۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
وزیر نیرو: نمایندگان یک سطر ابلاغیه به وزارت نیرو مبنی بر محدودیت صنعت برق بخاطر توافقنامه پاریس بیاورند
وزیر نیرو: در تمام کشور‌ها هر ۱۰ سال یکبار صنعت برق دچار فروپاشی می‌شود، اما ایران در هفدهمین سال بدون توقف است.
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷
سلیمی: وزیر نیرو بگوید نقش توافقنامه پاریس در قطعی برق چیست؟
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی: هوا خراب است؛ می‌گویند باد نیامده. آب کم است؛ می‌گویند باران نیامده، مردم گوشت نمی‌توانند بخورند روحانی می‌گوید گوشت ماهی بخورند. این چه وضع مدیریت است؟ این سبک گزارش دادن وزیر نیرو به مجلس شگفت آور است.
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳
قالیباف: رهنمود‌های رهبر انقلاب را اجرایی خواهیم کرد
رئیس مجلس: از مقام معظم رهبری تشکر می‌کنم که این منت را بر سر ما گذاشتند و دعوت ما را پذیرفتند و بلافاصله بعد از اولین روز آغاز اجلاسیه دوم مجلس یازدهم، توفیق داشتیم در محضر ایشان باشیم. از رهنمود‌ها و حمایت‌های ایشان در مورد عملکرد مجلس تشکر می‌کنم، در رفتار، گفتار و عمل خود این دستورات را اجرا خواهیم کرد و در راستای حل مشکلات مردم گام برمی‌داریم.
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۳
همتی: برخی احزاب اصلاح طلب از شیوه احراز صلاحیت‌ها ناراحت هستند اما می‌توانند روی شعار‌های من حساب کنند
ما از تقابل خیری ندیدیم لذا قوا باید با یکدیگر تعامل داشته باشند. تعامل باید بین قوا و احزاب سیاسی و کشور‌های همسایه افزایش یابد.۴ سال پیش رو ۴ سال کلیدی برای کشور است و ما فرصت دوباره‌ای نداریم.
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۸
همتی:باید فقر را در ۴ساله اینده از بین برد و یارانه نقدی به مردم داد
باید قدرت خرید مردم را که به خاطر تحریم‌ها اسیب دیده ترمیم کرد. با رقم ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار تومان یارانه مشکل مردم حل نخواهد شد. قدرت خرید مردم بر اثر تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی به شدت آسیب دیده است. مردم مقاومت کردند و اقتصاد فرونپاشید. روند اقتصادی مناسب‌تر شده است. ثروتمندان بر اثر تحریم ثروتمند‌تر شده اند. یارانه‌ها باید عادلانه‌تر شود.
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۴
همتی در پاسخ به انتقادات: من نقشی در دولت نداشتم
بانک مرکزی در دولت رای ندارد بنابراین من نقشی در دولت فعلی ندارم. من معتقد به دیپلماسی فعال هستم. با همسایگان می‌توانیم کار‌های خوبی انجام بدهیم. باید با چین و روسیه تعامل کنیم. با غرب هم باید بر اساس منافع ملی کار کنیم. دستگاه سیاست خارجی موظف است بر اساس دیپلماسی اقتصادی کار کند.
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۷
همتی: مردم تحمل روند اقتصادی فعلی را ندارند/فرصت ۴ سال آینده یک استثنا است
در طول ۳ دهه گذشته نقدینگی در اقتصاد ما ۲۷/۵رشد کرده که خیلی زیاد است. تولید ثروت در کشور پایین است و تورم‌بالا حکایت از آن دارد که توزیع درآمد به نفع ثروتمندان است. الویت‌های دولت سیزدهم عبارت است از؛ رشد فراگیر فقر زدایی و اشتغالزایی/مهار تورم و سلامت اقتصادی (تورم را به ۷ تا ۱۲درصد رساندن). رشد اقتصادی ۵ درصد تا ۸درصدی را در نظر داریم/ سرمایه گزاری دولت در زیر ساخت‌ها باید تقویت شود/من به دولت مدرن معتقد هستم.
۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۵
قاضی زاده هاشمی:امروز برخی خود بر بالای سفره نشسته اند و مردم را بر پایین سفره نشانده اند
هیچگاه زیرساخت‌های کشور را بنیادین حل نکرده اند و همیشه هر دوره حرف‌های تکراری زده می‌شود، ولی امروز وقت جراحی عظیمی در کشور است. روش اداره کشور تاکنون غلط بوده است باید به سمت حل مسائل به صورت پایدار پیش برویم. دولت‌ها و نظام‌های اداری کشور تا به امروز همه سکولار بوده اند. نهاد‌های اداری کشور برای دوره رضاخان است. کنکور، نهاد اداری، سربازی کهنه هستند و برای سال ۱۳۱۰ تاکنون حفظ شده است. انقلاب معماری سازمانی متناسب با خود ایجاد نکرده است. نهاده‌های انقلابی کارکرد خود را از دست داده و ذره ذره شکل باقی سازمان‌ها را به خود گرفتند.
۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴
قاضی زاده هاشمی:دولت اعتدال در کاهش فاصله طبقاتی کارنامه خوبی ندارد و نتوانسته است این فاصله را کم کند
متاسفانه امروز شاهد وجود یک طبقه در جامعه هستیم که طبقه اشراف و مرفهین است و همیشه درصدد است بر طبقه مستضعف پیروز شود.
۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۹
گفتگوی تلویزیونی نامزد‌های انتخاباتی برای مردم هر استان بصورت مجزا برای نخستین بار
۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
حاجی دلیگانی: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که برخی می‌خواهند در سال ۱۴۰۰ محدودیت برای مردم ایجاد کنند
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی: مجلس انقلابی که بیشترین حمایت را در بودجه از تامین اجتماعی داشته ملاحظه می‌کند که این سازمان عکس قانون عمل می‌کند. چرا تامین اجتماعی بیمه قالیبافان و کارگران را قطع می‌کند؟
۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
عباسپور: آقای وزیر چرا سند دانشگاه بوئین زهرا را به نام دانشگاه بین الملل زدید؟
نماینده مردم بوئین زهرا: آقای وزیر علوم چرا پس از تذکر کتبی و شفاهی رییس مجلس سبب تضعیف دانشگاه‌ها می‌شوید؟ آقای وزیر زمین دانشگاه بوئین زهرا را مردم به وزارت علوم هدیه دادند و شما سندش را به نام یک دانشگاه دیگر زدید! چرا ۸ رشته دانشگاه بوئین زهرا را منحل کردید؟
قبلی۳بعدی