۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۳
حجت الاسلام رئیسی: معیشت مردم مسئله اول ماست، دوم مسئله کسب و کار مردم است و سوم دولت توانمند است
مردم را چه رنج می‌دهد؟ باید برنامه ریزی کرد تا هزینه‌های افزایش پیدا کرده، کاهش پیدا کند تا امید به مردم برگردد. در رابطه با افزایش درآمد‌ها هم برنامه داریم که در این برنامه و برنامه‌های بعدی ارائه می‌دهم. من با مشورت نخبگانی که مسئله حل کردند، مشورت کردم و برنامه‌ای تهیه کردم که بسیاری از مشکلات گشور را حل می‌کند و گره‌ها را وا می‌کند.
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۵
حجت الاسلام رئیسی: انگیزه بنده حقیر در عرصه انتخابات خواست مردم عزیز بود
انگیزه حضور دیدن مشکلات و رنج‌های مردم عزیز. برخی از نا امیدی‌ها و کاستی‌هایی که نباید در سفره مردم باشد است وضعیت بی عدالتی‌ها و کاستی‌ها و فساد است. ما امروز مبارزه با فقر، فساد و تبعیض را به عنوان یکی از وظایف مهم میدانیم و حتما میشود این کار را در قوه مجریه انجام داد. وضع فعلی برای هیچ کس قابل قبول نیست و تغییر در وضع موجود وظیفه همه قشرهاست.
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
مهرعلیزاده: برنامه اقتصادی آلمان را در ایران اجرا می‎کنم
برنامه‎ای تحت عنوان اقتصاد اجتماعی دارم که در آلمان با جمعیت ۸۰ میلیونی اجرا شده و سالانه ۱۶۰۰ میلیارد یورو صادر می‎کنند و مردم زیر چرخ توسعه له نمی‎شوند. زندگی من در حد متوسطه است و برای من حقوق بازنشستگی کافیه و حقوق ریاست جمهوری را نخواهم گرفت. موافق حضور هئیت نخبگانی برای نظارت بر وعده‌های انتخاباتی نامزد‌ها هستم.
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۵
جلیلی: اگر میخواهی با رانت خواری مبارزه کنی باید اول با رفقا مبارزه کنی
روزانه ۲ هزار میلیارد تومان خلق پول می‌شود. رئیس بانک مرکزی می‌گوید ۹۰ هزار میلیارد تومان معوقه بانکی دست ۱۱ نفر است. در ۵ دهه گذشته ۴۲ هزار برابر خلق پول شده است، پول دست عده‌ای خاص قرار دارد. برنامه اقتصادی یک روزه نوشته نمی‌شود. باید بودجه ریزی صحیح در کشور دنبال شود.
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۴
جلیلی:۵۵ میلیارد دلار ارز تخصیص یافت، ولی با دلار ۴۲۰۰ سنگ پا و گل مصنوعی وارد شد
۶۳۷ شرکت صوری برای دریافت دلار ۴۲۰۰ ثبت شده است این‌ها نگران کننده است. این یک مافیا در حوزه ارز و واردات است. ۵۵ میلیارد دلار برای برخی کالا‌ها ارز ۴۲۰۰ تومانی تخصیص داده شد. چرا قیمت مرغ چندین برابر شد؟ مگر ارز ۴۲۰۰ تومانی تخصیص داده نشده است؟ ارز گرفته شد، ولی کالا دست مردم نرسیده است.
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۷
جلیلی: برخی ظرفیت ایرانی را در پخت آبگوشت خلاصه می‌کنند، این افراد باور ندارند
کشور را نباید فقط اداره کرد، ما باید جهش پیدا کنیم. در ۸ سال گذشته به ۱۲۰ نقطه کشور سفر کردم. ۱۰۰۰ جلسه تخصصی و کارشناسی برگزار کردم. به این باور رسیدیم که می‌شود، ولی برخی نمی‌توانند مشکلات کشور را حل کنند. پس از انتخاب آقای روحانی گفتم که کار ما شروع شده است. دولت سایه را تشکیل دادیم تا تحولات کشور را سایه به سایه دنبال کنیم.
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۳
جلیلی: من مخالف مذاکره نیستم/ سرمایه دادند، پوزخند گرفتند
همه تخم مرغ‌ها را نباید در یک سبد گذاشت امتیاز بدهیم و وعده بگیریم درست نیست. نباید سرمایه‌های کشور را بتن بریزیم و پوزخند بگیریم. شهروندی شب برجام خوشحالی می‌کرد، او حق داشت، چون به مردم وعده دادند. تحریم‌ها دو برابر شده است، قیمت‌ها چند برابر شد. دولت نباید علاف باشد، بلکه باید فعال بود. همه ظرفیت‌های کشور باید توسط دولت فعال و پرکار شود.
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۹
رضایی: ما در دولت سازمان بازرسی تشکیل می‌دهیم/تکرار دولت‌های قبلی سم مهلک برای اداره کشور است
مذاکرات و دیپلماسی برای مامهم است، اما چرا اقتصاد را به ان وصل می‌کنیم وشرطی می‌کنیم؟ امروز دهک‌های بالا ۲۶ درصد یارانه بنزین رامصرف می‌کنند، اما فقرا ۲درصد ان را استفاده می‌کنند. ما با تغییر در ساختار دولت در مسائل دیوانسالاری کشور را متحول می‌کنیم. مساله بعدی دولت من قیام برای انسجام است. مردم از چپ و راست و اصولگرا و اصلاح طلب خسته شدند.
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۴
رضایی: وزیر سابق مسکن را باید محاکمه کرد
اگر سربازان ما به عراق و سوریه و لبنان میروند و صلح ایجاد می‌کنند، آیا زمان سود اقتصادی ترکیه و عربستان باید سردمدار باشد؟ دشمن داخلی تبعیض ونابرابری است. در دولت من ازهمه اقوام ایرانی استفاده می‌شود. از جوانان و بانوان استفاده خواهیم کرد. اینکه میگویم ۴۵۰ هزار تومان یارانه می‌دهم کارشناسی سده است و تورم به دنبال نخواهدداشت.
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۴
کنایه رضایی به روحانی: من سال ۹۲ به مردم یک هزار تومانی نشان دادم، ولی فردی دیگر کلید نشان داد
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
انتقاد شدید معاون سابق احمدی نژاد از وی
میرتاج الدینی: کسی که می‌گوید «اگر رد صلاحیت شوم در انتخابات شرکت نمی‌کنم» در مقابل نظامات قانونی تمکین نکرده است.
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
قالیباف: آقای وزیر می‌دانست و دولت پیش بینی می‌کرد که امسال برق کم داریم، اما تدبیر نکردند
رئیس مجلس: چرا دولت در مورد ساماندهی رمزارز لایحه نمی‌دهد؟ مجلس در این مورد طرح آماده دارد، اما وظیفه دولت است لایحه بدهد. مدیریت حوزه انرژی در کشور دچار سردرگمی است.
قبلی۲بعدی