۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۹
دروغ‌های پی در پی در مورد واکسن برکت
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ادامه داد: حدود پنج میلیون و ٢٠٠ هزار دز واکسن کوو ایران برکت تحویل وزارت بهداشت شده است.
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
رفیعی: کلیه مجوز‌های شبهه‌ناک به‌صورت جدی بررسی خواهند شد
بررسی ضربتی مصوبات محیط‌زیستی دولت دوازدهم در مجلس؛
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس از بررسی مصوبات و مجوز‌های سه ماهه آخر سازمان محیط زیست دولت روحانی در این فراکسیون به صورت ضربتی خبر داد.
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۳
چه کسانی عضو اتاق فکر اصلاح طلبان شده‌اند؟
فعال اصلاح طلب: باید اتاق فکری با حضور روحانی، لاریجانی، ناطق نوری و لیدر اصلاحات برای برون رفت از مشکلات تشکیل شود و این کار برای مرتفع کردن مشکلات لازم است.
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۷
سپری شدن ۲۰ سال از مقابله خجولانه با تروریسم
القدس العربی نوشت: حوادث یازدهم سپتامبر بسیار وحشتناک بود و شایسته بود که جهان پس از گذشت بیست سال واکنش خود به بزرگترین عملیات تروریستی در عصر مدرن را ارزیابی کند.
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۵
رشد ۱۰ درصدی اختلالات روانی در طول پاندمی کرونا در آمریکا
بر اساس داده های یک مطالعه جدید در آمریکا، مشکلات روانی نظیر افسردگی و اضطراب در طول پاندمی کرونا در بین زنان و مردان افزایش ۱۰ درصدی داشته است.
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۵
سرعت‌بخشی به برنامه صلح آمیز هسته‌ای ایران نتیجه فشار‌های غرب خواهد بود
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور گفت: به نفع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و آمریکایی‌هاست که دست از رفتار‌های نخ نما شده که هیچ خروجی برای آن‌ها ندارد، بردارند و با تهران از سر عقل و تدبیر گفتگو کنند و بداند مجلس آماده مصوبه جدید الزام آور برای دولت در سرعت بخشی به برنامه هسته‌ای است.
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۷
نتیجه طولانی‌ترین جنگ خارجی تاریخ آمریکا چه بود؟
نتیجه ناموفق جنگ آمریکا علیه افغانستان سبب شد تا پایان این جنگ سبب برگزاری جشنی نشود بلکه هجوم انتقادها را به دنبال داشته باشد.
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۸
بهای سنگین ۱۱ سپتامبر برای آمریکا
حادثه ۱۱ سپتامبر گذشته از تبعات مالی و جانی در سطح جهان، پیامدهای مخربی برای سیاست، فرهنگ و مردم آمریکا در پی داشته است.
۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰
ورود ۳.۲ میلیون دوز واکسن دیگر از سبد کوواکس به کشور
مقام مسوول هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: محموله واکسن به میزان ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دوز از سبد کوواکس به وزن ۶۶ هزار کیلوگرم با هواپیمای کارگو ۷۴۷ هما وارد کشور خواهد شد.
۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲
حمایت پدرانه ایران از مستضعفان را در موزه شهید سلیمانی مشاهده کردم
محی:
سخنگوی کتائب حزب‌الله عراق گفت: در موزه سراسرنمای سپهبد شهید سلیمانی حمایت پدرانه جمهوری اسلامی ایران از کل مستضعفان دنیا را پیدا و مشاهده کردم.
۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۶
۵۸ مورد تیراندازی و کشته شدن ۵ نفر در تعطیلات آخر هفته در «شیکاگو»
در تعطیلات آخر هفته منتهی به روز کارگر در شهر «شیکاگو» در آمریکا پنج تن از جمله یک کودک جان خود را از دست دادند.
۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۹
باید اقتصاد را از اسارت نسخه نئولیبرالی رها کرد
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
دولت آقای رئیسی با نیروهای تحول‌خواه، باانگیزه، آرمان‌گرا و آماده‌ای که سر کار آورده و با استفاده از نسخه جدید اقتصادی می‌تواند اقتصاد را متحول کند.
قبلی۴بعدی