۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱
تحول در مدرسه‌سازی و مدرسه‌داری با نگاه نو به نسل جدید
حمیدرضا خان‌محمدی در آیین رونمایی از نخستین رویداد ملی جایزه نصیر؛
آیین رونمایی از نخستین رویداد ملی جایزه نصیر با محوریت تقدیر از خدمات جهادگران حوزه مدرسه‌سازی با حضور مدیران و گروه‌های جهادی برگزار شد.
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان رونمایی شد/ جذب دانشجومعلم در دانشگاه تهران
یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش امروز از برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان رونمایی کرد.
۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
با مدرک چه رشته‌هایی می‌توانید معلم شوید؟
فراخوان ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از دیروز دهم اسفند آغاز شد و تا ۱۶ اسفند ادامه دارد؛ به رغم اینکه هنوز از زمان اعلام ثبت‌نام، ۲۴ ساعت نگذشته است، تعداد زیادی از علاقه‌مندان به شغل آموزگاری نسبت به گسترش رشته‌ها برای پذیرش در این شغل استقبال کردند، اما برخی هم گلایه‌هایی دارند.
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵
بخش عمده موضوع مسمومیت دانش‌آموزان به خاطر ایجاد جو روانی در جامعه است + فیلم
وزیر آموزش و پرورش:
وزیر آموزش و پرورش گفت: بخش عمده موضوع مسمومیت دانش‌آموزان ناشی از زمینه‌های ایجاد جو روانی در جامعه دانش‌آموزی مخصوصاً خانواده‌ها بوده است.
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹
گزارش میدانی خبرنگار دانشجو از آخرین وضعیت دانش آموزان مسموم شده مدرسه شهدای ۱۳ آبان + فیلم
طی گزارش میدانی از آخرین وضعیت دانش آموزان مسموم شده در «مدرسه شهدای ۱۳ آبان» که عده‌ای از این دانش‌آموزان در بیمارستان فیاض‌بخش بستری هستند، هیچکدام در خصوص پرت شدن چیزی داخل مدرسه که همراه با انفجار باشد موضوعی نگفتند.
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۶
کاهش ارسال بخشنامه‌ها به مدارس/ اجرای تئاتر‌های درسی در مدرسه
باقرزاده مطرح کرد
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال تئاتر‌های درسی را داشتیم که دانش‌آموزان به کمک مربیان، مطالب کتب درسی خود را تبدیل به تئاتر کردند و درحال حاضر بیش از ۲ هزار اثر ارسال شده است.
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
ضعف جدی در نظام برنامه‌ریزی آموزش و پرورش/ اجرای نسخه مدرسه تحولی سند بنیادین از سال تحصیلی آتی
پارسانیا در نشست خبری عنوان کرد
مشاور وزیر آموزش و پرورش در اجرایی سازی سند تحول بنیادین با بیان اینکه یک علت مهم عدم اجرای سند، ضعف جدی در نظام برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش بوده است گفت: اکنون این ضعف را با تشکیل کارگروه برنامه ریزی در ذیل معاونت برنامه‌ریزی برطرف کرده‌ایم و اقداماتی در این زمینه در حال انجام است.
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳
مسمومیت دانش‌آموزان مدرسه دخترانه‌ای در تهرانسر
در ادامه ماجرای مسمومیت‌های سریالی دانش آموزان، صبح امروز تعدادی از دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه‌ای در تهرانسر دچار مسمومیت شدند.
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
تقدیر از مربیان تربیتی برتر كشور در نماز جمعه
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه در نماز روز جمعه از مربیان برتر سراسر کشور تقدیر خواهد شد گفت: ما برای روز جمعه که روز تفریح و نشاط و نماز جمعه است موقعیت‌های تربیتی را تعریف کردیم.
۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴
رئیس شبکه بهداشت پردیس: حال دانش‌آموزان خوب است
قبل از ظهر امروز اطلاع دادند تعدادی از دانش‌آموزان مدرسه‌ای با علائم تنفسی دچار مشکل شدند. دانش‌آموزانی که تنگی نفس داشتند به بیمارستان انتقال داده شدند.
۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
مسمومیت‌های دانش آموزان فراتر از تحلیل‌های ساده به نظر می‌رسد / افتتاح مرکز تخصصی بازی‌های تاما تا پایان سال
تاریخی در نشست خبری مطرح کرد
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از گسترش بازی‌های تاما و افتتاح مرکز تخصصی بازی‌های تاما تا پایان سال، خبر داد.
۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
دیدار والدین فعال انجمن اولیا و مربیان با وزیر آموزش و پرورش
توجه به شبکه سازی مردمی، کم شدن انگیزه معلمان برای اجرای شیوه‌های نوین آموزشی، مشارکت خانواده‌ها در سیاست گذاری مدرسه از جمله دغدغه‌های والدین در نشست با وزیر آموزش و پرورش بود.
قبلی۴بعدی