۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
رئیسی: پروژه ضد ایرانی آمریکا به طور کامل شکست خورده است
رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل: محاصره همه جانبه، غزه را به بزرگترین زندان دنیا تبدیل کرده است. پروژه ضد ایرانی آمریکا به طور کامل شکست خورده است،اما سیاست ایران ستیزی همواره ادامه دارد. آژانس اتمی تعهدات ایران به موارد هسته ای را تایید کرده با این حال امریکا به تعهدات خود بازنگشته است. به دنبال تعامل موثر با همه‌ ی کشورهای جهان به خصوص همسایگان هستم.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
گوترش: احیای جهان بعد از بحران کرونا متوازن نیست و در بعضی کشورها بحران کرونا بیداد میکند
دبیرکل سازمان ملل: باید سرمایه گزاری کنیم در کارهای پیشگیرانه و خلع سلاح و مبارزه با تروریسم. ما احتیاج به اقداماتی داریم که مبناشون احترام به حقوق بشر باشد. باید گاز های گلخانه ای را کاهش داده و تاب آوری کشور ها را در مقابل گرمایش زمین افزایش بدهیم. پیام من به همه کشور های سازمان ملل این است که منتظر دیگران نباشید و گام اول را شما در مقابل تغییرات اقلیمی بردارید. باید پاندمی کرونا را برای همه ی جهان به پایان ببریم و واکسیناسیون را افزایش دهیم. احیای جهان بعد از بحران کرونا متوازن نیست و در بعضی کشورها بحران کرونا بیداد میکند،بعضی کشور های فقیر شاید پس از کرونا سال های سال زمین گیر بشوند. 650 میلیارد دلار توسط صندوق جهانی برای کشور های فقیر اختصاص یافته اما این پول ها به سمت کشور هایی می رود که کمتر به این پول احتیاج دارند!
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
سردار سلامی: خطر رژیم صهیونیستی برای ما کمتر از نیش پشه است
فرمانده سپاه پاسداران در حاشیه مراسم تجلیل و تکریم از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس: وقتی برای بزرگترین امپراطوری نظامی بشر که آمریکا است قدرت سازی می کنیم، دیگر قدرت های کوچک مانند رژیم صهیونیستی در معادلات ما حساب نمی شوند. برای شکست آمریکا قدرت اندوزی کرده ایم. امروز شاهنامه های بیشماری به اندازه شهدا و رزمنده های ما وجود دارد. بیان خاطره شهدا و آشنایی جوانان با دفاع مقدس می تواند باوری زیبا و جدید به جوانان بدهد. وقتی کشور به قدرت علم و فناوری دست پیدا کند قطعا پیروز خواهد شد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۴
سردار سلامی: دشمنان ما در سرآشیبی سقوط هستند / حقیقتا مردم ایران تحریم ها را شکست داده‌اند
فرمانده سپاه پاسداران در حاشیه مراسم تجلیل و تکریم از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس: انسان ها در دفاع مقدس سبب پیروزی جمهوری اسلامی شدند. هرچه دشمن به سمت مردم ایران می آید درواقع ازمردم ما دورتر خواهد شد/ مردم ما در مقابل عملیات رسانه ای دشمنان ایستادگی می کنند. به برکت وجود رهبر انقلاب، مردم و اسلام بر دشمنان غلبه خواهیم کرد .
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸
رئیسی: تا زمین و زمان وجود دارد فرزندان شهید این کشور زنده هستند
رئیس جمهور: این بیداری مردم در منطقه به برکت خون شهدا ایجاد شده است.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
رئیسی: معرفی راه و نام شهید سبب جهل زدایی می شود / امروز با یک جاهلیت مدرن در جهان مواجه هستیم
رئیس جمهوری: عاشورا پایان عاشوراییان نیست، دشمن می خواست عاشورا پایان یابد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
رئیسی: بنده افتخار می کنم که سرباز رهبری هستم
رئیس جمهوری: جایگاه رهبر انقلاب اسلامی قیادت است نه سیاقت. باید حرکت ممتد و ادامه دار رهبر انقلاب به عنوان یک چهره انقلابی، عالم و فقیه برای مردم معرفی شود.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱
رئیسی: هیچ قانونی در نظام ما بدون تطابق با شرع تصویب نخواهد شد
رئیس جمهوری: امام(رحمه الله علیه) به جایگاه فردی که از دین و میهن دفاع می کند غبطه می خورد. افرادی که در فضای راهیان نور حاضر می شوند با نورانیت آشنا خواهند شد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
رئیسی: راه صیانت بخشی نسل امروز و فردا معرفی عاشورا به آنان است
رئیس جمهوری: به دلیل آنکه نظام ما مبتنی بر دین است مقدس به شمار میرود. قدسیت حاکمیت ما به دلیل جانشینی از امام زمان(عجل الله تعالی فرجه شریف) است.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
سردار سلامی: امروز توانستن برای ما یک آرزو نیست بلکه یک واقعیت است
فرمانده کل سپاه پاسداران: اگر ملتی به شکوه و ایستادگی فکر کند به این مهم دست پیدا خواهد کرد. دست یابی به دانش روباتیک منجر به پیشرفت ما در عرصه های دیگر خواهد شد.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
سردار سلامی: جمهوری اسلامی ثابت کرده برای رفع نیاز خود به دشمن پناه نمی برد
فرمانده کل سپاه پاسداران: دشمن جنگ به راه می انداخت تا ما برای فرار از خطر به او پناه ببریم. دشمن جنگ اقتصادی راه انداخت تا ما به خود او پناه ببریم.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴
حکمت بلا برای انسان از زبان حجت الاسلام عالی
قبلی۲بعدی