کشاورزی و تعاون
۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۴
عباسی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
استاد دانشگاه تهران ضمن اشاره به ممنوعیت آزادسازی کشت تراریخته قبل از تکمیل فرآیند آزمایشات آن گفت: به هیچ وجه هزینه، زمان کشت و مصرف سم و آب تراریخته کمتر نیست.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۲
واکنش حجتی به سخنان وزیر بهداشت
وزیر جهاد کشاورزی در خصوص سخنان اخیر وزیر بهداشت مبنی بر کیفیت نامطلوب گندم و استفاده اجباری نانوایان از نمک، گفت: مردم ایران بهترین نان را در هزاران سال گذشته تولید می کنند.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
فیلم/
این ویدئو در مورد کشت تراریخته و موارد مصرف این محصولات توضیحات جالبی ارائه می‌کند.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
محمود حجتی بیان کرد
وزیر جهاد کشاورزی گفت: بسیاری از ظرفیت‌ها در روستا مغفول مانده که زنان روستایی می‌توانند به عنوان عاملی برای پیوند این ظرفیت‌ها افزایش تولید و روانه آن به بازار نقش مؤثری ایفا کنند.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
محمود حجتی:
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه باید به محصولات تراریخته برچسب زده شود، گفت: همکاران ما در وزارت بهداشت موضوع برچسب محصولات تراریخته وارداتی را دنبال می‌کنند.
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
حجتی اعلام کرد:
وزیر جهاد کشاورزی، بر کاشت نهال در عرصه‌های جدید و مشارکت مردم برای مقابله با ریزگردهای خوزستان تاکید کرد.
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۱
نماینده ولی فقیه سازمان جهادکشاورزی البرز در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرگزاری دانشجو:
حجت الاسلام‌ ارجمند نماینده عضو انجمن ارگانیک ایران: هیچ کدام از مراجع تراریخته را بی‌چون و چرا نپذیرفته‌اند، حتی همسایگان اسرائیل هم اجازه کشت تراریخته ندارند.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶
وزارت جهاد کشاورزی:
مدیر کل امور میوه‌های سردسیری و خشک وزارت جهاد کشاورزی، تولید هلو و شلیل را در سال ۱۳۹۶ یک میلیون و ۱۵۳ هزار تن اعلام کرد.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
معاون حجتی::
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه امیدواریم نرخ خرید تضمینی گندم به زودی اعلام شود، گفت: افزایش قیمت جدید خرید به میزان نرخ تورم خواهد بود.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
فیلم/
در بازار میوه و تره‌بار تهران نه قیمت‌ها درست نصب شده است و قوانین بدرستی اجرا می‌شود.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۴
محمدیان در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
نماینده مردم رامهرمز و رامشیر گفت: عدم اعلام نرخ خرید گندم به‌هیچ عنوان از سوی دولت پذیرفتنی نیست و این موضوع جزء نقاط ضعف وزارت جهاد کشاورزی است.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶
حجتی:
وزیر جهادکشاورزی گفت: اختلاف نظر بین این وزارتخانه و سازمان برنامه و بودجه برای تعیین نرخ تضمینی گندم به قوت خود باقی است.
آخرین اخبار