۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵
اولویت اعطای تسهیلات به بنگاه‌های با کمبود سرمایه
وزیر اقتصاد:
وزیر اقتصاد با بیان اینکه قوه مجریه به تنهایی نمی‌تواند برنامه‌های مربوط به یارانه را اجرایی کند گفت: برنامه دولت درباره یارانه‌ها در آینده نه چندان دور تصویب می‌شود.
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۷
باید بودجه سال آینده را متفاوت از سال‌های گذشته طراحی کنیم
رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد منابع جایگزین نفت در بودجه سال آینده گفت: یکی از این منابع مجموعه یارانه‌ای است که به صورت بودجه‌ای داریم یا یارانه‌ای که فرابودجه‌ای می‌پردازیم و بخشی نیز یارانه پنهان است که رقم قابل توجهی را شامل می‌شود.
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
امضای موافقتنامه سرمایه گذاری مشترک بین ایران و نیکاراگوئه
طی دیدار وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان با وزیر دارایی و اعتبارات دولتی نیکاراگوئه، موافقتنامه سرمایه گذاری مشترک دو کشور به امضا رسید.
۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
نماینده مردم بم: مناطق محروم قربانی تصمیمات وزارت بهداشت / سهمیه ۳۰ درصدی کنکور پزشکی عادلانه نیست
معضلی به نام کمبود پزشک؛
حبیب‌الله نیکزادی‌پناه درباره کمبود پزشک در مناطق محروم، گفت: با وجود تاکید قانون اساسی و سایر اسناد بالادستی به محرومیت‌زدایی، مناطق محروم کشور از جمله استان کرمان برای تامین پزشک در مضیقه هستند.
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
وعده پشت وعده / روحانی: مشکلات بازار با تشکیل وزارت بازرگانی یک هفته‌ای حل می‌شود!
پافشاری روحانی بر ادامه سیاست اشتباه تخصیص ارز ترجیحی به واردات و همچنین تشکیل وزارت بازرگانی نشان می‌دهد رئیس‌جمهور نه تنها قصدی برای عملی کردن وعده‌هایش ندارد بلکه به وعده‌های جدید روی آورده است.
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
درخواست ۶۰۰۰ فعال اقتصادی از رهبر انقلاب برای حل مشکلات حقوقی تولید
طی نامه ای مطرح شد
بیش از ۶۰۰۰ فعال اقتصادی در نامه به رهبر انقلاب، خواستار پیگیری ایشان از مسئولان مربوط در راستای اصلاح قانون وکالت اجباری شدند.
۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
دولت برجام، هویج‌های دیپلماسی و چماق‎های اقتصادی
گزارش |
شرایط موجود در صحنه حاضر، ضعف شدید دولت در به اختیار گرفتن دیپلماسی با استفاده از گره خوردگی‌های اقتصادی با کشور‌های همسایه و جهان منهای ایالات متحده را نشان می‌دهد.
۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
تقویت اقتصاد منطقه‌ای ایران، استراتژی پیوستن به قدرت‌های جهانی / از نفوذ سیاسی باید استفاده اقتصادی کرد
آمریکا اجازه نخواهد داد ایران به عنوان یک قدرت بزرگ عمل کند، اما ایران می‌تواند با قرار گرفتن در میان قدرت‌­های منطقه‌ای و نفوذ اقتصادی زمینه تبدیل شدن به یک قدرت جهانی را برای خود ایجاد کند.
۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
پهپاد آمریکایی بر فراز آب‌های سرزمینی ایران سرنگون شده است
سازمان نقشه‌برداری:
سازمان نقشه‌برداری کشور، طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پهپاد جاسوسی آمریکایی، بر فراز آب‌های سرزمینی ایران سرنگون شده است و شبهه‌ای در این باره وجود ندارد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
قیمت لبنیات طی یک سال گذشته تا ۱۰۰ درصد بالا رفت، به طوری که قیمت هر بطری شیر که پیش از این به قیمت ۲۲۰۰ تومان عرضه می‌شد به ۴۴۵۰۰ تومان رسید.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
قیمت سیب زمینی دوباره بالا رفت
قیمت هر کیوگرم سیب زمینی در میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری تهران دوباره افزایش یافت به طوری که قیمت عمده فرو شی هر کیلوگرم از این محصول ۵ تا ۷ هزار تومان است.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
بازار میوه ناظر ندارد / تفاوت‌های تا ۵ برابری قیمت در فاصله کمتر از ۲ کیلومتر
در حالی که به گفته نایب رئیس اتحادیه بارفروشان قیمت هندوانه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران کیلویی ۵۰۰ تا هزار تومان است در فاصله ۲ کیلومتری شمال این میدان، قیمت هندوانه کیلویی ۲۵۰۰ تومان است.
قبلی۳بعدی