تهران
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
به میزبانی دانشگاه الزهرا (س)؛
نخستین رویداد مسابقه استارتاپ دانش آموزی ١٢آبان ماه در دانشگاه الزهرا (س) برگزار می‌شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰
گزارش |
بسیاری از دانشجویان و کاربران فعال در فضای مجازی با نزدیک شدن به اربعین حسینی با هشتگ #حب-الحسین-یجمعنا و ابراز دوستی و همبستگی مردم دو کشور، واکنش‌های مختلفی نشان دادند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹
به همت انجمن اسلامی دانشجویان؛
مسابقه کتابخوانی «جرعه‌ای از ولایت» به همت انجمن اسلامی دانشجویان (عضو دفتر تحکیم وحدت) تا ۷ آبان ماه در دانشکده فنی دکتر شریعتی برگزار می‌شود.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
از ۱۵ تا ۲۰ مهرماه؛
انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) جشنواره درون دانشگاهی حرکت را آغاز کردند و تا ۲۰ مهرماه بخش نمایشگاهی ادامه دارد.
۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
بنا داریم هر دو هفته یکبار به شما گزارش دهیم که چه سوژه‌هایی را که شما به ما پیشنهاد داده‌اید و نتیجه پیگیری خبرگزاری دانشجو چه بوده است.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
جامعه رسانه اسلامی دانشجویان دانشگاه صداوسیما:
جامعه رسانه اسلامی دانشجویان دانشگاه صداوسیما در بیانیه‌ای اعلام کرد: رئیس سازمان صدا و سیما هر چه سریعتر نسبت به جایگزینی نیرو‌های بازنشسته با جوانان نخبه و انقلابی اقدام کند.
۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش توئیتری دانشجویان |
در روز‌های منتهی به حضور ۱۰۰ هزار بسیجی در ورزشگاه آزادی، تعدادی از دانشجویانی که در این برنامه شرکت خواهند کرد، احساسات خود را در قالب انتشار توئیت‌های با هشتگ #اجتماع-دشمن-شکن در فضای مجازی منتشر کردند.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
گزارش توئیتری دانشجویان |
بسیاری از دانشجویان و فعالان فضای مجازی از روز گذشته با کاهش نرخ دلار و طلا در صفحات خود واکنش‌های متفاوتی نسبت به این موضوع نشان دادند.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
در جلسه شورای مالی دانشگاه تربیت مدرس مطرح شد؛
در جلسه شورای اداری مالی دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد که طبق برنامه تحول دانشگاه تا سال ۱۴۰۰ باید ۳۰ درصد امور دانشگاه از محل درآمد‌های دانشگاه اداره شود.
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
با حضور ۷۲ حافظ قرآن؛
مراسم استقبال از دانشجویان ورودی جدید دانشکده علوم وفنون قرآن تهران با حضور ۷۲ دانشجوی حافظ قرآن برگزار شد.
۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
دبیر تبلیغات انجمن اسلامی دانشکده شریعتی:
دبیر تبلیغات و رسانه انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده شریعتی گفت: مراسم استقبال از نو دانشجویان دانشکده شریعتی با توزیع هدایایی بین آنان برگزار شد.
۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
دانشجوی معترض آزاد اسلامشهر:
دانشجوی معترض دانشگاه آزاد اسلامشهر گفت: با وجود اینکه روابط عمومی دانشگاه از بیست و چهارم اعلام کرده بود کلاس‌های دانشگاه با آغاز سالتحصیلی شروع می‌شود؛ اما پس از دو هفته امروز کلاس‌ها برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار