۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
۳۵ مرکز آماده عرضه میوه شب عید شدند
رئیس اتحادیه میادین میوه و تره‌بار اصفهان گفت: طبق روال هرسال عرضه میوه‌های تنظیم بازار در ۳۵ مرکز، به‌منظور پاسخگویی به نیاز بازار شب عید در دستور کار قرارگرفته است.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
آغاز توزیع شکر ۳۰۰۰ تومانی بین قنادی‌ها/ شیرینی گران نمی‌شود
رئیس اتحادیه قنادان تهران از آغاز توزیع شکر دولتی با قیمت ۳۰۰۰ تومان بین قنادی‌های تهران خبر داد و گفت: ما به همکارانمان توصیه کردیم تا برای شب عید به هیچ وجه افزایش قیمت نداشته باشیم.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
کاهش قدرت خرید مردم انبار‌ها را پُر کرد/ مبارزه با رکود مهمتر است یا تورم؟
فعال اقتصادی با اشاره به اینکه کاهش قدرت خرید مردم اثرات منفی مستقیم بر خرید کالا گذاشته است گفت:کاهش تقاضا برای خرید مایحتاج عمومی اثر مستقیم بر روی فروش محصولات داشته و باعث حبس کالا‌های تولید شده در انبار‌های واحد‌های تولیدی شده است.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
وضعیت گوشت سفید در بازار، قرمز شد/ حجتی: قیمت مرغ نباید از ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تجاوز کند
وزیر جهاد با تاکید بر اینکه قیمت مرغ نباید از ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تجاوز کند و این عدد هم به نفع تولیدکننده و هم به نفع مصرف کننده است خبر می‌دهد در حالی‌که ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
اعلام جزئیات عرضه میوه تنظیم بازار شب عید
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی با بیان اینکه ۷۰ هزارتن سیب و پرتقال با ۱۷ درصد زیر قیمت بازار در ایام عید توزیع می‌شود و برای تامین هیچ نیازی به واردات نیست.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
افت ۲۰ دلاری قیمت طلا / بازگشت طلا به کانال ۱۲۰۰ دلاری
قیمت طلا در آخرین روز کاری بازار‌های جهانی با تقویت ارزش دلار و بازار‌های بورس، کاهش ۱۹.۸۹ دلاری را ثبت کرد و به ۱۲۹۳.۳ دلار در هر اونس رسید.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
بازارسازقیمت دلار را ۲۵۰تومان افزایش داد
بازار ارز امروز هم در آرامش معاملات خود را پی گرفت؛ البته شروع معاملات در صرافی‌های بانکی با افزایش ۲۵۰ تومانی از سوی بازارساز همراه بود.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
قیمت سکه طرح جدید شنبه ۱۱ اسفند به ۴ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان رسید
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، شنبه ۱۱ اسفندماه ۹۷ قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۶۸۰ هزارتومان رسید.
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷
آغاز فعالیت نمایشگاه‌های بهاره در نیمه اول اسفند
دبیرکل اتاق اصناف اعلام کرد
دبیر کل اتاق اصناف ایران گفت: نمایشگاه‌های بهاره با تخفیف ویژه از نیمه اول اسفند در سراسر کشور برپا می‌شود.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
رکوردشکنی قیمت طلا به سمت ۱۳۵۰ دلار
به دنبال نگرانی‌ها از کند شدن رشد اقتصاد جهان و تضعیف ارزش دلار و در حالی که بازار‌ها منتظر انتشار صورت مذاکرات نشست سیاستگذاری فدرال رزرو آمریکا در اواخر امروز هستند، قیمت طلا امروز افزایش داشت و به بالاترین رقم ۱۰ ماه گذشته رسید.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
گرانی گوشت یک چهارم رستوران‌های پایتخت را تعطیل کرد
رئیس اتحادیه صنفی رستوران و سلف‌سرویس تهران با بیان "رستوران‌ها امسال به‌طرز بی‌سابقه‌ای کاهش مشتری داشته‌اند" از تعطیلی ۱۸۰ رستوران در تهران به‌دلیل گرانی گوشت و کاهش مشتری خبر داد و در ادامه توضیحاتی درباره ماجرای فروش «خورش بدون گوشت» ارائه کرد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
راه حل بهبود وضعیت بازار گوشت و مرغ، تشکیل وزارت بازرگانی نیست/ دولت دنبال بهانه تراشی است
غضنفری:
وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت ضمن انتقاد از تلاش دولت برای تشکیل وزارت بازرگانی و تاکید بر مضرات آن گفت: شاید دولت با انجام این کار بدنبال خرید فرصتی به منظور بهانه تراشی است تا بگوید من برای انجام کار‌های اقتصادی ام وزارتخانه ندارم.
قبلی۳بعدی