کشاورزی و تعاون
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
حجتی:
وزیر جهاد کشاورزی، گفت: در حال رسیدن به وضعیت مطلوب در زمینه تلفات و شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان هستیم.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
اسکندری در پاسخ به خبرگزاری دانشجو:
وزیر اسبق جهاد کشاورزی گفت: بندی در قانون بهره‌وری وجود دارد که تعداد و رشته‌های مورد نیاز باید توسط وزارت جهاد کشاورزی به وزارت علوم اعلام شود، ولی در حال حاضر این قانون اجرایی نمی‌شود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
اسکندری در نشست خبری مطرح کرد
وزیر جهاد کشاورزی دولت نهم گفت: در زمان وزارت من نبود که ۵ میلیون تن گندم وارد و به نام تولید داخلی اعلام شود. ایمنی‌سنجی بذر و محصولات کشاورزی به عنوان مسئله‌ای مهم مورد توجه قرار بگیرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
نرخ ارز نهاده‌های کشاورزی بویژه کالاهای اساسی با قبل از تک نرخی شدن تفاوتی نکرده است، بلکه تنها روش پرداخت آن تغییر دارد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی تهران گفت: صادرات محصولات غذایی و کشاورزی در سال ۹۶ به کشورهایی چون عراق، امارات، ویتنام، ترکمنستان، اسپانیا و تایلند کاهشی بوده است.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۰
وزیر جهاد کشاورزی گفت: تصمیم گرفته شد روشی را دنبال کنیم تا تضمین واردات داشته باشیم و این مسئله بین بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه حل شود و وارد کنندگان از افزایش قیمت ارز تأثیر نپذیرند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
از شهریور سال گذشته دلار از 3700 تومان روند صعودی قیمت را طی کرد و تا هفته گذشته به 6000 تومان رسید؛ به‌تبع افزایش نرخ ارز، قیمت کالاهای وارداتی هم در ماه‌های اخیر به طور مستمر رشد را تجربه کردند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۶
وزیر جهاد کشاورزی از آستان قدس رضوی برای اجرای طرح احیای قنات‌ها در استان‌های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی تقدیر کرد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۵
با مصوبه شورای عالی کار
با مصوبه شورای عالی کار، مزد سایر سطوح کارگری که بیش از حداقل حقوق دریافتی دارند، در سال ۹۷ به میزان ۱۰.۴ درصد به علاوه روزانه ثابت ۲۸۲۰۸ ریال در شورای عالی کار به تصویب رسید.
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱
حجتی عنوان کرد؛
وزیر جهاد حداقل ارزش محصولات دامپزشکی کشور را ۱۵ تا ۱۶ میلیارد دلار عنوان کرد و گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود و سرمایه گذاری‌های انجام شده، ارزش افزوده خوبی در زیر بخش دام و طیور داریم.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی گفت: بیش از ۵.۳ میلیون تن محصولات کشاورزی به ارزش حدود ۵.۱ میلیارد دلار از ابتدا تا بهمن ماه سال ۹۶ از کشور صادر شده است.
۱۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
رئیس شورای تأمین کنندگان دام زنده گفت:خرده‌فروشان به بهانه نوسان نرخ دلار در سطح عرضه گوشت گرانی ایجاد کردند در حالیکه هیچ نوع افزایش قیمتی در سطح عمده فروشی نداریم.
آخرین اخبار