۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲
برنامه‌های درسی ۲۰ اسفند در شبکه‌های ۴ و ۷
جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه در روز سه‌شنبه ۲۰ اسفند که از طریق شبکه‌های ۴ و ۷ تلویزیون پخش می‌شود، اعلام شد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶
آمادگی آموزش و پرورش برای تبدیل سوله‌های ورزشی به مراکز درمان کرونا
معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از آمادگی این وزارتخانه برای در اختیار قرار دادن برخی سالن‌های ورزشی خارج از مدارس برای استفاده به عنوان مراکز درمانی کرونا خبر داد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
فراخوان درس سردار شهید قاسم سلیمانی
فراخوان درس سردار شهید قاسم سلیمانی توسط سازمان بسیج فرهنگیان با همکاری وزارت آموزش و پرورش و سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام شد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
آمادگی آموزش و پرورش برای تبدیل سوله‌های ورزشی به مراکز درمان
معاون تربیت‌بدنی و سلامت خبر داد
معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از آمادگی این وزارتخانه برای در اختیار قرار دادن برخی سالن‌های ورزشی خارج از مدارس برای استفاده به عنوان مراکز درمانی کرونا خبر داد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
دانش‌آموزان: باید صدای مسلمانان مظلوم هند باشیم
در بیانیه قرارگاه ملی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان آمده است: هند که خود را سرزمین صلح می‌داند، به سرزمین ظلم تبدیل شده است، اما متأسفانه در این زمان همه سکوت کرده‌اند و ما هستیم که باید صدای مسلمانان مظلوم هند باشیم.
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
ابلاغ دستورالعمل مقابله با کرونا برای دانش‌آموزان با نیاز‌های ویژه
حسینی خبر داد
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: دستورالعمل ویژه وزارت آموزش و پرورش با موضوع مقابله با کرونا برای دانش‌آموزان با نیاز‌های ویژه مناسب‌سازی شد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
هنوز تصمیمی درباره تغییر زمان پایان سال تحصیلی گرفته نشده است
معاون آموزش ابتدایی شهر تهران مطرح کرد
معاون آموزش ابتدایی شهر تهران و مجری طرح مدرسه تلویزیونی دوره ابتدایی درباره تغییر زمان پایان سال تحصیلی گفت: ممکن است این اتفاق بیفتد. موضوع در حال بررسی است و هنوز تصمیمی گرفته نشده است.
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰
اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس لغو شد
مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش وپرورش با اشاره به لغو اسکان نوروزی در بیش از ۱۱ هزار کلاس درس گفت: پذیرش در خانه‌های معلم انجام می‌شود.
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
کارگروهی برای امتحانات پایان سال تحصیلی دانش‌آموزان تشکیل می‌شود
مهرزاد حمیدی:
معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش گفت: کارگروهی برای امتحانات پایان سال تحصیلی تشکیل خواهد شد و در آن سناریو‌های مختلف تا پایان سال تحصیلی طرح و بررسی خواهد شد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۷
آزمون رتبه‌بندی معلمان فعلا برگزار نمی‌شود
علی الهیار ترکمن خبر داد:
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: برای ارتقای رتبه فعلا آزمونی نخواهیم داشت تا تکلیف رتبه‌بندی از نظر ایجاد آیتم جدید یا افزایش مواد قانونی که بتواند بر پایه اقلام فعلی، تفاوت حرفه‌ای در دریافتی معلمان ایجاد کند، مشخص شود.
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
جدول زمانی آموزش تلویزیونی روز جمعه ۱۶ اسفند مشخص شد
جدول زمانی آموزش تلویزیونی دانش‌آموزان برای روز جمعه ۱۶ اسفند اعلام شد و براین اساس آموزش‌‌ها با یک ساعت تأخیر و از ۹ صبح آغاز می‌شود.
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
وزارت آموزش و پرورش| افزایش برنامه‌های آموزشی به سه شبکه در صداوسیما
وزیرآموزش و پرورش با اشاره به اینکه برنامه‌های آموزشی در رسانه ملی به سه شبکه افزایش خواهد یافت، گفت: برنامه درسی دانش آموزان در بستر فضای الکترونیک و رسانه ملی حفظ شود.
قبلی۴بعدی