کشاورزی و تعاون
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
رئیس اتاق اصناف ایران خبر داد
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: فروش فوق‌العاده و فصلی انتهای سال با نظارت و کنترل اصناف شهر‌های مختلف اجرا می‌شود.
۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
شریعتمداری مطرح کرد:
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با تشکیل جلسه ستاد تنظیم بازار برای شب عید، کالا‌های اساسی مردم در انبار‌های کشور ذخیره شده و جای هیچ نگرانی نیست.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶
از ۲۰ اسفند؛
رئیس سازمان تعاون روستایی استان تهران گفت: ۶ هزار تن سیب و پرتقال از ۲۰ اسفند در ۸۰ مرکز دراستان تهران توزیع می‌شود.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹
معاون وزیر جهاد کشاورزی خبر داد
معاون وزیر جهاد کشاورزی درباره نگرانی کشاورزانی که پرتقال‌های‌شان را انبار کردن تا به قیمت مناسب بفروشند و ضرر نکند، گفت: دولت ۵۰ میلیارد تومان برای نظام تشویقی برای صادرات مرکبات در نظر گرفته است.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران، از اعلام نتایج رتبه بندی تشکل های اقتصادی در هفته های آینده خبر داد و گفت: از موازی کاری تشکل ها جلوگیری می کنیم.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶
بطحائی خبر داد
وزیر آموزش و پرورش گفت: ۳۰ درصد فضا‌های آموزشی موجود نیاز به تخریب بازسازی و یا مقاوم سازی دارند. بنیاد برکت پیشگام فرهنگ مدرسه‌سازی در کشور و ترویج‌کننده یک سنت حسنه است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
یک کارشناس اقتصادی
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه یکی از مشاوران اقتصادی رئیس‌جمهور کتابی نوشته که دو میلیارد تومان هزینه از بیت‌المال برای آن صرف شده است، گفت: در همین شرایط برخی کارگران به‌خصوص در مناطق آزاد از حقوق مکفی برخوردار نیستند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
معاون وزیر جهاد کشاورزی
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: نسخه‌های مختلفی از جمله استفاده از کشت نشاء، مالچ پاشی، توسعه حفاظتی، بذر با طول رشد کم و تغییر فصل کشت را در دستور کار داریم تا میزان مصرف آب را به نصف برسانیم.
۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
رئیس انجمن صادرکنندگان برنج هندی:
رئیس انجمن صادرکنندگان برنج هندی با بیان اینکه ایران دیگر به واردات برنج هندی ارز مبادله‌ای اختصاص نخواهد داد، گفت: هندی‌ها انتظار دارند صادرات برنج طی سال جاری به ایران افزایش یابد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
وزیر جهاد با ارسال نامه‌ای به وزیر صنعت اعلام کرد برای حمایت از تولید داخلی، محموله‌های وارداتی برنج حداکثر باید تا پایان تیرماه 97 وارد و ترخیص قطعی شود.
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
مدیرعامل سازمان میادین خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار از تخفیف ۳۰ درصدی محصولات در میادین و بازار‌های میوه و تره‌بار به مناسبت فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر خبر داد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
​رئیس انجمن فرآورده های گوشتی بابیان اینکه طی دوسال اخیرقیمت این فرآورده‌ها به طور متوسط ۱۰ تا ۱۲ درصد گران شده است، گفت:فعلا برنامه ای برای افزایش قیمت فرآورده‌های گوشتی درسال آینده نداریم.
آخرین اخبار