۱۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۷
امضای نخستین تفاهم‌نامه صنعت نمایشگاهی بین ایران و روسیه
نخستین و مهمترین گام بین‌المللی صنعت نمایشگاهی در دوره جدید با حضور مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج. ا. ا در روسیه و امضای تفاهم‌نامه با مجموعه نمایشگاه‌های بین‌المللی اکسپوسنتر مسکو برداشته شد.
۱۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۲
حقوق گمرکی و سود بازرگانی کالا‌های وارداتی کاهش می‌یابد
رئیس کل گمرک:
علیرضا مقدسی گفت: علاوه بر موارد مندرج در قانون بودجه سال ۱۴۰۱ درباره کالا‌های اساسی، حقوق گمرکی سایر کالا‌ها نیز در هفته پیش رو با رویکردی کلی و از طریق ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به میزان چشم‌گیری کاهش خواهد یافت.
۱۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
تاثیر برنامه نویسی بر ایجاد شغل در جامعه
طی سالیان گذشته، تعداد برنامه‌نویسان بیش از پیش افزایش پیدا کرده است که در نتیجه باعث شده تا نیاز‌های شغلی آنان نیز به طور مداوم در حال تغییر باشد. در این راستا افراد به عنوان یک برنامه نویس یا Developer، باید به دقت از ترند‌ها و فناوری‌های نو‌ظهور آگاه باشند تا بتوانند به بهبود کار خود و پیشرفت این شغل کمک کنند.
۱۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱
11 برنامه رایگان برای تقویت زبان انگلیسی (پرامتیازترین ها)
Babbel یک برنامه عالی برای یادگیری زبان آنلاین است. من توصیه می کنم از این ابزار با قیمت مناسب به عنوان بخشی از یک روال زبان متعادل استفاده کنید.
۱۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۵
جعبه آتش نشانی یا فایر باکس چیست؟
آتش سوزی در مراکز مسکونی و غیر مسکونی از جمله رایج ترین حوادثی است که همواره اتفاق می افتد و از همین رو لازم است تا تمامی افراد جامعه در هنگام بروز آتش سوزی با واکنش های موثر و ضروری در این زمان آشنا باشند.
۱۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۳
چطور آدرس سمساری در تهران را پیدا کنیم؟
سمساری به جایی می گویند که در آن اجناس کارکرده خرید و فروش میشوند. غالب افراد دست کم یک بارتجربه مراجعه به این محل و خرید و فروش کالا را از سمسار داشته اند .
۱۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۱
تفاوت نهال گردو پیوندی با نهال گردو بذری چیست؟
بسیاری از باغداران و کشاورزان با تجربه عقیده دارند که خرید و کاشت نهال گردو در مقیاس بزرگ، سرمایه‌گذاری پرسودی محسوب می شود.
۱۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۶
افتتاح شعبه بانک ملت در شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فارس
شعبه نفت ستاره خلیج فارس بانک ملت در استان هرمزگان، با حضور رضا دولت آبادی مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک به صورت رسمی گشایش یافت.
۰۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷
افزایش نرخ خرید تضمینی گندم تاثیری بر نرخ آرد و نان دولتی نخواهد داشت
رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور با بیان اینکه افزایش قیمت خرید تضمینی گندم و کاهش قیمت کودهای پایه ای مبنایی برای تولید بهتر و افزایش بهره وری و رسیدن به خودکفایی و خود اتکائی در بحث گندم خواهد بود، گفت: افزایش قیمت گندم تاثیری در افزایش نرخ آرد و نان نخواهد داشت.
۰۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۳
ساخت بندر هرمز در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از هدفگذاری ایجاد بندری در جزیره هرمز بر اساس طرح جامع خبر داد و گفت: قرار است این بندر به نام شهیده «فاطمه نیک» نام‌گذاری شود.
۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۹
پیام تبریک مدیرعامل بانک ملت به مناسبت فرارسیدن سال 1401
مدیرعامل بانک ملت در پیامی، فرارسیدن سال نو خورشیدی 1401 را به تمامی مشتریان و سهامداران این بانک و خانواده های آنان تبریک گفت.
۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
خرید انگشتر نقره (طراحی شده برای شما!)
تیپ و استایل شما اولین چیزی است که در برخودر اول مورد توجه افراد قرار می‌گیرد. هر فردی با توجه به سلیقه و علاقه خود تیپ خاص و منحصربه‌فردی خواهد داشت.
قبلی۵بعدی