شبکه‌های اجتماعی
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷
ضرغامی:
عزت الله ضرغامی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسب به حادثه تلخ نفتکش ایرانی سانچی واکنش نشان داد.
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۱
ابلاغ و اجرایی شدن رای شورای عالی امنیت ملی با دستور مستقیم رئیس جمهور صورت می‌گیرد و فیلتر شدن تلگرام نیز با دستور مستقیم ایشان بوده است.
۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹
اقتدار و توانمندی حرفه‌ای در مهار اغتشاشات، همراه با هوشیاری و درک صحیح از عملیات روانی و اهمیت افکار عمومی کارنامه‌ای موفق از نیروی انتظامی بر جای گذاشت.
۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۰
ورود به عرصه قانونگذاری موثر در راستای حکمرانی_خوب می تواند بخش زیادی از نارضایتی ها را کاهش دهد. قوانین با توجه به نیازهای جامعه می بایست تدوین و ارائه شوند.
۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵
گزارش از واکنش کاربران به هتک حرمت پرچم ایران
کاربران شبکه‌های اجتماعی،‌ هتک حرمت پرچم ایران اسلامی توسط عده‌ای اغتشاش‌گر را به شدت محکوم کردند.
۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
یادداشت/ یاسر جبرائیلی
بزرگترین مدعی تجارت آزاد در قرن اخیر آن را کنار گذاشته و سیاست تجاری امروز خود را با منافع ملی‌اش تنظیم کرده است، لیبرال‌های ایرانی اما آرمان منسوخ شده آمریکای قرن بیستم را رها نمی‌کنند.
۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۹
انحراف از اینجا آغاز شد. او از خودش و از اصولی منحرف شد که همه قدر و قیمتش به سبب پای بندی به آن‌ها بود. نظام جمهوری اسلامی تا توانست صبر پیشه کرد شاید او بیغوله را از شاهراه تشخیص بدهد. اما نشد.
۰۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
ضرغامی نوشت: شرایط دهه اول سینمای بعد از انقلاب، مرزبندی هائی را بین هنرمندان سینما ایجاد کرد. این مرزبندی‌ها تا امروز هم ادامه دارد. دلیل خاصی هم وجود ندارد که مثلاً چرا فلان بازیگر قبل از انقلاب مجاز است و دیگری غیر مجاز!
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۹
توضیحات سیدحسن خمینی درخصوص بودجه موسسات تحت نظرش
هفته آینده دوستان دست اندرکار در موسسه تنظیم و نشر آثار امام، به صورت جزیی، بخش‌های مختلف مربوطه را توضیح می‌دهند؛ مطمئن باشید اگر در بخشی زیاده روی شده باشد جلوی آن را خواهیم گرفت.
۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
همسر بهداد سلیمی نوشت: بهداد عزیزم چیزی از ارزشت برای مردم و خانوادت کم نشده میدونم چی کشیدی تا بیای و حقت و بگیری دیگه نمیدونم چجوری ارومت کنم چجوری بهت روحیه بدم.
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۵
در شکایت حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت از حسین دهباشی نکته قابل تاملی وجود دارد.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۴
برای مردم ایران، فوتبال فقط یک توپ و دو دروازه نیست. آن‌ها فوتبال را در قالب استعاره تحلیل می‌کنند؛ چون برایشان فوتبال جزیی از زندگیشان است. شعار می‌سازند و با آن زندگی می‌کنند.
آخرین اخبار