۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸

هشدار پلیس تهران به خانم‌های راننده/ مراقب کلاه برداری جدید باشید

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با هشدار به خانم‌های راننده اعلام کرد: اخیراً افرادی تحت پوشش امداد خودرو با سواستفاده از عدم آشنایی خانم‌ها با مسائل فنی خودرو جلوی آنان را می‌گیرند و می‌گویند خودرو دچار نشستی بنزین است و هر لحظه احتمال وقوع آتش سوزی است.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷

محاکمه عوامل اصلی آشوب خیابان پاسداران

دادستان عمومی و انقلاب تهران از محاکمه عوامل اصلی آشوب خیابان پاسداران در اولین فرصت خبر داد و گفت: امیدواریم ظرف یک هفته تا ۱۰ روز آینده متهمان اصلی و کسانی را که ممکن است دلایل کمی علیه آن‌ها باشد، بتوانیم تعیین تکلیف کنیم.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴

اضافه وزن در دوران بارداری را جدی بگیرید

فلوشیپ مادر و جنین گفت: مبتلایان به دیابت و خانم‌هایی که سابقه سقط مکرر دارند و نوزاد کم وزن به دنیا آورده‌اند و خانم‌هایی که به علت پرفشاری خون، نوزاد خود را از دست داده‌اند باید به متخصص فلوشیپ مادر و جنین مراجعه کنند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲

خبری خوش برای بیماران مبتلا به سرطان

عضو انجمن رادیوتراپی و انکولوژی با اشاره به اینکه درمان سرطان با بهره‌گیری از تکنولوژی IMRT در ایران محقق شد، گفت: 50 درصد بیماران مبتلا به سرطان در صورت تشخیص به‌موقع قابلیت درمان قطعی دارند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷

تسکین سریع درد با فرورفتن در آب یخ

پژوهشگران می‌گویند که فرورفتن در آب سرد می‌تواند درد را فوراً تسکین دهد. شاید این امر برای سرعت بخشیدن به بهبود بعد از جراحی‌های دردناک، ارزش بررسی داشته‌باشد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده ها