۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۳
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۵
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵

تجارت مرموز طلا بین ترکیه و امارات

در حالی که رضا ضراب، تاجر ایرانی ترک این روزها در دادگاهی در نیویورک مشغول افشاگری در خصوص راه های دور زدن تحریم های ایران است، بار دیگر ابعاد مختلف تجارت مرموز و قابل توجه طلای ترکیه و امارات مورد توجه قرار گرفته است.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
فوربس خبر داد

برزخ ایران ایر برای تامین مالی خرید هواپیما در تحریم بانک‌های خارجی

در میان بی میلی بانک‌های بین‌المللی در ورود به بازار ایران، بزرگ‌ترین ایرلاین ایران احتمالا مجبور خواهد بود تا از بانک‌های داخلی برای تامین مالی خرید هواپیما از ایرباس و بوئینگ استفاده کند.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
یادداشت/

ستاره خلیج فارس چگونه آزاد می‌شود؟

سناریوهای روش تنفس هزینه خوراک، تامین مالی مردمی و عرضه بخشی از سهام پالایشگاه در بورس، انتشار اوراق سلف موازی فرآورده‌ها و بازپرداخت فاینانس با تکیه بر منابع تخفیف ۵ درصدی خوراک پالایشگاه برای تامین مالی تکمیل پالایشگاه ستاره خلیج فارس پیشنهاد شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲

خرید نفت اسار اویل هند از ایران نصف شد

آمارهای به دست آمده از رفت و آمد تانکرها نشان می دهد میزان واردات نفت اسار اویل هند از ایران در ماه نوامبر نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از نصف کاهش داشته و به حدود ۷۰ هزار بشکه در روز رسیده است.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰
حاجی‌دلیگانی:

مردم خودشان درباره یارانه‌ها تصمیم بگیرند/ ما نمی‌توانیم قیم مردم باشیم

حاجی‌دلیگانی، نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: منابع حاصل شده از هدفمندی یارانه‌ها توسط مردم مدیریت شده و خودشان درباره سرنوشت این منابع تصمیم بگیرند. بنابراین ما نمی‌توانیم در رابطه با این منابع قیم مردم باشیم.
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده‌ها