کردستان
۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
آذر ماه سال جاری؛
هشتمین دوره کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی آذر ماه سال جاری با همکاری انجمن علمی شبکه هوشمند انرژی ایران در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.
۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
طی پیامی؛
رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کردستان در پی فوت دانشجوی این دانشگاه در حادثه برخورد تانکر سوخت با اتوبوس در سنندج پیامی صادر کرد.
۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
معاون دانشجویی دانشگاه کردستان:
معاون دانشجویی دانشگاه کردستان از ساخت سه واحد خوابگاه جدید در این دانشگاه تا پایان امسال خبر داد.
۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
قهرمانان دانشجو/
استاد رشته معماری که سال‌ها در مسابقات کشتی سوت می‌زند، معتقد است که راه موفقیت تنها از جاده تلاش می‌گذرد و نمی‌توان مسیر دیگری برای آن تصور کرد.
۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کردستان:
مسئول بسیج دانشجویی کردستان گفت: اولویت اثرگذاری بسیج دانشجویی باید در دانشگاه و محل فعالیت دانشجویان باشد و به حکم جوان بودن بدنه بسیج دانشجویی احتمال خطا وجود دارد.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
توصیه برترین‌های کنکور به داوطلبان ۹۷؛
غول کنکور دیگر آن اژدهای دو سر و 4 شاخ گذشته نیست. این روزها دیگر دغدغه ورود به دانشگاه حرف اول را در میان کنکوری‌ها نمی‌زند و رقابت بیشتر بر سر به دست آوردن جایگاه بهتر در دانشگاه بهتر است.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
در مقطع کارشناسی؛
مسئول آموزش الکترونیکی دانشگاه کردستان از برگزاری کلاس‌های ترم تابستانی دانشجویان مقطع کارشناسی این دانشگاه به صورت الکترونیکی و غیر حضوری خبر داد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
امروز؛
رئیس امور آموزش عالی، تحقیقات و فناوری و معاون امور توسعه علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور از دانشگاه کردستان بازدید کردند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
رئیس دانشگاه کردستان:
رئیس دانشگاه کردستان، گفت: بستر همکاری دانشگاه کردستان با نیروی دریایی در حوزه پژوهشی و فارغ‌التحصیلان فراهم است که راه‌گشا در زمینه اشتغال، خلق درآمد، تولید ثروت، رونق گردشگری و ... خواهد بود.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
قهرمانان دانشجو ۴/
دانشجوی دانشگاه کردستان که مدال طلای مسابقات کارگران جهان را کسب کرده، معتقد است که امکانات تنها راه موفقیت نیست و اگر هدف مشخص باشد، راه تلاش برای رسیدن به آن نیز مهیا می‌شود.
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
۲۵ و ۲۶ مهرماه؛
بیست و ششمین سمینار «جبر ایران» ۲۵ و ۲۶ مهرماه امسال در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
بر اساس مصوبه شورای گسترش؛
رشته گرایش‌های دانشگاه کردستان برای جذب دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد افزایش یافته است.
آخرین اخبار