مرکزی
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
حجت‌الاسلام حیدری در گفتگو با دانشجو:
معاون نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک نسبت به اجرای موسیقی زنده و هم‌نوازی دختران و پسران در دانشگاه واکنش نشان داد و گفت: به صراحت اعلام می‌کنم که بیشتر این موسیقی‌ها از لحاظ شرعی اشکال دارد.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
کشمیری در دانشگاه اراک:
قائم مقام معاون پژوهش وزارت علوم گفت: ۳۹۰۰ شرکت دانش‌بنیان دارای مجوز از کارگروه معاونت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سطح کشور فعالیت دارند.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
در راستای انجام فعالیت‌های تحقیقاتی؛
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه اراک و موزه تاریخ طبیعی کشور اسلوونی، در راستای انجام فعالیت‌های تحقیقاتی و همکاری‌های علمی منعقد شد.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۱
به همت بسیج دانشجویی؛
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تفرش گفت: به همت هسته علمی بسیج دانشجویی این دانشگاه، قرارداد همکاری بین دانشگاه تفرش و اتاق بازرگانی استان مرکزی با هدف ایجاد فضای همفکری و تجاری‌سازی علم و فناوری منقعد شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
نماینده مردم اراک در نشست با دانشجویان:
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: راهکار‌هایی برای حل مشکلات اقتصادی کشور وجود دارد، اما عزم و اراده‌ای برای محقق کردن این راهکار‌ها و اجرای آن‌ها وجود ندارد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه:
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه از راه‌اندازی مرکز پژوهشی مولفه‌های اجتماعی مؤثر بر سلامت در دانشکده علوم پزشکی ساوه خبر داد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
فرماندار تفرش در جمع دانشجویان:
فرماندار تفرش در جمع دانشجویان از حمایت فرمانداری این شهرستان از دانشجویان خبر داد و گفت: همه تلاش خود را برای ارتقا و بهبود کیفیت آموزشی و معیشتی دانشجویان به کار می‌بندیم.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد استان مرکزی؛
علی سرور یعقوبی و حسین قنبری، اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد استان مرکزی به عنوان سرپرست دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اراک و سرپرست اداره حقوق دانشگاه آزاد استان مرکزی انتخاب شدند.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
به مناسبت روز دانشجو؛
گردهمایی «پیشگامان رهایی» به مناسبت روز دانشجو از سوی بسیج دانشجویی استان مرکزی برگزار شد.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
رنجبر در سخنرانی نماز جمعه خمین:
دبیر اسبق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی در سخنرانی نماز جمعه خمین گفت: ما هم با شفافیت موافق هستیم؛ چطور شفافیت اسناد ملی و اقتصادی نزد دشمن مملکت خوب است، ولی طرح شفافیت آرای نمایندگان خوب نیست؟
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
به مناسبت روز دانشجو؛
به مناسبت روز دانشجو نمایندگان تشکل‌های دانشجویی استان مرکزی امروز در نماز جمعه شهرستانهای این استان سخنرانی می‌کنند.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵
به مناسبت روز دانشجو؛
به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، مسابقه دومیدانی با عنوان «دانشگاه عاری از دخانیات» در دانشگاه تفرش برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار