تهران
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
با حضور دانشجویان خوابگاهی؛
اصول روابط بین فردی، جذابیت‌های روابط مجازی و آسیب‌های آن و پاسخ به سوالات در خوابگاه پسران دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
معاون آموزشی دانشگاه پیام‌نور:
معاون آموزشی دانشگاه پیام‌نور از توسعه دوره‌های تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه خبر داد و گفت: ایجاد دوره‌های مشترک دانشگاه پیام‌نور با دانشگاه‌های معتبر جهان در دستور کار قرار دارد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
سروش خبرداد
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: دو رشته میان رشته‌ای مهندسی انرژی و آی تی در مقطع تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه ایجاد می‌شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران از ممانعت مسئولان دانشگاه تهران ازبرگزاری یک برنامه دانشجویی خبر داد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
۱۰ دی‌ماه؛
مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی با همکاری معاونت فرهنگی، هنری و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره) مسابقه کتابخوانی «دانشگاه مبدا تحول» را برگزار می‌کند.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو عنوان شد
دانشجویان دانشگاه صدرا در خصوص وضعیت برگزاری کلاس‌های دانشگاه در طبقات منفی ۶ ساختمان نیمه کاره و در خطر بودن جان دانشجویان این دانشگاه ابراز نگرانی کردند.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو؛
در مراسم فصل ایثار که به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو و شهید مدافع حرم سیدمصطفی موسوی در دانشگاه آزاد تهران غرب برگزار شد، از سردیس این شهید والامقام رونمایی شد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
۲۲ آذرماه؛
کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ۲۲ آذرماه، انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی این دانشگاه را برگزار می‌کند.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
به همت انتشارات جهاد دانشگاهی امیرکبیر؛
کتاب «فنون و ابزارهای روش تحقیق در مدیریت» تألیف روح الله تولایی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی و مهرداد محمدزاده علمداری به همت انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر به چاپ رسید.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
در اطلاعیه‌ای؛
دانشگاه تهران در خصوص جذب اعضای هیات علمی که محل خدمت خود را این دانشگاه انتخاب کرده‌اند، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
نامه 62 بسیج دانشجویی به وزیر آموزش و پرورش؛
درسی به نام شهید حججی، زمانی سودمند است که مبتنی بر مبانی و حقیقت مبارزه این شهید و امثال ایشان باشد، وگرنه، طرح درسی انحرافی بیش نمی باشد.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
زیباکلام در دانشگاه علامه:
استاد دانشگاه تهران گفت: عمدتا رجال سیاسی ما خواهان رابطه با آمریکا هستند و برخی با دیگری کورس گذاشتند تا زودتر پل رابط باشند.
آخرین اخبار