دین و اندیشه
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۱
قره‌شیخلو در اختتامیه یازدهمین مسابقات دارالقرآن امام علی (ع):
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: دولت، نظام و مجلس و دیگر مسئولان کشور وظیفه دارند نسبت به حمایت از فعالیت‌های قرآنی اقدام کنند و کاهش ۶۰ درصدی بودجه قرآنی زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
پژمانفر خبرداد
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ازمبلغ ۱۰۰ میلیاردی که در سال ۹۶ گفته‌اند هنوز ریالی محقق نشده و سال ۹۷ هم با این مسائل و برنامه‌ریزی‌ها اصلاً امیدی نداریم.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
آیت‌الله اراکی:
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه رفتارهای اخلاقی در علم فقه تدوین شد، گفت: با استفاده از آموزه‌های فقه می‌توانیم در مسیر رفتارهای اخلاقی گام برداریم.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
راه‌یافتگان به مرحله نهایی یازدهمین مسابقات دارالقرآن امام علی (ع) معرفی شدند.
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
بطور همزمان
دبیر ستاد اجرائی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به صورت همزمان در بیش از ٤٠٠ شهرستان کشور خبر داد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
مسابقه نماز با همت مؤسسه «حامیم» و حمایت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فضای مجازی برگزار می‌شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
همایش «استقلال و ارزش‌های جهانی» بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
همزمان با سالروز ورود حضرت معصومه (س) به قم؛
همزمان با ۲۳ ربیع الاول مصادف با سالروز ورود حضرت فاطمه معصومه (س)، مجموعه یکصد مقاله خواندنی با محوریت این بانوی مکرم اسلام در پایگاه اطلاع رسانی دفتر استاد انصاریان در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
گناهان کبیره از منظر آیت الله دستغیب
بزرگترین گناهی که آیت الله دستغیب با توجه به آیات و روایات در کتاب گناهان کبیره به آن اشاره دارد یاس و نا امیدی در درگاه خداوند متعال است.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
هفدهمین کرسی ترویجی پژوهشگاه فقه نظام، با موضوع بازخوانی ناگزیر فقه نظام به فقه در دین و ولایت فقیه در احکام به ولایت فقه در دین برگزار می‌شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در چهار موضوع شامل حفظ قرآن کریم، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، معارف اهل بیت (ع) و انس با قرآن کریم برگزار می‌شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
طرح‌های پژوهشی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی اعلام شد.
آخرین اخبار