دین و اندیشه
۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
سروده امیر عظیمی در وصف باقرالعلوم؛
یک شاعر آیینی سروده خود را در وصف امام محمد باقر(ع) منتشر کرد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
«امام باقر(ع) الگوی کامل تلاش و مبارزه و مجاهدت خستگی ناپذیر و پُر از مشکلات برای اشاعه ی دین و کلمه حق و راه انداختن جریان فکری درست در دنیای آن روز بودند.»
۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
میثم مطیعی به نکته جالبی درباره حضور محمود کریمی در اردوی جهادی نهبندان اشاره کرد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
مهلت نام‌نویسی سیزدهمین دوره آزمون‌های اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم تا ۱۰ فروردین‌ماه ۹۷ تمدید شد.-
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
امام صادق(ع) در روایتی درباره فضیلت ماه رجب فرمود: روز قیامت منادی از درون عرش ندا مى‌‏دهد اهل ماه رجب کجایند؟ گروهى برمى‌‏خیزند که چهره‌‏شان براى مردم محشر مى‏‌درخشد، بر سرشان تاج پادشاهى آکنده از مروارید و یاقوت است...
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
حجت‌الاسلام قرائتی گفت: به مقام معظم رهبری گفتم: «برخی فکر می‌کنند که پیش‌‌نمازی در مدارس کار کوچکی است اما در مسجد و برای یک عده پیرمرد عزت است. ایشان فرمودند: «اگر این طور است، من خودم می‌روم و در یک مدرسه پیش‌نماز می‌شوم».
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
همزمان با فرا رسیدن ماه رجب، اعمال شب و روز نخستین این ماه منتشر می‌شود.
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
یکی از دختران شیعه لبنانی که در حوزه علمیه تحصیل می‌کند، دلنوشته‌ای را برای رهبر معظم انقلاب ارسال کرد. پس از مدتی فهمید که نامه‌اش خوانده شده و پاسخ داده شده است.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۱
 رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به نقش اثرگذار روحانیت در مساجد کشور و جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: روحانیت تا رفع کامل مشکلات در کنار زلزله‌زدگان کرمانشاه است.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
جمعی از طلاب حوزه علمیه در بیانیه‌ای خواستار برخورد دادستانی با عوامل تشیع انگلیسی شدند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹
امروز صورت گرفت
حجت‌الاسلام گواهی رئیس سازمان بسیج طلاب با سفر به قم با جمعی از مراجع عالیقدر تقلید دیدار و کارت عضویت بسیج را اهدا کرد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
هیئتی از علما و استادان برجسته دانشگاه ها و مراکز علمی و دینی پاکستان با حضور در دانشگاه مذاهب اسلامی با دکتر مختاری رئیس دانشگاه دیدار و گفت وگو کردند.
آخرین اخبار