ورزش جهان
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۱
قدیمی:
رئیس فدراسیون ورزش‌های بین دانشگاهی جهان گفت: به دلیل کمبود بودجه فقط ۳ تیم به مسابقات جهانی بین دانشگاهی اعزام می‌کنیم.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳
صالحی‌امیری:
رییس کمیته ملی المپیک در گردهمایی مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی اعتماد و شفاف سازی با فدراسیون‌های ورزشی را مورد تاکید قرار داد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
ورزشکار راه یافته به دو دوره المپیک پس از 33 سال قهرمانی ماراتن بوستون را از آن یک زن آمریکایی کرد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
تیم پایین جدولی آلاوس موفق شد از میزبان خود، ایبار سه امتیاز ارزشمند بگیرد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
پرتابگر طلایی دیسک آسیا پس از قهرمانی در آمریکا گفت: پس از ۶ سال این رکورد برایم شیرین بود.
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
دوازدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان 2018
چهارمین روز از دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸ روز به پایان رسید و در پایان ۲ مدال طلا توسط هوگوپوشان کشورمان کسب شد تا جمع مدال‌های ایران به عدد ۸ برسد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
قهرمان پرتاب دیسک آسیا در مسابقات ussd آمریکا با رکوردی فوق‌العاده در نخستین رقابتش در سال جاری به عنوان قهرمانی دست یافت.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۷
دوازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان، از فردا (دوشنبه – ۲۰ فروردین‌ماه) با برگزاری رقابت‌ها ۴ وزن آغاز می‌شود؛ کلی‌وند، حاجی علیزاده، لطفی و رستم‌نژاد به عنوان نخستین نمایندگان ایران بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.
۱۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
وزارت آموزش چین اعلام کرد در نظر دارد برنامه معرفی المپیک را به برنامه تحصیلی مدارس ابتدایی و متوسطه این کشور اضافه کند.
۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
سعید احمدی نایب قهرمان مسابقات جهانی پاریس و اولین ایرانی حاضر در مسابقات اوپن کاراته آمریکا، با شکست کاپیتان تیم ملی کاراته آمریکا به مدال طلا دست یافت.
۰۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
دیدار‌های تدارکاتی فوتبال.
تیم ملی فوتبال فرانسه سه شنبه شب و در جریان دیدار تدارکاتی برابر تیم ملی روسیه میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ این تیم را با نتیجه پر گل ۳ بر یک شکست داد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱
ملی پوش آلمانی منچستر سیتی به عنوان سریع‌ترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس معرفی شدند.
آخرین اخبار