ورزش بانوان
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
عضو تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین مدال هایش به آستان قدس رضوی اهدا کرد و گفت: از کودکی با عشق خدمت به ائمه بزرگ شدم.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
کومیته تیمی بانوان کشورمان در جدول شانس مجدد با شکست حریفان خود به جدول رده بندی راه یافت و روز یک شنبه برای رسیدن به مدال برنز مسابقات جهانی کاراته رقابت خواهد کرد.
۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۳
کاراته قهرمانی جهان- مادرید
پرونده تیم کومیته بانوان ایران در بخش انفرادی در حالی بسته خواهد شد که یک کاراته کا برای کسب مدال برنز مبارزه خواهد کرد.
۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۶
کاراته قهرمانی جهان- مادرید
برخلاف تیم کاراته مردان، تیم بانوان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان تاکنون توفیقی نداشته و سه عضو این تیم از دور مسابقات حذف شده اند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
بازی‌های المپیک جوانان - بوینس آیرس
رقابت‌های کاراته در سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان با صعود نماینده تیم بانوان به مرحله نیمه نهایی و حذف نماینده تیم پسران آغاز شد.
۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
معاون امور بانوان وزیر ورزش و جوانان گفت: به دنبال افزایش سهم بانوان در حوزه ورزش و اوقات فراغت و پرورش ورزشکاران افتخارآفرین در عرصه بین‌المللی هستیم.
۰۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
کریمی در جشن دکتر سلام:
عضو تیم ملی دختران کبدی کشورمان در مسابقات آسیایی اندونزی گفت: خدا را شکر توانستیم بعد از ۱۵ اسال در مسابقات کبدی طلسم را بشکنیم و قهرمان آسیا شویم.
۰۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶
سلحشوری در جشن دکترسلام:
قهرمان تکواندوی جهان با عنوان اینکه ماه ها در تمرینات مسابقات جاکارتا شرایط سختی را سپری کردم و دوری از خانواده برایمان عادی شده است، افزود: در برگزاری مسابقات جهانی در آبان ماه با گرفتن مدال طلا می جنگم.
۰۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
تیم ملی کبدی بانوان عنوان قهرمانی بازی‌های آسیایی جاکارتا را به دست آورد.
۰۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
مسئولان فدراسیون تیراندازی با کمان حاضر به توضیح در خصوص حذف نعمتی از مسابقات ریکرو بازی‌های آسیایی نشدند.
۰۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
زهرا نعمتی نماینده کشورمان در مرحله یک سی و دوم حریف پاکستانی خود را با نتیجه شش بر صفر برد و توانست به مرحله یک شانزدهم راه پیدا کند.
۰۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
بانوی ووشوکار ایران گفت: در دیدار پایانی به اشتباهات خودم باختم، نه قدرت حریف چینی.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار