۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۶
بهادری جهرمی: بیش از ۲ هزار تجار، فعال اقتصادی و شخصیت رسمی از ۱۰۰ کشور در نمایشگاه «ایران اکسپو» حضور یابند
سخنگوی دولت در نشست خبری: ششمین نمایشگاه «ایران اکسپو» از 8 اردیبهشت ماه به مدت 5 روز در تهران برگزار خواهد شد.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۴
توضییحات سخنگوی قوه قضائیه در خصوص پرونده های بین المللی و نظارت بر تولیدات تلویزیونی و سینمای خانگی
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در دوسال اخیر استفاده از نهاد ارفاقی جایگزین حبس بوده است. دو پرونده برای دو دستگاه مربوط به آب گرفتگی‌های اهواز تشکیل شده است. وظیفه طرح دعوا در مجامع بین‌المللی در خصوص حمله به سفارت ایران بر عهده دولت و وزارت امور خارجه است. دادستان کل کشور مسئول پیگیری در طرح دعاوی بین المللی توسط دولت است. نظارت بر تولیدات تلوزیونی و سینمای خانگی باید مقدمتا از ناحیه مراجع مربوطه اعمال شود.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۹
بهادری جهرمی: ۱۵ هزار تخت به تخت‌های بیمارستانی کشور اضافه کردیم/ ۹ هزار تخت دیگر نیز اضافه می‌شود
سخنگوی دولت در نشست خبری: بیمارستان‌های نیمه تمام زیادی در راستای نهضت تکمیل طرح‌های نیمه تمام، تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۶
بهادری جهرمی: بیش از ۲.۴ میلیون مسکن در کشور در حال ساخت است
سخنگوی دولت در نشست خبری: در روز‌های پایانی سال شاهد افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکن نیرو‌های مسلح بودیم که تحویل شد. ابتدای دولت سیزدهم بیش از ۲۴۰ هزار واحد مسکن مهر ناتمام داشتیم نیمی از آن را تحویل مردم دادیم و امیدواریم تا پایان دولت نیم دیگر را نیز تحویل دهیم.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۱
افزایش حقوق بازنشستگان از چه زمانی اعمال می‌شود؟
سخنگوی دولت در نشست خبری: حکم متناسب سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم توسعه پیش بینی شده، ولی هنوز این برنامه نهایی نشده و قانون نشده است. به محض ابلاغ قانون برنامه هفتم توسعه، فرایند‌های اجرایی آن طی شده و متناسب سازی حقوق بازنشستگان انجام خواهد شد.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۴
ستایشی: پاسخ قاطع علیه رژیم متعفن صهیونیستی در دسترس است
سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری: از مسئولان انتظار عمل کردن به شعار‌ها می‌رود. معتقدیم همراهی قوا بر اساس منویات رهبر از اصول تحقق شعار سال است. وعده الهی مبنی بر آزادی قدس شریف تحقق یافتنی‌تر گشته است. امروز هیچ وجدان بی دار و آزاده‌ای را نمیتوان یافت که از شرارت‌های رژیم صهیونیستی به سطوح نیامده باشد.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۴
امیرعبداللهیان: چرا امریکا حمله تروریستی به سفارت ایران که نقض معاهده وین است را محکوم نمی‌کند؟ / به نظر می‌رسد نتانیاهو بدون چراغ سبز آمریکا قادر به این کار نبود
وزیر امورخارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با همتای سوری خود: در گفت‌گو‌های روز‌های گذشته با برخی از مقام‌های غربی به آن‌ها نکته مهمی را یادآور شدم؛ گفتم تصور کنید در محیط جنگی اوکراین یک سفارت کشوری غربی مورد حمله موشکی قرار گرفت؛ در آن صورت واکنش آمریکا و دیگر کشور‌های اروپایی چگونه بود؟ هرچند آمریکایی‌ها در پیام خود ادعا کردند که هماهنگی با اسراییل نداشتند. آیا عدم محکومیت امریکا موجب تشویق بیشتر اسرائیل نخواهد شد؟
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷
امیرعبداللهیان: روز‌های آینده روز‌های سختی برای رژیم صهیونیستی خواهد بود
وزیر امورخارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با همتای سوری خود: رژیم صهیونیستی در بدترین وضعیت خود قرار دارد. تحولات ۶ ماه گذشته به همه جهانیان ثابت کرد که رژیم صهیونیستی قادر به جنگیدن با سوریه و لبنان نیست. هیچ پیروزی برای رژیم صهیونیستی متصور نیست.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۴
امیرعبداللهیان: در حمله تروریستی رژیم صهیونیستی علاوه بر مستشاران رسمی ایران، تعدادی از شهروندان سوریه به شهادت رسیدند
وزیر امورخارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با همتای سوری خود: از توجه ویژه و اعلام همبستگی مقامات کشوری و لشکری سوریه از زمان حمله رژیم صهیونیستی علیه سفارت ایران تشکر می‌کنم. یک زن و فرزندانش که برای سال‌ها در این ساختمان ساکن بود به شهادت رسیدند. یکی از همکاران وزارت خارجه سوریه در اثر این حمله به شدت مجروح شد که امروز از او عیادت کردیم.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۵
امیرعبداللهیان: جنایت تروریستی و جنگی رژیم صهیونیستی علیه سفارت ایران در دمشق با استفاده از تسلیحات آمریکایی صفحه جدیدی از نقض حقوق بین الملل و مصونیت‌های دیپلماتیک بود
وزیر امورخارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با همتای سوری خود: جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران مورد توجه بود. سوریه در خط مقدم مقاومت قرار دارد و مشورت با مقامات سوریه همواره مورد توجه جمهوری اسلامی ایران قرار دارد. در روز‌های گذشته در تهران میزبان شیخ اسماعیل هنیه و زیاد نخاله بودیم. با حضور رهبران مهم و عالیرتبه مقاومت فلسطینی گفتگو‌های سطح بالا و مشورت‌های اساسی در تهران صورت گرفت. ساعتی پس از حمله تروریستی به سفارت ایران نشست فوق العاده شورای عالی امنیت ایران به ریاست، رییس جمهور کشورم برگزار شد.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۹
فیصل مقداد: رژیم صهیونیستی بر نفرت و کینه بنا شده است / باید از جامعه جهانی پرسید از منظر شما معنای نسل کشی چیست؟!
وزیر امورخارجه سوریه در نشست خبری مشترک با امیرعبداللهیان: سفر آقای امیرعبداللهیان بعد از جنایت بمباران کنسولگری ایران رخ می‌دهد. رئیس جمهور سوریه سخنانی در خصوص روابط ایران و سوریه ارائه کردند. جنایت‌های رژیم صهیونیستی بسیار گسترده است. کودکان بر اساس قوانین بین المللی باید در امان باشند. کودکان هدف مستقیم رژیم صهیونیستی بوده است. آمریکا تمام قد از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کند. از جامعه جهانی دعوت می‌کنیم که برای توقف این جنایات تلاش کند.
۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۶
امیرعبداللهیان: رژیم اسرائیل تنبیه خواهد شد
وزیر امورخارجه کشورمان در نشست خبری مشترک با همتای سوری خود: از دمشق با صدای بلند اعلام می‌کنم که آمریکا در این حادثه مسئولیت دارد و باید پاسخگو باشد.
قبلی۴بعدی