مرکزی
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
رئیس دانشگاه صنعتی اراک:
رئیس دانشگاه صنعتی اراک گفت: به دلیل شکل نگرفتن حلقه‌های طرح و توسعه و فناوری و واحد‌های (R&D)، زمینه به کارگیری نیرو‌های متخصص در استان مرکزی ضعیف است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
گزارش/
کمتر از یک ماه از اعلام انتخاب احمدی نژاد نگذشته بود که خبر سرقت علمی شهردار کرج مشخص و همین موضوع باعث شد تا شورای شهر کرج به فکر انتخاب چهارمین شهردار خود در طول یکسال باشد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
یادداشت دانشجویی/
مطهری‌ها و هاشمی‌های کشور، امیدواریم که بیشتر در میان مردم باشید؛ امیدواریم که در تشخیص غلط از صحیح دیگر دچار تردید و اشتباه نشوید؛ چراکه مردم توان تحمل تاوان اشتباهات سیاستمداران کشورشان را ندارند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی اراک:
رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی اراک گفت: به دلیل وجود برخی مشکلات هنوز پروژه تحقیقاتی برای مرکز تحقیقات آلومینیوم دانشگاه صنعتی اراک تعریف نشده است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
کدام شهر؟ کدام دانشگاه؟
دانشگاه اراک در سال ۱۳۵۰ از سوی تعدادی از استادان دانشگاه تهران با پذیرش ۴۸۰ دانشجو با نام «مدرسه عالی مرجان» در محلی استیجاری آغاز به کار کرد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
ستاری در اراک:
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در حال حاضر ۳۷۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعال و بیش از ۷۰ درصد این شرکت‌ها نوپا هستند.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
بسیج دانشجویی استان مرکزی:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی در نامه‌ای به ائمه جمعه و مجمع نمایندگان استان مرکزی خواستار حمایت و تبیین طرح CGT شد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
در نشست بسیج دانشجویی استان مرکزی مطرح شد
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مرکزی گفت: طرح CGT را در بسیج دانشجویی به طور تخصصی بررسی کرده و عقیده داریم که این طرح می‌تواند عامل شکوفایی تولید و اقتصاد کشور باشد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
با حکم وزیر علوم؛
طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حمیدی، رییس دانشگاه اراک به سمت مدیر شبکه ملی جامعه و دانشگاه استان مرکزی منصوب شد.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳
پرونده ویژه| اردوی جهادی ۹۷؛
مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی اراک گفت: اردوهای جهادی این دانشگاه در سه محور فعالیت و برعکس سال‌های گذشته در روستا‌های استان مرکزی برگزار می‌شود.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کدام شهر، کدام دانشگاه؟
دانشگاه صنعتی اراک در سال ۱۳۶۷ با عنوان آموزشکده فنی مهندسی تاسیس و تا کنون با بزگترین کارخانجات اراک از جمله ماشین سازی و آلومینیوم قرارداد همکاری دارد.
۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
برای مهر ۹۷؛
معاونت دانشجویی دانشگاه اراک اعلام کرد: به دانشجویانی که اجاره بهای خوابگاه را پرداخت نکرده‌اند، در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۹۸ خوابگاه ارائه نمی‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار