مرکزی
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
در رشته‌های حقوق و کامپیوتر؛
دانشگاه صنعتی اراک از بین داوطلبان واجد شرایط در رشته‌های حقوق و کامپیوتر سرباز امریه می‌پذیرد.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷
دانشگاه اراک برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به دانشجویان مقاطع مختلف خود کارت سلامت ارائه می‌دهد.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۴
با صدور حکمی؛
عضو هیات علمی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه اراک با صدور حکمی به سمت دبیر شورای هماهنگی معاونان فرهنگی منطقه ۴ منصوب شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
در اقدامی خودجوش صورت گرفت
دانشجویان سراسر کشور دیروز در اقدامی خودجوش، بعد از نماز جمعه با راه‌اندازی پویش «نه به FATF» اقدام به روشنگری مردم پرداختند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
در اقدامی خودجوش؛
دانشجویان و مردم ساوه در اقدامی خودجوش در مطالبه از نماینده این شهرستان برای رای منفی به FATF پویش «نه به FATF» را راه‌اندازی کردند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر کمیته حقوقی شورای صنفی دانشگاه تفرش گفت: پس از پیگیری‌های انجام شده علاوه بر اینکه هیچ نتیجه‌ای از پیگیری مشکل دانشجویان سنواتی نگرفتیم، هیچ جواب قانع کننده‌ای هم دریافت نکردیم.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۶
رئیس دانشگاه اراک:
رئیس دانشگاه اراک گفت: در حال حاضر دانشگاه اراک با کمبود شدید فضای خوابگاهی مواجه بوده و این مشکل سبب انصراف ۳۰ درصد از پذیرفته‌ شدگان این دانشگاه در سال جاری است.
۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
کریمی در نشست شورای تبیین استان مرکزی:
نماینده مردم اراک در نشست با دبیر شورای تبیین مواضع بسیج استان مرکزی گفت: با در نظر گرفتن نقد‌هایی به FATF وجود دارد و ما با پذیرش این کنوانسیون مخالف هستیم.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
به همت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مرکزی؛
صدها تراکت با عنوان «نه به FATF» روز گذشته به همت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی در نماز جمعه اراک توزیع شد.
۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
حمیدی در آیین استقبال از ورودی‌های جدید:
رییس دانشگاه اراک گفت: امید است دولت‌ها نسبت به ارتقای آموزش عالی توجه داشته باشند؛ چرا که دانشجویان امروز بانیان توسعه و تحول اقتصادی کشور در آینده خواهند بود.
۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
با هدف گسترش همکاری‌های صنعتی؛
به منظور تقویت و گسترش همکاری و تعامل دانشگاه اراک و صنعت به عنوان دو مولفه اصلی اثرگذار در فرایند توسعه پایدار، ۳ قرارداد همکاری با دستگاه‌های اجرایی این استان منعقد شد.
۲۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
مختاری در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی اراک گفت: مجموعه از اتفاقات داخلی و خارجی باعث بی‌تحرکی امروز قشر دانشجو شده؛ در گذشته به یک جوان ۲۰ ساله به چشم مدیری توانا نگاه می‌کردند؛ اما امروز اینطور نیست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار