۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۸
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۳
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۵
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۲
واکنش حجتی به سخنان وزیر بهداشت

ایرانیان هزاران سال بهترین گندم را تولید می‌کنند

وزیر جهاد کشاورزی در خصوص سخنان اخیر وزیر بهداشت مبنی بر کیفیت نامطلوب گندم و استفاده اجباری نانوایان از نمک، گفت: مردم ایران بهترین نان را در هزاران سال گذشته تولید می کنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
دانشجو گزارش می‌دهد

انفعال بانک مرکزی در برخورد با صرافی‌های غیر مجاز

بانک مرکزی که بنا به قانون متولی ساماندهی صرافی‌ها و موسسات غیر مجاز است، مشخص نیست چه زمانی می‌خواهد به صورت اساسی با این معضل اقتصادی برخورد کند تا بازار ارز به صورت علمی و شفاف مدیریت شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
جهانگیری:

با دیدن ۱۰ بنگاه می‌گویند اقتصاد و صنعت به هم ریخته است/ انگار درباره یک جامعه روستایی حرف می‌زنند

معاون معاون اول با بیان اینکه متاسفانه برخی از افراد با دیدن ۱۰ بنگاه می‌گویند اقتصاد و صنعت به هم ریخته است، انگار درباره یک جامعه روستایی حرف می‌زنند، گفت: تاکنون ۲۵ میلیارد دلار خط فاینانس به امضا رسیده اما برخی می گویند اینها الکی است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
سیدعباس موسویان مطرح کرد

رایزنی بانک مرکزی برای انتخاب اعضای شورای فقهی

عضو شورای فقهی بانک مرکزی با اشاره به وضعیت این شورا پس از آنکه قرار شد به عنوان یکی از ارکان بانک مرکزی اداره شود، افزود: بانک مرکزی در حال رایزنی برای انتخاب و معرفی افراد به شورای نگهبان است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
ربیعی مدعی شد

ایجاد حدود 700 هزار شغل از تابستان 1395 تا تابستان 1396

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمار اشتغال تابستان ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶ را حدود ۷۰۰ هزار اعلام کرد و با بیان اینکه تا پایان سال قصد جهت‌گیری ۹۰۰ هزار شغل را داریم، گفت: ۲۰ هزار میلیارد تومان هزینه برای اشتغال فراگیر در نظر گرفته شده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹

آذری جهرمی برای بررسی آخرین وضعیت ارتباطاتی اربعین به عراق می‌رود

وزیر ارتباطات که گفته بود حجم زیاد سرمایه‌گذاری لازم برای بازه کوتاه ۱۰ تا ۱۵ روزه اربعین شاید از نظر اپراتورهای عراقی به صرفه نباشد، اما در مذاکرات پیش رو بر این خواسته تأکید می‌کنیم، امروز برای مذاکره نهایی با طرف‌های عراقی به این کشور سفر کرد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده‌ها