۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
توضیحات سفارت ایران درباره حادثه تروریستی مسیر راه آهن خواف-هرات
سفارت جمهوری اسلامی در افغانستان در اطلاعیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات گروه‌های تروریستی در خاک افغانستان، توضیحاتی را درباره حادثه تروریستی مین‌گذاری در مسیر راه آهن خواف - هرات ارائه کرد.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
رضوی: عربستان دست راست آمریکا در منطقه محسوب می‌شود / رونمائی از طرح معامله قرن محور‌ اصلی گفتگوی پمپئو - بن سلمان
در گفتگو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه در شرایط فعلی عربستان دست راست آمریکا در منطقه محسوب می‌شود، گفت: در این شرایط هیچ یک از ایادی آن‌ها مثل اردن و اسرائیل به خوبی سعودی‌ها برای آمریکا کار نمی‌کند.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۷
دنبال جنگ نیستیم ولی اگر تحمیل شود قاطعانه دفاع می‌کنیم
روانچی در نامه به گوترش:
سفیر و نماینده دایم ایران در سازمان ملل در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت تصریح کرد:دنبال جنگ نیستیم، ولی اگر تحمیل شود قاطعانه دفاع می‌کنیم.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
ظریف: وقت آن است ترامپ لجنزار را بخشکاند
وزیر خارجه ایران دوشنبه با اشاره به سلطه مافیای تسلیحات بر سیاست خارجی آمریکا از رئیس‌جمهور این کشور خواست با این پدیده مقابله کند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
پشت پرده تهدید ایران توسط ترامپ
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتی تهدیدآمیز نوشت: «اگر ایران قصد جنگ دارد، رسما کارش تمام است. هیچ وقت آمریکا را تهدید نکن!»
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
امانی: عربستان و امارات تاکنون در مورد انفجارهای منطقه موضع خوشایند از مصر دریافت نکرده‎اند
درگفتگو با دانشجو مطرح شد؛
حافظ منافع سابق ایران در قاهره با اشاره به سخن مقامات مصری مبنی بر اینکه بار‌ها تاکید کرده بودند که امنیت خلیج فارس برای مصر مهم است، گفت: البته این سخن بیشتر به صورت کلامی بیان می‌شود اما نکته مهم آن است که ...
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
نشست هماهنگی ایران و عراق برای بررسی لایروبی اروندرود
نشست هماهنگی ایران و عراق به منظور بررسی مسائل و جزییات فنی مربوط به لایروبی اروندرود در خرمشهر در حال برگزاری است.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
قنادباشی: وزیر خارجه بی‎تجربه آمریکا آنچه رژیم صهیونیستی به او دیکته می‌کند را اجرا می‌کند / اسرائیل نگران نفوذ حزب الله در لبنان است
در گفتگو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
یک کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به سفر دستیار وزیر خارجه آمریکا به لبنان و بحث پیرامون موضوع حزب الله گفت: اسرائیل در مورد لبنان به شدت نگران نفوذ حزب الله است و وزیر خارجه بی تجربه آمریکا نیز صرفا آنچه رژیم صهیونیستی به او دیکته می‌کند را اجرا می‌کند.
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
روایت توئیتری ظریف از تناقض میان مقامات آمریکایی
وزیر امور خارجه در توئیتر نوشت: تیم «ب» یک حرف می‌زند و دونالد ترامپ چیز دیگری می‌گوید، واضح است این ایالات متحده است که نمی‌داند چه فکری کند.
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
ظریف از پکن راهی تهران شد
وزیر امور خارجه پس از سفر به چهار کشور ترکمنستان، هند، ژاپن و چین، دقایقی پیش پکن را به مقصد تهران ترک کرد.
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
استقبال وزارت خارجه با گفت‌وگوی دولت ونزوئلا و مخالفان
سخنگوی وزارت خارجه ضمن استقبال از اخبار مربوط به گفت‌وگوی دولت ونزوئلا و مخالفان در نروژ گفت: امیدواریم که این گفتگو‌ها به یک راه‌حل سیاسی بین طرفین منتج شود.
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
حسینی: اینستکس حتی با تعریف اروپا نمی‌تواند پاسخگوی تعهداتشان باشد/ اگر اروپا از انفعال خارج نشود ظرفیت جدید برای آمریکا ایجاد می‎شود
در گفتگو با خبرگزاری دانشجو
سخنگوی اسبق وزارت خارجه گفت: اینستکس حتی با تعریفی که طرف اروپائی ارائه داده و با توجه به محدود کردن آن به غذا و دارو و تجهیزات پزشکی، در صورت راه اندازی نیز نمی‌تواند پاسخگوی تعهدات اروپا ذیل برجام باشد.
قبلی۲بعدی