شبکه‌های اجتماعی
۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۷
مگر وضع اقتصادی خراب نیست؟ چرا رهبری ورود نمی‌کنند؟ وجه اشتراک سوالات این‌چنینی یک چیز است: رهبری و مشکلات جاری در حوزه اقتصاد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
مهدی محمدی نوشت
انتشار متن تفصیلی حکم حمید بقایی کمک می‌کند به برخی پرسش‌ها که طی روز‌های گذشته از جانب هواداران وی مطرح شده، پاسخ‌های روشنی داده شود.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶
مشاور رییس‌جمهور نوشت: جاسوسان لازم نیست در پوشش سمن‌های محیط زیست اطلاعات کشور را جمع آوری کنند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸
مسئول تیم کشف کننده جعبه سیاه هواپیمای آسمان:
مسئول تیم کشف کننده جعبه سیاه هواپیمای آسمان با اشاره به برخی شایعات مبنی بر دریافت ۱۵۰ میلیون تومان در مقابل تحویل جعبه سیاه هواپیمای سانحه دیده، تاکید کرد که بدون هیچ پیش شرطی جعبه‌های سیاه تحویل مقامات مسئول شده است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲
سرلشکر قاسم سلیمانی:
سردار سلیمانی در یکی از سخنرانی های اخیر خود، از قصاص خون شهید عماد مغنیه و شهدای هسته ای ایران می‌گوید.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۹
کدام‌یک از فراخوان‌های ولی فقیه برای همدلی و هم‌افزایی در مسائل مشترک جهان اسلام، بالقوه ممکن است دشمنی و مقاومت مردم مسلمانی که به مذهب یا ملیت خود علاقه‌مندند را برانگیزد؟
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۶
هیچ حمایت اجتماعی واقعی از این پدیده وجود ندارد. دختر خیابان انقلاب برخاسته از متن جامعه ایرانی نیست بلکه نوعی از کنش است که تلاش می کنند به آن تحمیل کنند.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷
ضرغامی:
عزت الله ضرغامی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسب به حادثه تلخ نفتکش ایرانی سانچی واکنش نشان داد.
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۱
ابلاغ و اجرایی شدن رای شورای عالی امنیت ملی با دستور مستقیم رئیس جمهور صورت می‌گیرد و فیلتر شدن تلگرام نیز با دستور مستقیم ایشان بوده است.
۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹
اقتدار و توانمندی حرفه‌ای در مهار اغتشاشات، همراه با هوشیاری و درک صحیح از عملیات روانی و اهمیت افکار عمومی کارنامه‌ای موفق از نیروی انتظامی بر جای گذاشت.
۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۰
ورود به عرصه قانونگذاری موثر در راستای حکمرانی_خوب می تواند بخش زیادی از نارضایتی ها را کاهش دهد. قوانین با توجه به نیازهای جامعه می بایست تدوین و ارائه شوند.
۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵
گزارش از واکنش کاربران به هتک حرمت پرچم ایران
کاربران شبکه‌های اجتماعی،‌ هتک حرمت پرچم ایران اسلامی توسط عده‌ای اغتشاش‌گر را به شدت محکوم کردند.
آخرین اخبار