کردستان
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
در گفتگو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
یک گروه دانشجویی در دانشگاه کردستان در روز‌های اخیر به بهانه جلوگیری از افسردگی در میان دانشجویان، اقدام به رنگ‌آمیزی پله‌های قسمتی از دانشگاه کرد که ...
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
در سال تحصیلی جدید؛
معاون دانشجویی دانشگاه کردستان گفت: ۳ واحد خوابگاه جدید در این دانشگاه در دست ساخت است که یک واحد آن به پسران و دو خوابگاه دیگر برای دختران تعبیه می‌شود.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
محققان دانشگاه کردستان موفق به ساخت آزمایشگاهی آپتاحسگری شده‌اند که می‌تواند بروز سرطان تخمدان را در مراحل ابتدایی و تنها از طریق بررسی نمونه‌ خون افراد تشخیص دهید.
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
گزارش/
ساختمان آجری که در شبکه‌های مجازی به نام خوابگاه دختران دانشگاه سنندج معرفی شده است نه تنها خوابگاه دخترانه نیست بلکه این بار به خاطر همسایه‌ها جلوی پنجره‌ها ایرانیت نصب شده نه خود دانشجویان!
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان:
عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان گفت: ۲۰ دانشجوی اقلیم کردستان عراق در رشته ادبیات فارسی دانشگاه کردستان تحصیل می‌کنند؛ این دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به ادامه تحصیل هستند.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
با حضور انجمن‌های علمی دانشگاه‌های دولتی؛
جلسه هم‌اندیشی دبیران مجمع انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های دولتی در تالار فردوسی دانشگاه کردستان برگزار شد.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
دانشجویان کردستانی در تجمع:
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه کردستان گفت: دانشجویان کردستانی در تجمعی، از  تمامی مسئولین درخواست کردند که از تمامی منافع و عزت ملت و نظام در مقابل زورگویان دفاع کنند.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان؛
مسابقه نجات تخم مرغ به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان با حضور جمع کثیری از دانشجویان در این دانشگاه برگزار شد.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کردستان:
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کردستان گفت: مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی از امروز به مدت سه روز در دانشگاه کردستان آغاز به کار کرد.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
صادقی در گفتگو با دانشجو:
رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان گفت: نشان نقره‌ای دانشگاه تهران به پروفسور شیخ‌الاسلامی، بنیان‌گذار رشته دانشگاهی فقه شافعی در دانشگاه تهران، طی مراسمی در دانشگاه کردستان به وی اهدا شد.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
به همت شورای انجمن علمی مهندسی عمران؛
سومین دوره مسابقات سازه‌های ماکارونی به همت شورای انجمن علمی مهندسی عمران با همکاری معاونت امور فرهنگی دانشگاه کردستان طی سه روز در تالار مولوی دانشکده علوم انسانی برگزار شد.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
رئیس پژوهشکده کردستان‌شناسی دانشگاه کردستان:
به همت تیم پژوهشی پژوهشکده کردستان شناسی دانشگاه کردستان و با سرپرستی ماجد مردوخ روحانی، جامع‌ترین فرهنگ کردی با ۹۳ هزار مدخل تحت عنوان «فرهنگ دانشگاه کردستان» در تالار مولوی رونمایی شد.
آخرین اخبار