۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۱
ساخت وساز ارتش در معابر عمومی گرگان/ خانه‌های پادگان پروانه ندارند
عضو شورای شهر گرگان مدعی شد
عضو شورای شهر گرگان گفت: یکی از چند بلوک مسکونی احداثی توسط مجموعه ارتش در حوالی پادگان گرگان، بخشی از معابر عمومی شهر را اشغال و پر کرده و هنوز این واحد‌ها پروانه ساختمانی نگرفته اند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳
تیمداری با چاشنی توهین! ما نیستیم/ بسکتبال از سبد مخارج شهرداری گرگان‌خارج می‌شود؟
گزارش|
شعار‌های تند و بی‌سابقه هزاران تماشاگر بسکتبال علیه مدیرعامل تیم شهرداری گرگان در آخرین بازی خانگی این تیم، موجب موضع‌گیری صریح و تهدید آشکار اعضای شورای شهر مبنی بر قطع حمایت چند ده میلیارد تومانی از این تیم شد موضوعی که آینده بسکتبال را در قلعه عقاب‌ها به خطر می‌اندازد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۸
خروج پادگان ارتش از داخل گرگان شتاب می‌گیرد/ تاییدیه بدوی برای ۳ زمین جایگزین
شهردار گرگان با اشاره به ضرورت اجرای قانون خروج پادگان‌ها از داخل شهر گفت: با تحصیل تاییدیه بدوی برای ۳ زمین جایگزین پادگان ارتش در گرگان، فرآیند انتقال خروج این مرکز نظامی شتاب می‌گیرد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹
جابجایی روستا‌های کاسه سد «چایلی» گلستان در دهه فجر آغاز می‌شود
فرماندار مراوه تپه خبرداد
فرماندار شهرستان مراوه تپه گفت: عملیات اجرایی به منظور جابجایی ۶ روستای واقع کاسه سد چایلی با اعتبار مصوب یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در ایام دهه فجر آغاز می‌شود.
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۰
پیش بینی ۱۱ پروژه حوزه آب با اعتبار ۷۶۰ میلیارد تومان در گلستان
مدیر عامل آب منطقه‌ای گلستان از افتتاح و کلنگ زنی ۱۱ پروژه مرتبط با حوزه آب در ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: ۷۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های آب منطقه‌ای پیش بینی شده است.
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱
احیا ۸۸ واحد تولیدی راکد در گلستان هزار فرصت شغلی ایجاد کرد
مدیر کل صمت گلستان:
مدیر کل صنعت معدن تجارت گلستان گفت: طی ۲۹ ماه فعالیت دولت سیزدهم و با احیا ۸۸ واحد صنعتی و تولیدی راکد و غیر فعال ۱۰۰۵ فرصت شغلی پایدار در گلستان ایجاد شد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۹
۵۷ هزار مشترک جدید گاز در دولت سیزدهم/ ۵۶ روستای گلستان گازرسانی شد
مدیر عامل شرکت گاز گلستان با اشاره به ارائه خدمات به ۵۷ هزار مشترک جدید در دولت سیزدهم گفت: در این مدت ۵۶ روستای گلستان هم گازرسانی شد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
افزایش ۴ برابری صادرات از گمرک بندر ترکمن
فرماندار شهرستان ترکمن گفت: ارزش کالا‌های صادراتی از گمرک بندرترکمن طی سال جاری با رشد ۴ برابری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به عدد ۱۷ میلیون دلار رسید.
۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۵
شبکه‌های انتخاباتی یاری‌گر مردم در انتخاب اصلح هستند
نماینده ولی فقیه در گلستان
نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: راه اندازی ۶ شبکه تلویزیونی ویژه انتخابات و تبلیغات نامزد‌ها از طریق آن به افزایش آگاهی مردم و انتخاب اصلح کمک می‌کند.
۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۲
جشنواره موسیقی فجر در ۴ شهر گلستان برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: جشنواره موسیقی فجر از ۲۷ اسفند و با حضور ۱۰ گروه موسیقیایی در شهر‌های گرگان، کلاله و بندرترکمن و گنبدکاووس برگزار خواهد شد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴
راستی آزمایی اشتغال در گلستان ۱۶ درصد افزایش یافت
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به تکلیف اشتغالزایی ۲۵ هزار و ۲۷۵ نفری در گلستان طی سال جاری گفت: بر اساس ارزیابی‌ها میزان راستی آزمایی مشاغل با رشد ۱۶ درصدی به ۸۴ درصد رسیده است.
۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۳
کرایه تاکسی در گرگان ۳۰درصد گران شد
اعضای شورای اسلامی شهر گرگان با تصویب لایحه شهرداری با افزایش متوسط ۳۰ درصدی کرایه حمل و نقل عمومی مسافر درون شهری (تاکسی و آژانس) در سال ۱۴۰۳ موافقت کردند.
قبلی۵بعدی