مرکزی
۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین:
سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: ست جراحی مغز و اعصاب از نیازمندی‌های مهم در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان خمین است و به دلیل بسیاری از کمبود‌های پزشکی، در سال گذشته ۴۸۹ مورد اعزامی از این بیمارستان انجام شد.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
فعال دانشجویی استان مرکزی:
یکی از فعالان دانشجویی استان مرکزی گفت: فضای کارگری استان مرکزی به شدت غبارآلود است و اعتراض کارگران کارخانه هپکو آنطور که باید رسانه‌ای نشده است.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
آیت‌الله دری نجف‌آبادی:
امام جمعه اراک گفت: دانشگاه‌های کشور باید کارآفرین باشند نه مدرک گرا و تمامی مدارک حوزوی و دانشگاهی باید گره گشای مشکلات جامعه باشند.
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
دانشجوی معترض دانشگاه صنعتی اراک:
دانشجوی دانشگاه صنتی اراک گفت: در چند ماه اخیر کیفیت غذا افت داشته و مسئولین قول پیگیری دادند تا این مشکلات رفع شود.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
امروز؛
دانشجویان دانشگاه صنعتی اراک ظهر امروز نسبت به غذای سلف دانشگاه معترض شده و ظروف غذا را در محوطه دانشگاه چیدند.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
مرادی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تفرش گفت: وضعیت اقتصادی و سیاسی از قبل بسیار بدتر شده و دولت باید فرار از پاسخگویی را کنار گذاشته و مطالبات مردم را پیگیری کند.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان مرکزی:
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: سازمان تامین اجتماعی جامع‌ترین و محوری‌ترین ارائه‌دهنده حمایت‌های قانونی مبتنی بر اصول بیمه‌های اجتماعی در کشور است.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
رئیس دانشگاه اراک:
رئیس دانشگاه اراک گفت: مدیریت دانشگاه درحال حاضر مدیریت بحران است؛ یعنی ما تمام وقت خود را صرف مدیریت و ساماندهی بدهی‌ها و به دست آوردن اعتبارات می‌کنیم.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
دولت آبادی در گفتگو با دانشجو:
مسئول مشاوره دانشگاه صنعتی اراک گفت: بیشترین مراجعات دانشجویی برای مشاوره، در خصوص ارتباط با جنس مخالف، خواستگار و رابطه‌های دوستی است.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
خبرگزاری دانشجو بررسی می‌کند
دبیر شورای صنفی دانشگاه اراک گفت: دانشگاه اراک با دارا بودن ۸۰۰۰ دانشجو و دو خوابگاه پسرانه و دو خوابگاه دخترانه دانشگاه مادر استان مرکزی است که فقط یک خوابگاه داخل دانشگاه قرار دارد.
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان مرکزی:
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: تلاش داریم تا مرحله منطقه‌ای مسابقات مناظره دانشجویی را در اراک برگزار کنیم که در طول ۶ دوره گذشته آئین‌نامه‌های دقیقی به منظور داوری این مسابقات تدوین شده است.
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
به میزبانی دانشگاه تفرش؛
شست شورای مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری استان‌های مرکزی، قم، قزوین و همدان به میزبانی دانشگاه تفرش برگزار شد.
آخرین اخبار