۰۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۳
آخرین وضعیت اراضی فاز ۲ خاوران تبریز

فاز ۲ خاوران تبریز در انتظار تایید شورای عالی معماری و شهرسازی کشور/ دستور معاون اول رئیس جمهور در پیوست پرونده قرار دارد + فیلم

عضو هیئت امنای افتخاری اراضی فاز ۲ خاوران تبریز در گفتگو با دانشجو بیان کرد: طبق آخرین پیگیری‌هایی که از شورای عالی معماری و شهرسازی کشور انجام دادیم اعلام کردند پرونده با دستوری که از استاندار و معاون اول رئیس جمهور در پیوست دارد به صورت فوری در حال بررسی است.
۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۳

جانباز ۷۰ درصد تبریزی به خیل همرزمان شهیدش پیوست

حاج اسماعیل مرتضایی منور، از جانبازان ۷۰ درصد قطع نخاعی تبریز پس از ۳۷ سال تحمل رنج ناشی از مجروحیت، دعوت حق را لبیک گفت و به خیل همرزمان شهیدش پیوست.
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶

توسعه آذربایجان شرقی با حضور بخش خصوصی کارآمد و فعال

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: یکی از دلایلی که تبریز و آذربایجان شرقی نسبت به برخی شهر‌های دیگر توسعه یافته به واسطه حضور بخش خصوصی کارآمد، فعال و با درایت است.
۲۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۱
امام جمعه تبریز:

دولت باید نقش حکمرانی اقتصادی خود را به بهترین شکل ایفا کند

امام جمعه تبریز گفت: دولت باید نقش حکمرانی اقتصادی خود را به بهترین شکل ایفا کند و نظارت بر بازار را جدی بگیرد چراکه نظارت نقش پیشگیری دارد.
۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰

افزایش ۳۰ درصدی حوادث چهارشنبه سوری در آذربایجان شرقی

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعلام کرد: آذربایجان شرقی با ثبت تعداد ۸۰ نفر مصدوم بر اثر آتش سوزی و ترقه بازی، صدرنشین حوادث چهارشنبه آخر سال است.
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰

برگزاری آئین گرامیداشت هفته منابع طبیعی در دانشگاه تبریز

آئین گرامی‌داشت هفته منابع طبیعی با کاشت تعدادی نهال در مسیر ضلع غربی خیابان کتابخانه مرکزی با حضور شرکت کنندگان برگزار شد.
۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۳

راه اندازی سامانه پایش ناوگان خدمات شهری در تبریز

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز گفت: سامانه هوشمند با هدف مکانیزه کردن تعدادی خدمات از جمله نظارت بر عملکرد ماشین آلات تنظیف، جاروب‌های مکانیزه و پایش هوشمند جمع آوری پسماند شهرداری راه اندازی شد.
۱۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹

حضور پرشور انتخاباتی در دانشگاه تبریز +فیلم

دانشجویان دانشگاه تبریز با حضور در باغ گیاه شناسی این دانشگاه رای خود را به صندوق اخذ رای ریختند.
۱۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۶
گزارشی از حضور در پای صندوق‌های رای؛

حضور گرم مردم استان‌های مختلف کشور در پای صندوق‌ها رای / روز سرد زمستانی با مشارکت بالا گرم شد+ فیلم

انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از صبح آغاز شده و مردم سراسر کشور در استان های مختلف حضور و استقبال خوبی برای شرکت در انتخابات داشتند.
۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲

نظارت و بازرسی مستمر وضعیت بازار و نحوه عرضه کالا‌های اساسی در تبریز

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان تبریز گفت: انجام بازرسی‌های مستمر و هدفمند، نظارت دقیق بر فعالیت اصناف، نظارت بر نحوه عرضه کالا‌های اساسی، رصد مستمر وضعیت بازار به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان و ایام پایانی سال از مهمترین تکالیف دستگاه‌های اجرایی و نظارتی است.
۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
استاندار آذربایجان‌شرقی:

۲۹ کیلومتر از آزادراه مراغه - هشترود در مرحله نهایی عملیات اجرایی است

استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: اکنون ۲۹ کیلومتر از آزادراه مراغه - هشترود مراحل نهایی عملیات اجرایی را طی می‌کند و تعیین ورودی و خروجی، آسفالت سه و نیم کیلومتر از مسیر و تامین نیوجرسی برای بهره‌برداری از این ۲۹ کیلومتر ضروری است.
۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۴
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی:

۴۱ روستا به مدار مصرف گاز کشور در دهه فجر متصل می‌شود

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گازرسانی به تمامی شهر‌ها و روستا‌های استان در دستور کار شرکت گاز قرار گرفت .
۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۸
معاون سیاسی استانداری فارس:

دانشگاهیان از گروه‌های اثرگذار و مهم جامعه در انتخابات هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به تلاش دشمن برای کاهش میزان مشارکت مردم در انتخابات گفت: انسجام، وحدت و حضور مردم در صحنه، موجب عقب نشینی دشمنان می‌شود.
۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷

صادرات آذربایجان شرقی به قزاقستان از مرز ۱۴۶ میلیون دلار گذشت

رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت استان آذربایجان شرقی گفت: آمار صادرات ۹ ماهه به قزاقستان، ۱۴۶ میلیون دلار است که پس از بخش صنعت، بیشترین حجم مبادلات تجاری مربوط به بخش کشاورزی است.
۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۶
مدیر کل امور مالیاتی گلستان خبر داد:

کشف درآمد کتمان شده ۱۲۰۰ میلیاردی توسط امور مالیاتی گلستان

مدیر کل امور مالیاتی گلستان از کشف درآمد کتمان شده ۱۲۰۰ میلیارد ریالی توسط مرکز اطلاعات مالی و رد یابی تراکنش‌های مشکوک در گلستان خبر داد و گفت: این مودیان باید ۲۵۰ میلیارد ریال مالیات پرداخت کند.