۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۶
هشدار جانشین سردار قاسم سلیمانی:

دشمنان نظام و انقلاب مواظب باشند که پای خود را از گلیم‌شان دراز نکنند

سردار قاآنی جانشین فرمانده سپاه قدس با تاکید بر اینکه دشمنان نظام و انقلاب مواظب باشند که پای خود را از گلیم‌شان دراز نکنند، گفت: ‌جنگ سوریه را خود آمریکا راه انداخت و 4 هزار سلاح وارد سوریه کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹

سردار جلالی: دشمن از طریق تلگرام دنبال براندازی نظام بود

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دشمنان در ابتدا فقط به دنبال فراخوان مردم بودند و قرار بود پس از آن همه مخالفان را مسلح کرده و آنگاه به دنبال براندازی نظام باشند و در این میان تلگرام وظایف خود را به نحو احسن انجام می‌داد.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸

واکنش آیت الله خاتمی به اظهارات اخیر روحانی: نمی‌گذاریم ائمه معصومین را در مسلخ سیاسی ذبح کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه یکی از این خطوط قرمز ما معصومین (ع) هستند، گفت: نمی‌گذاریم افرادی ائمه معصومین را در مسلخ سیاسی ذبح کنند، ائمه معصومین قابل انتقاد نیستند و با هیچ کسی در این موضوعات تعارف نداریم.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
رحمانی فضلی در جلسه بررسی وضعیت خشکسالی مطرح کرد

آمادگی کامل استانداران و فرمانداران برای تشکیل ستاد مدیریت بحران آب/ حقابه تالاب‌های کشور باید داده شود

وزیر کشور از آمادگی کامل استانداران و فرمانداران برای تشکیل ستاد بحران آب خبر داد تا با انجام تهمیدات لازم بتوانند برنامه‌های پیش بینی شده در این زمینه را محقق کنند.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
سرلشکر قاسم سلیمانی:

کاش آن نادان بجای پرچم ایران من را ۱۰ بار آتش می‌زد/ هجمه‌های نادانان در داخل و خارج به رئیس قوه قضائیه بخاطر دفاع ایشان از نظام است

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: من وقتی صحنه نابخردانه آن نادان در آتش‌زدن پرچم ایران را دیدم خیلی دلم سوخت؛ گفتم‌ای کاش به‌جای پرچم من را (نه تصویر من را) بلکه من را ده بار آتش می‌زدند.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۸
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۶
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
لاریجانی در اختتامیه کنفرانس بین المجالس:

اظهارات ترامپ نژاد پرستانه بوده و جنگ جدیدی را نشان می‌دهد/ کشور‌های اسلامی در توفان‌های امروز باید یکدیگر را دریابند

رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم اختتامیه سیزدهمین کنفرانس اتحادیه مجالس کشور‌های عضو سازمان همکاری اسلامی اظهارات اخیر ترامپ را نژادپرستانه خواند و آن را جنگی جدید عنوان کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
سعید شکوری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:

ضرورت طراحی الگوی جریان سازی رسانه‌ای و اجتماعی جهان اسلام/ رسانه‌های جهان اسلام در مقابل توطئه سکوت امپراتوری رسانه‌ا‌ی صهیونیستی غربی چه کرده‌اند؟

رسانه‌های غربی و امپراتوری خبری دشمنان دنیای اسلام، همواره با استفاده از شگردهای گوناگون در پی خنثی سازی یا کم رنگ جلوه نمودن مسأله فلسطین به عنوان مسأله اساسی و حیاتی دنیای اسلام هستند که در این نوشتار به این موضوع و توطئه سکوت پرداخته شده است.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده ها