کشاورزی و تعاون
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
محسنی بندپی:
سرپرست وزارت کار گفت: باید ارزش تولید را بالا ببریم ان شالله بتوانیم از کارآفرینان حمایت کنیم، بحران‌های سخت‌تر را گذرانده ایم و از این بحران هم گذر خواهیم کرد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت کار:
معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ماندن در حوزه کار آفرینی را در شرایط جنگ اقتصادی دشوار دانست و ار کارآفرینانی که در شرایط عدم قطعیت اقتصادی کار میکنند را کاری ویژه دانست.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
وضعیت قیمت و عرضه دام زنده در آستانه عیدقربان دغدغه خریداران است چراکه پالس گرانی غیرمنطقی دامِ قربانی از طرف دلالان صادر می‌شود.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶
ستاد تنظیم بازار به منظور تامین حداکثری نیاز روغن نباتی در بازار و افزایش ضریب خودکفایی تولید در شکر تصمیماتی را اتخاذ کرد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۳
معاون حجتی اعلام کرد:
معاون وزیر جهاد گفت: هدف دولت این است که نهاده‌هایی که با ارز دولتی وارد کشور می‌شود، بدون واسطه به دست تولیدکننده برسد و در نهایت محصولات غذایی با قیمت مناسب سر سفره مردم قرار گیرد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی:
تولیت آستان قدس رضوی با اعلام شروع چندین پروژه بزرگ توسط این آستان در زمینه فناوری‌های نوین کشاورزی از جمله اصلاح بذر و تولید نهال، بر اهیمت راهبردی این فناوری‌ها در استقلال اقتصادی کشور تاکید کرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۷
با پیشنهاد وزیر صنعت
بر اساس اعلام وزارت جهاد کشاورزی به دلیل برداشت تولیدات برنج کشور، ممنوعیت فصلی واردات برنج به پایان شهریور موکول شد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
در جلسه ستاد تنظیم بازار استان قم راه‌کارهای کاهش قیمت مرغ و نان موردبررسی قرار گرفت.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تهران:
با توجه به اخباری که از سیاست‌های ارزی جدید دولت به گوش می‌رسد، دولت قصد دارد کالا‌های واسطه‌ای خوراکی و همچنین ماشین آلات صنایع غذایی را از شمول ارز گروه اول خارج کند.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
وزیر نیرو گفت: در حال حاضر در ۱۷۰ هزار هکتار از مناطق کم آب کشور برنج کاشته می‌شود که اعمال ممنوعیت کاشت آن نیاز به بسترسازی‌های متعدد نیاز دارد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: وزارت جهاد در ۲ مرحله، پیشنهاد افزایش ۲۰ درصدی قیمت گندم را به شورای اقتصاد اعلام کرده و این شورا هر دوبار، پیشنهاد مطرح شده را رد کرد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هشدار به فقر مهارتی در کشور اعلام کرد:ایران عزیز بیش از هر زمان دیگری به مهارت و تدبیر نیاز دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار