۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۹
ستایشی: دو سکوی عمده توزیع دارو مورد تعقیب کیفری قرار گرفتند/ برای مدیران سکو‌ها قرار جلب دادرسی صادر شد
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری: پس از اعلام جرم برای مدیران این سکو‌ها و داروخانه‌های متخلف به اتهام حمل، فروش و نگه داری دارو‌های قاچاق صدور قرار جلب دادرسی صادر شد. پرونده متضمن کیفرخواست به دادگاه انقلاب اسلامی صادر شد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۹
ستایشی: از ۹۲۹۷ داوطلب سردفتری ۸۸۸۷ نفر تایید صلاحیت شدند/ صلاحیت ۱۶۰ نفر احراز نشد
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری: ۱۰۵ نفر نیز از سردفتری انصراف دادند.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۹
آخرین خبر از پرونده هاشمی و زنگنه
ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری: فرآیند رسیدگی به پرونده زنگنه و هاشمی در دادگاه ادامه دارد. ۶ نفر از متهمین این پرونده به ارتکاب اختلاس، ارتشاء و کلاهبرداری محکوم و پرونده آن‌ها در مرحله تجدیدنظر است.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۸
ستایشی: پرونده اکبر طبری در مرحله اجرای احکام بوده و او نیز در حال تحمل کیفر است
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۸
لاوروف: فقط ۵ کشور ساحلی دریای خزر صلاحیت انحصاری برای حل مسائل دریای خزر را دارند
وزیر امور خارجه روسیه در نشست سالانه وزرای خارجه کشور‌های حاشیه دریای خزر: راه اندازی کریدر شمال-جنوب اهمیت راهبردی دارد. کشور‌های ساحلی دریای خزر نقش مهمی در زمینه امنیت و ثبات و توسعه پایدار در حریم اوراسیا ایفا می‌کنند. همکاری در حوزه دریای خزر امروز به سطح بالایی دست یافته، ولی نیاز به تلاش‌های مضاعف است تا کیفیت همکاری کشور‌های ۵ گانه را افزایش دهیم.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۷
امیرعبداللهیان: حل معضل پایین آمدن سطح آب دریای خزر نیازمند عزم جمعی ۵ کشور ساحلی است
وزیر امور خارجه ایران در نشست سالانه وزرای خارجه کشور‌های حاشیه دریای خزر: پایین آمدن سطح آب دریای خزر از چالش‌های اساسی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۶
رمضان شریف:مردم غزه با هوشیاری حاضر به ترک سرزمین مادری نشدند/ پروژه صهیونیست‌ها شکست خورد
رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نشست خبری: هدف رژیم صهیونیستی اجبار برای کوچ فلسطینیان به مصر و اردن است. مردم غزه با هوشیاری حاضر به ترک سرزمین مادری نشدند. مردم غزه و فلسطین همواره از مقاومت حمایت کردند. رژیم صهیونیستی در آواره کردن مردم فلسطین شکست خوردند.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۳
توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره پرونده تخلف واردات چای
ستایشی در نشست خبری: منشا این فساد بزرگ، گرچه توسط یک شرکت خصوصی غیردولتی شکل گرفته، اما مشخص شد، همکاری‌های مختلفی با این شرکت در بخش‌های ذی‌مدخل صورت گرفته و مقدار قابل توجهی ارز و منابع ملی به این موضوع تخصیص یافته است. اجازه نمی‌دهیم این پرونده مهم و ملی پس از طی مراحل تحقیقات مقدماتی و تکمیل آن دچار اطاله رسیدگی شود. گرچه نفس پدیدار شدن این فساد در تخصیص ارز و منابع ملی امری نگران کننده است، اما اهتمام قوه قضائیه و سایر دستگاه‌ها در کشف و جلوگیری از ادامه آن و بستن گلوگاه‌های دیگر امری و مطلوب و پسندیده است. مقابله با فساد در کشور به طور سیستمی و همه جانبه صورت خواهد گرفت.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۹
استاندار تهران: مکلف به سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا هستیم
علیرضا فخاری در نشست خبری کنگره ملی ۲۴ هزار شهید پایتخت و در پاسخ به خبرگزاری دانشجو: اگر ما اسمی از شهدا می‌بریم سلسه شهدا و به طور خاص خانواده معظم آن‌ها و به ویژه پدر و مادر آن‌ها هم با شهدا مرتبط هستند؛ که بقیة الشهدا هستند. ما با نگاه چهره به چهره به پدران و مادران و خانواده شهدا می‌توانیم به فضای نورانی که این عزیزان در فضای خانواده برای تربیت جوانان ایجاد کردند تا آن‌ها به این نقطه اوج برای ایثار و شهادت برسند برسیم؛ آن‌ها همواره در فضای ذهنی، فکری و ارتباطات اجتماعی ما مد نظر هستند. آنچه که در دستور کار بود برای دیدار با خانواده شهدا و رفع نیازمندی‌ها در اثنای کار زندگی صورت گرفته و به دستگاه‌های اداری و سازمان‌های ذی ربط ابلاغ شد که سرکشی‌های دوره‌ای و لازم را از خانواده‌های شهدا داشته باشند.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۹
استاندار تهران: اصل شکل‌گیری کنگره شهدا بر اساس خواست و اراده مردم بوده است
علیرضا فخاری در نشست خبری کنگره ملی ۲۴ هزار شهید پایتخت: باید از مردم تشکر کنیم؛ اگر کنگره در حال شکل گیری است این خواسته عام مردم است برای اینکه بتوانند یاد و خاطره شهدا را زنده نگه دارند و به اهداف مقدس آن‌ها توجه کنند و از فضای صورت شهدا به سیرت شهدا برسند. اگر مشارکت و خواسته مردم نبود شهدا در این سطح و شان مطرح نمی‌شدند و ممکن بود کنگره‌ای هم شکل نگیرد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۹
سردار حسن زاده: به خاطر بمب‌گذاری، ترور و موشک‌باران در ۶۰۳ نقطه تهران ۱۳۳۳ شهید داریم
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) در نشست خبری کنگره ملی ۲۴ هزار شهید پایتخت: سه هزار شهید مهمان در تهران داریم که خانواده‌های آن‌ها بعد از شهادت شهدای‌شان در تهران حضور پیدا کردند. ۵۳۰۰ شهید دانش آموز و ۳۰۰ شهید معلم در تهران داریم.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۸
کنعانی: طرف‌های اروپایی با میزبانی از منافقین منافع خودشان را متاثر می‌کنند/   ایران رفتارهای دوگانه را نادیده نخواهد گرفت
پاسخ سخنگوی وزارت خارجه به سوال خبرگزاری دانشجو در خصوص میزبانی اروپا از منافقین: موضع ما همان است که اعلام کردیم. این یک دوگانگی آشکار است. شعار مقابله با تروریسم و در عین حال همکاری با تروریست‌های شناسنامه دار و شناخته شده و دارای ثبت تروریستی نه فقط در ایران بلکه در خود اروپا و آمریکا. اینکه یک سازمان تروریستی را از لیست خود بردارند و با آن تعامل کنند این به این معنا نیست که ماهیت تروریستی آن سازمان از دست رفته است. سازمان تروریستی منافقین سابقه جنایت کارانه‌ای در حق ملت و دولت ایران دارد. لکه ننگ اینگونه اقدامات تروریستی با آب ناپاک برخی‌ طرف های اروپایی می‌‌خواهند که بر دامان پلید آنان می‌ریزند هرگز پاک نخواهد شد؛ آنها در مسیر اشتباهی می روند و منافع خودشان را متاثر می کنند. دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران رفتارهای دوگانه را نادیده نخواهد گرفت و فراموش نخواهد کرد.
قبلی۳بعدی