کشاورزی و تعاون
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
معاون وزیر جهاد کشاورزی نبود تشکل‌های فعال را در حوزه بازرگانی عامل افزایش چند برابری قیمت انواع میوه از محل تولید تا بازار مصرف اعلام کرد.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
مدیر عامل آبفای روستایی تهران:
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران از افتتاح ۴۰ پروژه تأمین آب در هفته دولت خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم علاوه بر کمیت، کیفیت اجرای پروژه‌ها را افزایش دهیم.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
در نشست بررسی ابعاد مختلف تراریخته در قم مطرح شد
با تصمیم و همت بخشی از جریانات تحول خواه حوزه علمیه قم -خصوصا فعالان و متخصصین طب اسلامی- دور سوم مباحثات و گفتگو‌ها درباره مسئله خطرناک تراریخته‌ها از دیروز در حوزه علمیه قم آغاز گردید.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
در نشست بررسی ابعاد مختلف تراریخته در قم مطرح شد
با تصمیم و همت بخشی از جریانات تحول خواه حوزه علمیه قم -خصوصا فعالان و متخصصین طب اسلامی- دور سوم مباحثات و گفتگو‌ها درباره مسئله خطرناک تراریخته‌ها از دیروز یک شنبه در حوزه علمیه قم آغاز گردید.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
قیمت هر کیلوگرم سیب زمینی در مزرعه ۵۰۰ تا ۷۰۰ تومان و در میادین میوه و تره بار بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ تومان شده است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰
از سوی گمرک؛
گمرک ایران با ابلاغ بخشنامه‌ای، ممنوعیت واردات انواع گندم را ابلاغ کرد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
رئیس اتاق تعاون تهران در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرگزاری دانشجو:
رئیس اتاق تعاون تهران گفت: پیشنهاد من به جناب ربیعی این است که ضمن آرزوی تکرار وزارت ایشان، فکری به حال بدنه وزارتخانه خود بکنند. بعضی تخصصی در حوزه تعاون ندارند و فقط بدلیل وابستگی حزبی مسئولیت می‌گیرند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
خلیل زاده:
مطالعات گسترده در حوزه تأمین مالی برای انواع مشارکت در زیرساخت ها، حاکی از آن است حتی در اقتصادهای توسعه یافته و پیشرفته نیز تصمیم گیران تغییر رویه داده و به سمت جلب و جذب مشارکت مردم در فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روی آورده اند.
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
مسئول صنایع تبدیلی بسیج سازندگی:
یکی از مهمترین معضلات حوزه صنایع تبدیلی این است که بدلیل بروکراسی‌های اداری موجود، تولید و به تبع آن عرضه بصورت زیر زمینی و غیراستاندارد شکل می‌گیرد. این امر بدلیل اینکه در حوزه سلامت اتفاق می‌افتد می‌تواند خطرناک باشد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
درخواست وزیر جهاد کشاورزی:
وزیر جهاد کشاورزی در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور درخواست کرد، دستگاه‌های اجرایی اعم از لشگری و کشوری چای مصرفی خود را از کارخانجات تولیدکننده داخلی تامین کنند.
۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴
رهبر معظم انقلاب در دیدار سال 93 خود با هیئت دولت، با تاکید بر حوزه کشاورزی عنوان کردند: صنایع بخش کشاورزی، یکی از بخشهای راهبردی است که در همه کشورها به آن کمک ویژه می شود و دولت باید به بخش کشاورزی مساعدت ویژه ای داشته باشد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
رئیس اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم صنعتی با اعلام اینکه نان از سال ۹۳ تاکنون گران نشده گفت: باتوجه به افزایش هزینه‌های جاری و ثبات نرخ نان طی سه ساله اخیر تغییر قیمت این کالای اساسی ضروری به نظر می‌رسد.
آخرین اخبار