مرکزی
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
جمشیدی در گفت‌وگو با دانشجو:
فعال عرصه کارآفرینی گفت: کارخانه آلومینیوم اراک در حال حاضر سرپاست، اگر کارگاهش راه‌اندازی شود بین ۱۰ تا ۱۴ هزار فرصت شغلی ایجاد می‌کند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
ملکی‌راد:
رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی گفت: «جشنواره حرکت» همه‌ساله در یکی از دانشگاه‌های پیام نور کشور برگزار می‌شود که امسال دانشگاه پیام نور استان مرکزی میزبان این جشنواره خواهد بود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
فعال دانشجویی علوم پزشکی اراک:
فعال دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: برخی تشکل‌های دانشجویی تصمیم گرفتند تا تعدادی از کارگران و دانشجویان را در فضای دانشگاهی دعوت کند و مطالبات آنان شنیده شود؛ اما توسط استانداری و مسئولین دانشگاه جلوی این کار گرفته شد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
آقامحمدی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان استان مرکزی در قالب ۳ کاروان به راهیان نور اعزام خواهند شد که ۲ کاروان برای خواهران و یک کاروان برای برادران تدارک دیده شده است.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
با فرا رسیدن ایام فاطمیه؛
مجلس عزاداری در دانشگاه‌های استان مرکزی با فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمه الزهرا (سلام‌الله‌علیها) برگزار خواهد شد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
رئیس دانشگاه آزاد ساوه:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با تشریح برنامه‌های ارتقای سطح همکاری با صنعت از اخذ استاندارد 17025 برای آزمایشگاه‌های این واحد دانشگاهی در آینده نزدیک خبر داد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا اعلام کرد: مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس روز دوشنبه ۳۰ بهمن در این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
برومند:
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: حوزه‌ی شهرک‌های صنعتی اراک، حوزه‌ی بسیار وسیعی است که شرکت‌های مستقر در این شهرک‌ها تمایل چندانی به انعقاد قرارداد با دانشگاه‌ها ندارند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم؛
عملیات اجرایی فاز نخست سایت اصلی پارک علم و فناوری استان مرکزی روز گذشته با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در کیلومتر ۵ جاده اراک خمین افتتاح شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹
به همت بسیج دانشجویی؛
یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اراک به همت بسیج دانشجویی در تالار فردوسی این دانشگاه برگزار خواهد شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
آقا محمدی:
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: قرار گرفتن ایران در برترین جایگاه‌های جهانی و امنیت بی‌نظیر در جزیره‌ای از بی‌ثباتی به برکت انقلاب اسلامی است.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی گفت: کم‌کاری مسئولان باعث گستاخی بیش‌ از حد دشمنان و معاندان شده است و باید در هر زمینه‌ای برکات انقلاب اسلامی را روشنگری کرد تا تیر دشمن به هدف نخورد.
آخرین اخبار