۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۸
ماموران «گروسی» جاسوسان سیا و موساد هستند
عضو هیات رئیسه مجلس:
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی در برابر سلاح‌های هسته‌ای رژیم صهیونیستی مهر سکوت بر لب گرفته است؛ آژانس به نحوی رفتار کرده که در دنیا ماموران آن‌ها را عناصر سیا و موساد می‌دانند.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
کنایه معنادار نماینده کلیمیان در مجلس به رژیم صهیونیستی
نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی به جای شرکت در مسابقات المپیک و... برای کسب مشروعیت، حقوق مردم فلسطین را رعایت کند و حق فلسطینی‌ها را به آن‌ها بدهد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۴
رحیم‌صفوی: بنی‌صدر به هشدار‌ها توجه نکرد
در نخستین روزهای تهاجم رژیم بعث عراق به ایران، وضعیت نیروهای نظامی کشور چندان مطلوب نبود. از سوی دیگر پشتیبانی و عقبه جنگ نیز اصلا شکل نگرفته بود. نظام تازه تاسیس جمهوری اسلامی در چنین شرایطی با یک تهاجم همه‌جانبه از سوی رژیم بعث مواجه شد اما با این وجود، نیروهای نظامی به سرعت خود را بازسازی کرده و مهیای دفاع از کشور شدند و در طول هشت سال جنگ تحمیلی، ضربات ویرانگری به رژیم بعث وارد آوردند.
۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
۳۰۰ زائر اربعین از مرز مهران برگردانده شدند
فرماندار مهران:
مجید کاکی گفت: در هفته گذشته از ورود ۳۰۰ زائر اربعین به مرز مهران ممانعت شده و ۲۰۰ نفر دیگر که در نزدیکی مرز بودند از حرکت خود منصرف شدند. به مهمانسرا‌ها نیز تاکید شده که از پذیرش زائران اجتناب کنند.
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۹
دروغ‌های پی در پی در مورد واکسن برکت
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ادامه داد: حدود پنج میلیون و ٢٠٠ هزار دز واکسن کوو ایران برکت تحویل وزارت بهداشت شده است.
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
رفیعی: کلیه مجوز‌های شبهه‌ناک به‌صورت جدی بررسی خواهند شد
بررسی ضربتی مصوبات محیط‌زیستی دولت دوازدهم در مجلس؛
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس از بررسی مصوبات و مجوز‌های سه ماهه آخر سازمان محیط زیست دولت روحانی در این فراکسیون به صورت ضربتی خبر داد.
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۳
چه کسانی عضو اتاق فکر اصلاح طلبان شده‌اند؟
فعال اصلاح طلب: باید اتاق فکری با حضور روحانی، لاریجانی، ناطق نوری و لیدر اصلاحات برای برون رفت از مشکلات تشکیل شود و این کار برای مرتفع کردن مشکلات لازم است.
۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۷
سپری شدن ۲۰ سال از مقابله خجولانه با تروریسم
القدس العربی نوشت: حوادث یازدهم سپتامبر بسیار وحشتناک بود و شایسته بود که جهان پس از گذشت بیست سال واکنش خود به بزرگترین عملیات تروریستی در عصر مدرن را ارزیابی کند.
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۵
رشد ۱۰ درصدی اختلالات روانی در طول پاندمی کرونا در آمریکا
بر اساس داده های یک مطالعه جدید در آمریکا، مشکلات روانی نظیر افسردگی و اضطراب در طول پاندمی کرونا در بین زنان و مردان افزایش ۱۰ درصدی داشته است.
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۵
سرعت‌بخشی به برنامه صلح آمیز هسته‌ای ایران نتیجه فشار‌های غرب خواهد بود
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور گفت: به نفع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و آمریکایی‌هاست که دست از رفتار‌های نخ نما شده که هیچ خروجی برای آن‌ها ندارد، بردارند و با تهران از سر عقل و تدبیر گفتگو کنند و بداند مجلس آماده مصوبه جدید الزام آور برای دولت در سرعت بخشی به برنامه هسته‌ای است.
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۷
نتیجه طولانی‌ترین جنگ خارجی تاریخ آمریکا چه بود؟
نتیجه ناموفق جنگ آمریکا علیه افغانستان سبب شد تا پایان این جنگ سبب برگزاری جشنی نشود بلکه هجوم انتقادها را به دنبال داشته باشد.
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۸
بهای سنگین ۱۱ سپتامبر برای آمریکا
حادثه ۱۱ سپتامبر گذشته از تبعات مالی و جانی در سطح جهان، پیامدهای مخربی برای سیاست، فرهنگ و مردم آمریکا در پی داشته است.
قبلی۴بعدی