۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
کدخدایی: نتایج احراز صلاحیت نامزد‌های ریاست جمهوری سه شنبه اعلان می‌شود
سخنگوی شورای نگهبان: مردم به شایعات توجه نکنند/ بنده هم هنوز از نتیجه بررسی‌ها اطلاع ندارم.
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
قالیباف: اساس استحکام نظام اسلامی به قلب یکایک مردم است که به عمق استراتژیک آن باور دارند
رییس مجلس: هرزمان که به خدا و مردم تکیه نکردیم نتوانستیم شعار ما می‌توانیم را اجرا کنیم. سیاست ما در قدرت نظامی بازدارندگی است. آمریکا و رژیم صهیونیستی اگر کوچکترین اقدامی علیه کشور داشته باشند با پاسخ محکم ما مواجه می‌شوند.
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
علیپور: در بازی دو تیم پیکان و سایپا بوی تبانی را احساس می‌کنیم
نماینده مردم قائمشهر: آقای عزیزی خادم، طبق قانون باید از پیکان امتیاز کم کنید نه اینکه به سایپا امتیاز اضافه کنید. مردم منتظر عدالت هستند نه رفیق بازی/اینجا کشور قانون است.
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
حجت الاسلام پژمانفر: اجرای پروتکل الحاقی متوقف شود
نماینده مجلس شورای اسلامی: نظارت‌ها منحصر به پادمان باید باشد نه بیشتر. ذخیره سازی اطلاعات در سازمان انرژی اتمی باید متوقف شود.
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
رئیس مجلس: با پایان مهلت سه ماهه، آژانس دیگر حق درسترسی به تصاویر مراکز هسته‌ای را ندارد
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
سلیمی: نتیجه افتتاح‌های پنج شنبه وزارت نیرو قطعی برق بود؟
نماینده مجلس شورای اسلامی: امروز پس از پیروزی مردم فلسطین می‌بینیم برخلاف سخن افرادی که می‌گفتند عصر موشک تمام شده، امروز هم عصر موشک است. برای اینکه قطعی نداشته باشیم دولت باید سرمایه گذاری می‌کرد که چنین نکرده است. این چه سبک برنامه ربزی است که وزارت نیرو دارد/شما می‌خواهید کشور را مانند افغانستان و عراق کنید که مشخص نیست کی برق هست و کی نیست.
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵
رهبرانقلاب: به جوانمردان شیخ جراح درود میفرستم
رهبر انقلاب در پیام تبریک به ملت فلسطین: ادامه جنایت‌ها و درخواست آتش‌بس هر دو شکست رژیم صهیونیستی بود و او ناچار شد شکست را بپذیرد. رژیم خبیث از این هم ضعیف‌تر خواهد شد. آمادگی جوانان فلسطینی، و قدرت‌نمایی مجموعه‌های ارزشمند جهادی، و اعداد قوّه به صورت مستمر، فلسطین را روزبروز قدرتمند‌تر و دشمن غاصب را روزبروز ناتوان‌تر و زبون‌تر خواهد کرد.
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳
سرلشکر سلامی: آمریکا و اسرائیل جنگ غزه را چه ادامه بدهند و چه ندهند شکست خورده‌اند
فرمانده کل سپاه بعنوان سخنران تجمع بزرگ ضد صهیونیستی مردم تهران: هر که در منطقه هم با صهیونیست‎ها باشد محکوم به شکست است. آمریکا در منطقه عاجز است و این ایران است که برای او شرط تعیین می‌کند.
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
قاضی زاده هاشمی: عملکرد دولت را در مساله کرونا را مناسب نمی‌دانم
نایب رییس مجلس: کرونا عملکرد دولت‌های خوب و بد را نشان داد. ۴ ماه زودتر می‌توانستیم به واکسن داخلی برسیم، اما بروکراسی اجازه نداد. کرونا مساله مهم ۳ تا ۵ سال آینده جهان است.
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
روحانی: شرایطی که دولت در آن قرار داشت در 100 سال گذشته بی سابقه بود
رییس جمهور در جلسه هیات دولت: با کمترین استفاده از نفت، بودجه را اداره کردیم. نباید غش در معامله کنیم یعنی در چیزی که به مردم عرضه می کنیم نباید دروغ باشد.
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
ماجرای ضرب و شتم خبرنگار توسط حراست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از زبان نماینده مجلس
خضریان: در دستان این خبرنگار خانم پیچ و مهره قرار گرفته است. از آقای وزیر درخواست اکید داریم با عوامل برخورد کنند، اگر اقدامی صورت نگیرد مجلس ورود پیدا می کند. قالیباف: این اقدام طبیعتا برخورد پسندیده ای نیست. کمیسیون اصل 90 حتما به این موضوع رسیدگی کند.
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
قالیباف: اختلاف موجود میان وزارت صمت و وزارت کشاورزی سبب مشکلات در تولید و توزیع می‌شود
قالیباف:طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی به ناهماهنگی های موجود میان وزارت کشاورزی و صمت پایان می دهد. تا سه هفته آینده جزییات طرح بررسی می شود.
قبلی۴بعدی