دین و اندیشه
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹
تمام واکنش‌ها به تئوری «نقد معصوم»؛
نخستین بار نیست که روحانی برای اثبات نظرات سیاسی‌اش، از تاریخ اسلام برداشت شاذ ارائه کرده است؛ نمونه معروف آن، گرفتن درس مذاکره از عاشورا در بحبوحه مذاکرات هسته‌ای با غرب بود که با واکنش‌ تند روحانیون مواجه شد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
همایش ملی بررسی اندیشه‌های آیت الله جعفر سبحانی به همت گروه کلام پژوهشکده حکمت و دین‌پژوهی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه با همکاری مرکز تخصصی کلام و مشارکت مجمع عالی حکمت اسلامی برگزار می‌شود.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
چند نفر از مسلمانان اهل تسنن با حضور در حرم مطهر امام رضا علیه السلام، در قسمتی از صحن گوهرشاد نمازجماعت اقامه کردند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۹
گفتگو با مسئول جدید بسیج مداحان -بخش اول/
مجتبی روشن روان گفت: به کدام جلسه می‌گوییم جلسه ایراد دار؟ جلسه‌ای که جوان را به در خانه امام حسین علیه‌السلام نمی‌برد. جوان را می‌برد پای حال و هوای امام حسین علیه‌السلام.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کنگره ملی شیخ عبدالحسین تهرانی تا 15 بهمن ماه جاری تمدید شد.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
حاج منصور ارضی با بیان اینکه امروزه بدعت‌هایی در مراسم‌های عزاداری و ختم اموات ایجاد شده گفت: بر مزار اموات به جای روضه اباعبدالله(ع)، سنتور به گوش می‌رسد!
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸
حجت‌الاسلام‌ صدیقی:
امام جمعه موقت تهران گفت: دولت حاضر نشد تلگرام را محدود کرده و شبکه ملی را سراسری کند تا ما روی پای خودمان بایستیم و فرمان‌بردار بیگانگان نباشیم.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
هیئت امنا مجتمع فرهنگی مذهبی ریحانه الحسین اطلاعیه داد.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی در چهار بخش آقایان، بانوان، روشندلان و طلاب علوم دینی خبر داد.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
رضا غلامی:
رئیس مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا در واکنش به سخنان روز گذشته رئیس جمهور در جشنواره فارابی گفت: خدمت بزرگ آقای روحانی به علوم انسانی در ایران، این است که سکوت کنند.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷
در نامه‌ای به رئیس جمهور مطرح شد
پیامبر اکرم (ص)، چون معصوم و دارای عصمت مطلق است فرقی بین وحی نازل شده و بقیه گفتار و رفتار ایشان نیست و کل سخنان حضرت برگرفته از الهام و تعلیم الهی است.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
پذیرش طلاب در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) در مقطع کارشناسی سال ۹۷ - ۹۸ تا پنجم بهمن ماه تمدید شد.
آخرین اخبار