دین و اندیشه
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
حجت‌الاسلام قرائتی:
حجت‌الاسلام قرائتی در برنامه درس‌هایی از قرآن امروز ۳۰ اردیبهشت بااشاره به ضرورت مهارت‌آموزی برای دانش‌آموزان در مدرسه گفت: آموزش و پرورش ما باید خاکش عوض شود. طرح تحول شوخی است زیرا مرد تحول می‌خواهد.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
شرح صدر نوری است که در قلب مؤمن واقع می‌شود، قلبش وسعت پیدا می‌کند، ظرف می‌شود برای اینکه حقایق در این قلب نازل شود. خدای متعال قلبش را باز می‌کند و علامت شرح صدر است که مقدمه فهم معارف قرآن و رسیدن به ارزاق قرآن می‌شود.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۸
وزیر ارشاد در افتتاحیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن:
سیدعباس صالحی در افتتاحیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: ما نیاز به نظریه پردازی در حوزه معارف قرآنی داریم. شتاب ما در استفاده از در و گهر های در حوزه های میان رشته ای کافی نیست.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۶
وزیر ارشاد خبر داد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از چاپ و نشر ۳۸ هزار عنوان کتاب در حوزه نشر قرآن کریم خبرداد.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
با احداث صحن عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب(س) که فاز نخست طرح توسعه حرم امام حسین(ع) به شمار می‌رود، 120 هزار مترمربع زیربنا در اختیار زائران حسینی قرار می‌گیرد.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
با توجه به اتمام زمان ثبت‌نام زائران حج تمتع سال 97، خرید و فروش فیش حج سال جاری امکان‌پذیر نیست و عاشقان این سفر معنوی در سال‌های آینده می‌توانند برای اعزام به دفاتر رسمی سازمان حج و زیارت مراجعه کنند.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم درحالی بعد از ظهر امروز باحضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح می‌شود که عموم مردم از بعد از ظهر فردا می‌توانند از نمایشگاه بازدید کنند.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
مدیر گروه دیجیتال نمایشگاه قرآن از راه‌اندازی سامانه فروش محصولات دیجیتال خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این سامانه علاوه بر استفاده از بن‌های ‏خرید از تخفیف 25 درصدی ویژه محصولات دیجیتال نیز بهره‌مند شوند.‏
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
سال گذشته پس از آنکه دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا سنّت ۲۰ ساله مراسم افطاری در کاخ سفید را لغو کرد، هالیوود عهده‌دار برگزاری این مراسم شد و امسال دومین سال خود را تجربه کرد.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
آقای خامنه‌ای آمد و از سنگینی بار امانتی که دستش داده‌اند، حرف زد. آقای بهجت بعد از چند لحظه سکوت سر بلند کرد و گفت: الحمدلله شما به مبانی مستحضرید. اگر به آنچه می‌رسید، طبق موازین عمل کنید، من ملتزمم که شما را تنها نگذارند.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
«خدایا روزیم کن در این ماه تیزهوشى و بیدارى»
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
آیت الله مکارم شیرازی:
مرجع تقلید شیعیان تاکید کرد: روزگاری فقط چند نفر دور هم می‌نشستند و جلسات قرآنی خلوت بود، ولی بحمدلله به برکت انقلاب امروز هزاران نفر در این مجالس در سراسر کشور حضور دارند.
آخرین اخبار