۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
مزیت قالیشویی در هنگام کرونا
در این مقاله به بررسی مزیت حفظ نظافت شخصی و خانه و قالیشویی در هنگام کرونا می پردازیم.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
مراقب قالیشویی های کلاهبردار باشید!
در این مقاله به بررسی کلاهبرداری ها به نام قالیشویی می پردازیم. شاید شما هم شنیده باشید که در ایام پایانی سال و به علت افزایش تقاضا برای خدمات قالیشویی، کلاهبرداری های به نام قالیشویی هم افزایش پیدا می کند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
آسیب های ناشی از مراقبت سالمندان در منزل و فرسودگی شغلی در مراقبین سالمند
فرسودگی مراقبتی وضعیتی است همراه با خستگی جسمی، روانی و عاطفی که نگرش مراقب سالمند را نسبت به مراقبت از دیدگاه مثبت، دلسوزانه و مراقبتی به منفی و نادیده گرفتن سالمند، تغییر می دهد
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
چطور در زمان شیوع بیماری ویروسی خرید سالم و بی‌خطری داشته باشیم؟
شیوع ویروس کووید ۱۹ یا همان ویروس کرونای جدید این روز‌ها همه را نگران کرده و بسیاری از مردم مطمئن نیستند که برای محافظت از سلامت خود و عزیزان‌شان چه کار‌هایی باید انجام دهند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
ساخت بتن خم‌شونده توسط محققان ایرانی
تولید بتن بدون استفاده از سیمان کار دشواری است اما محققان ایرانی توانستند نوعی بتن خم‌شونده بسازند که سیمان در آن استفاده نشده‌ است!
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
رئیس سازمان حمایت اعلام کرد: قیمت ماسک N۹۵ معادل ۱۵هزارتومان
رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت مصوب ماسک N۹۵ را ۱۵ هزار تومان و ماسک سه لایه را ۴ هزار و ۱۰۰تومان اعلام کرد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
۷۲ تن زعفران خرید حمایتی شد
مدیرعامل سازمان تعاون روستایی گفت:زعفران خریداری شده توسط کارگروه خرید زعفران با حدود ۷۲ تن، بالاترین مداخله هدفمند در بازار زعفران طی ۵۰ سال اخیر بوده است.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
افزایش ۱۸ درصدی تخم نوغان برای تولید ابریشم در سال ۱۳۹۹
رئیس مرکز توسعه نوغانداری کشور از افزایش ۱۸درصدی تامین تخم نوغان برای توزیع در سال ۱۳۹۹ خبر داد.
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
تدریس خصوصی درس شیمی در تهران
هدف از تدریس خصوصی کمک به دانش آموزان برای تبدیل شدن به دانش آموزانی مستقل است و مهارت‌های لازم برای موفقیت در مدرسه و کنکور را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
دفتر کار مجازی چیست و چه مزایایی دارد؟
امروزه با پیشرفت سریع تکنولوژی، نیاز سازمان‌ها به حضور فیزیکی در یک مکان مشخص کاهش یافته است و بخش بزرگی از کسب و کارهای کوچک و استارتاپ‌ها از دفتر کار مجازی برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کنند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
مهم ترین بینش ها در زندگی که تنها از طریق روابط انسانی به دست می آیند
بینش‌هایی که در زندگی بنا بر تجربه خود یا دیگران کسب می‌کنیم به حیاتمان سمت‌و‌سو می‌دهند. بعضی مواقع این بینش‌ها چنان تأثیر عمیقی رویمان می‌گذارند که شخصیت ما را به کل تغییر می‌دهند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
با آموزش سانترال پاناسونیک به صورت رایگان صاحب شغل پردرآمد شوید
سانترال یا مرکز تلفن امروزه در همه کسب و کار های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار گرفته و تقریباً گستردگی آن به گونه ای است که می توان گفت هر محیطی که دارای چند کارمند یا عضو باشد که بخواهند با هم در ارتباط باشند به یک دستگاه سانترال برای این کار نیاز دارند.
قبلی۵بعدی