ۲۰۰۹/ ضربه‌ای که ایران با استفاده از گوگل به سیستم ارتباطی جاسوسان CIA زد
یاهو نیوز با اشاره به اینکه ایرانی‌ها با استفاده از گوگل موفق شده بودند وبسایتی را که سیا برای ارتباط با عاملان استفاده می‌کرد، کشف کنند، نوشت: مقامات آمریکایی معتقدند ایران به طور تحلیلی شبکه اطلاعاتی سیا را کشف و شناسایی کرد.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
کنار هم چیدن مجتمع‌های پتروشیمیایی خطرناک است/ تهدیدات سایبری جدی است
سردار جلالی:
سردار جلالی با بیان اینکه امروز درگیر جنگ مدرن اقتصادی علیه اقتصاد کشور هستیم، گفت: استفاده از همه ابزار‌های اقتصادی نظیر روابط بانکی، پول، ارز، تولید، مصرف و الگوی مصرف از ابزار‌های حوزه اقتصاد است و دشمن از همین ابزار‌ها برای حمله به کشور ما استفاده می‌کند.
۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
فیس بوک حساب‌های ایرانیان را بست
فیس بوک روز گذشته اعلام کرد تعدادی حساب کاربری متعلق به کاربران ایرانی را بسته، زیرا بر این باور است که از حساب‌های یادشده سوءاستفاده شده است.
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
نکته مهم درباره زوار اربعین؛ شبکه موبایل را در مرز به صورت دستی تنظیم کنید
با توجه به خیل عظیم زائران اربعین حسینی و احتمال معطلی در پایانه‌های خروجی کشور زائران باید برای پیشگیری از رومینگ ناخواسته شبکه گوشی موبایل خود را در حالت دستی قرار دهند و تا قبل از خروج از مرز از شبکه موبایل ایرانی متصل باشند.
۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
شیوه جدید کلاهبرداری تلفنی؛ تماس کوتاه برای کلاهبرداری بزرگ
پس از هشدار وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات درباره شیوه جدید کلاهبرداری‌ها از طریق تماس‌های بین المللی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه درباره شیوه جدید کلاهبرداری ارتباطی توضیح داد.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
فراخوان حضور کسب‌وکار‌های نوپا در نمایشگاه باکوتل ۲۰۱۸
بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ارتباطات و نوآوری‌های حوزه ICT و اجلاس جانبی آن با عنوان باکوتل از تاریخ 13 لغایت 16 آذرماه سال جاری در شهر باکو برگزار خواهد شد.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
ایران به دنبال اقتصاد فضایی است/ در مهندسی فضا ۳ پله افزایش رتبه پیدا کرده‌ایم
مرتضی براری:
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه امروزه فضا یک فرصت و دغدغه برای کسب ثروت است، اظهار کرد: اقتصاد فضا به عنوان اقتصاد نوظهور مطرح است بطوریکه ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
اعلام تعرفه‌ تلفن همراه و ثابت در اربعین امسال
مدیر کل کنترل، هماهنگی و پایش شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: با توجه به نرخ ارز تعرفه‌های تماس تلفنی خارجی نیز تغییر کرده، اما برای مکالمه زائران اربعین از ۲۰ مهر تا ۲۰ آبان نرخ‌های قدیم را در تعرفه‌های مکالمه‌ها اعمال می‌کنیم.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
نرخ مکالمه زائران اربعین کاهش یافت
وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مذاکرات انجام شده با هیات عراقی گفت: بر این اساس برای کاهش نرخ مکالمه‌ها در اربعین توافق شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
تحمیل بسته‌های ترکیبی اپراتورها به مصرف‌کنندگان/ هیچ نظارتی از طرف وزارت ارتباطات نیست
رئیس کارگروه ارتباطات و مخابرات مجلس، گفت: بسته‌های ارائه شده به روش ترکیبی تحملی هستند و مصرف کننده مجبور است تا هزینه بخش شبانه را نیز پرداخت کند.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
تحقیقات اروپا از توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران
مقامات رگولاتوری ایرلند به نمایندگی از کشور‌های عضو اتحادیه اروپا در مورد عملکرد توئیتر تحقیق می‌کنند؛ زیرا این شبکه اجتماعی به ردگیری کاربران و نقض حریم شخصی آن‌ها متهم است.
قبلی۵بعدی