کردستان
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
به همت انجمن تاوژین؛
یادبود اولین سالگرد زلزله کرمانشاه به همت انجمن تاوژین و با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه کردستان برگزار شد.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
از سوی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور؛
سورنا ستاری وعده داد چهار میلیارد تومان به صندوق پژوهش و فناوری پارک علم و فناوری استان کردستان کمک کند.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
ستاری در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در کردستان:
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه در هر منطقه و قومیتی فرهنگ کارآفرینی وجود داشته باشد منشا تحولات است، گفت: فرهنگ کارآفرینی بر پایه اقتصاد دانش‌بنیان در کردستان وجود دارد.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
با حضور ستاری؛
مرکز نوآوری دانشگاه کردستان با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و مسئولان استان کردستان افتتاح شد.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
فردا؛
سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برای بازدید از چند طرح و پروژه دانش‌بنیان تولیدی فردا به کردستان سفر می‌کند.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
از امروز؛
کانون رادیو معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان از امروز با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان «کارگاه آموزش گویندگی و فن بیان» را در دانشگاه کردستان برگزار می‌کند.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
رئیس دانشگاه کردستان:
رئیس دانشگاه کردستان با تاکید بر ضرورت توجه بیش از پیش به آمار و اطلاعات در راستای برنامه‌ریزی‌های استانی و کشوری گفت: پیشرفت و توسعه هر جامعه نیازمند برنامه‌ریزی از طریق داده‌های موثق است.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان؛
مسئولان، مدیران، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان همگام با سایر مردم انقلابی استان و کشور در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی حضور یافتند.
۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: شیطان بزرگ با پخش شایعاتی در خصوص آغاز تحریم‌های سنگین در ۱۳ آبان، سعی در ایجاد یأس میان مردم انقلابی و تبدیل خاطره شیرین این روز تاریخی به خاطره‌ای تلخ دارد.
۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
با هدف آموزش نحوه نگارش طرح کسب وکار؛
کارگاه آموزشی اصول راه‌اندازی و مدیریت کسب و کار با هدف آموزش نحوه نگارش طرح کسب وکار به شرکت‌های تحت پوشش مرکز رشد واحد‌های فناور دانشگاه کردستان برگزار شد.
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
امسال؛
معاون آموزشی دانشگاه کردستان گفت: در سال تحصیلی جدید ۱۲ رشته در مقاطع مختلف به رشته‌های تحصیلی دانشگاه کردستان اضافه شده است.
۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۷
عزیزی در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه کردستان گفت: تمام سعی ما بر افزایش سطح کیفی غذا‌های سلف دانشگاه خواهد بود و در همین راستا قرار است غذا‌های سلف دو منو شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار