مرکزی
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
به دنبال محکوم کردن سخنان ترامپ؛
بسیج دانشجویی دانشگاه تفرش به دنبال اقدامات آمریکا در به رسمیت شناساندن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل بیانیه‌ای صادر کرد.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
به همت بسیج دانشجویی؛
در پی اعتراض به سخنان رییس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان سفارت اسرائیل کمپین «ما عاشق مبارزه با صهیونیست‌ها هستیم» در دانشکده فنی و حرفه‌ای امیرکبیر اراک برگزار شد.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
در هفته پژوهش و فناوری صورت گرفت
پروژه ساخت توربین بادی با ظرفیت kw۳۰ اولین پروژه پس از افتتاح و راه اندازی مرکز تحقیقات انرژی‌های تجدیدپذیر می‌باشد.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
حمیدی:
رییس دانشگاه اراك گفت: صنعتی که متقاضی نداشته باشد رشد نخواهد کرد و براین اساس اصرار بر مصرف کالاهای داخلی توسط مردم، دستگاه‌های اجرایی را ملزم به استفاده از تولیدات داخلی میکند.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
به همت دانشگاه آزاد اراک؛
جشن بزرگ میلاد پیامبر مهربانی روز دوشنبه ۱۳ آذر ساعت ۹ صبح در تالار فردوسی دانشگاه آزاد اراک برگزار می‌گردد.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
بداغی:
مسئول سایبری و فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه اراک گفت: اگر نبود کمک‌های مردمی و نیروهای خودجوش و خدمات ارزنده ارتش و سپاه و موکب‌های مردمی، تعداد تلفات این حادثه‌ی تلخ بیش از وضع موجود بود.
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه اراک:
به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) «جشن بزرگ بیعت» با استقبال پرشور دانشجویان دانشگاه اراک برگزار شد.
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
گزارشی از انتخابات شورای صنفی دانشگاه اراک؛
دانشجویی می‌تواند دغدغه رسیدگی به امورات شورای صنفی را داشته باشد که به دور از سیاسی کاری و صرفا اتکا به توانایی های فردی مسائل رفاهی کلیه دانشجویان را پیگیری کند.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
آقامحمدی در هفته بسیج مطرح کرد:
مسئول بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: وظیفه و رسالت اصلی بسیج دانشجویی تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی است که در فعالیت‌های بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها برنامه هایی در حوزه‌های مختلف برنامه‌ریزی و اجرا می‌شوند.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
محترمی:
مسئول قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: خروجی جریان غیرانقلابی بتن در قلب راکتور آب‌سنگین خنداب است و ثمره این تفکر و وعده‌های سر خرمن، برجامی است که هیچ‌گاه موعد بهره مندی ایران از آن فرا نمی‌رسد.
۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
کلبعلی:
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی شهید مفتح محلات گفت: کسانی که همه هویت خود را ذیل احزاب و منافع حزبی تعریف کرده‌اند جز جنگ اعصاب و تولید هزینه برای این مردم و نظام اسلامی آورده‌ای نداشتند.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
صدیقی:
مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مرکزی گفت: جشنواره حمایت از مخترعین و مبتکران علمی استان مرکزی در یکی از دانشگاه‌های استان برگزار می شود.
آخرین اخبار