۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۴
آیا یک ویروس می‌تواند موجب رکود اقتصادی شود؟
تزلزل در بازار سهام؛
بازار سهام آمریکا در حال سپری کردن بدترین هفته خود بعد از بحران مالی سال ۲۰۰۸ است: شرکت‌ها از جمله اپل و والمارت نسبت به زیان فروش بالقوه خود در نتیجه شیوع ویروس کووید-۱۹ هشدار داده اند و مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها به آمریکاییان گفته است که خود را برای شیوع این بیماری در ایالات متحده آماده کنند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۵
یک نوجوان توئیتر را سر کار گذاشت
یک نوجوان آمریکایی با ایجاد یک حساب کاربری جعلی به جای یکی از نامزدهای قلابی جمهوری خواه کنگره این کشور توئیتر را فریب داد و این شبکه اجتماعی این حساب را تایید کرد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۷
معامله قرن تئاتری سیاسی است/ این طرح نتیجه‌ای نخواهد داشت
نشنال اینترست بررسی کرد؛
معامله قرن، پیشنهادی غیرممکن است که چیزی بیش از تئاتر سیاسی از سوی سیاستمداران درگیر نیست.
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
مجلس آینده چند صدایی است؟
یادداشت/
صرف نظر از چندصدایی بودن مجلس یازدهم، آنچه برای مردم مهم است اولا" سلامت و پاک دستی نمایندگان است و سپس کارآمدی و نقش آفرینی مثبت آنها در خدمت گذاری و حل یا کاهش مشکلات.
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۵
توقف پرواز‌های ایران به لبنان/ پرواز به دوبی بدون مسافر انجام می‌شود
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی، گفت: لبنان ورود پرواز‌های ایران، چین، کره جنوبی و ایتالیا را به این کشور ممنوع کرد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
مجلس تا اطلاع ثانوی تعطیل شد/ بودجه، دو دوازدهمی می‌شود
سخنگوی هیأت‌رئیسه اعلام کرد که مجلس تا اطلاع ثانوی جلسه علنی نخواهد داشت.
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۹
دو قطبی بر سر FATF؛ اختلافات داخلی هدف اصلی است
بازگشت ایران به لیست سیاه گروه ویژه اقدام مالی اگرچه یک رویه‌ای بر اساس قوانین مرسوم این گروه به نظر می‌رسد اما نگاهی به بیانیه صادر شده در این باره نشان می‌دهد که هدف پشت پرده این رویداد ایجاد شکاف در حاکمیت داخلی ایران است.
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۸
ماجرای پیام بانوی گیلانی مشکوک به کرونا چه بود؟
شب گذشته پیامی توسط بانوی باردار ساکن رشت و مشکوک به ویروس کرونا در فضای مجازی منتشر شد که در آن از وضعیت نابسامان بیمارستان تخصصی شهر گلایه کرده‌بود. او نوشته فرزندش را در نتیجه عدم پذیرش و درمانش توسط بیمارستان‌های رشت از دست داده. اما اصل ماجرا چیست؟
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۸
رئیس موساد در قطر چه می‌خواهد؟
انتشار خبر سفر رئیس موساد به قطر از سوی لیبرمن اگرچه ظاهرا فاش کردن یک خبر سری بود، اما سفری چندوجهی بود که اهداف چندجانبه خطرناکی را دنبال می‌کند.
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۶
ترسناک‌تر از کرونا!
واکاوی ابعاد مختلف استرس ناشی از کرونا در سطح جامعه؛
کرونایی که به دلیل ضعف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی صحیح به هیولایی تبدیل شده که جوامع را از میان می‌برد درحالیکه به نسبت بسیاری از بیماری‌های ویروسی شایع درصد بسیار کمی از تلفات را می‌دهد و با دو درصد آمار مرگ و میر بیماری خیلی خطرناکی محسوب نمی‌شود.
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۳
اصلاح‌طلبان چه کسی را مقصر شکست خود می‌دانند؟
روزنامه سازندگی ارگان حزب کارگزاران در سرمقاله امروز خود، انزوای خاتمی و انفعال وی را عامل شکست اصلاح طلبان در انتخابات دانست.
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۲
چرایی کاهش مشارکت مردمی در انتخابات «بدون روتوش»
مردم نسبت به تغییر وضع موجود نا امید شدند و این نا امیدی ریشه در ضعف شدید دولت و مجلس در کارآمدی و برآورده کردن انتظارات مردمی دارد. پازل این نا امیدی در اتفاقات آبان ماه ۹۸ تکمیل شد و مردم عدم صداقت مسئولین را نیز به عینه مشاهده کردند.
قبلی۴بعدی