کرمانشاه
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
از امروز و با حضور ۲۴ تیم
معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه از آغاز به کار رویداد کارآفرینی "اکسیر" در کرمانشاه خبر داد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
هفتم اسفندماه جاری؛
دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کرمانشاه هفتم اسفندماه امسال در سالن آمفی تئاتر دانشکده ادبیات دانشگاه رازی برگزار می‌شود.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
مدیر امور تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی:
مدیر امور تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی گفت: ۶۶۴۷ داوطلب کرمانشاهی شامل ۲۹۹۶ داوطلب زن و ۳۶۵۱ داوطلب مرد در آزمون دکتری ۹۷ شرکت خواهند کرد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
دانشجوجهادگران در خبرگزاری دانشجو:
بعد از زلزله سر پل ذهاب، جو بدی در منطقه حاکم بود، خود بچه‌های گروه‌های امدادی بعضی از افراد خانواده‌شان را از دست داده بودند؛ گروه‌های امدادی نیز منفعل عمل می‌کردند و این‌ها دلیلی بود که ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
در اولین المپیاد ورزش همگانی کرمانشاه؛
در اولین المپیاد ورزش همگانی استان کرمانشاه که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد، از دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان حامی ورزش بومی و ملی زوران در این دوره از مسابقات تقدیر بعمل آمد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه:
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تا کنون هیچگونه موردی از ابتلای انسانی به آنفولانزای پرندگان در استان مشاهده نشده است.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
صبح امروز رخ داد
نشت گاز در اتاقک نگهبانی دانشگاه رازی کرمانشاه صبح امروز انفجاری را در مقابل درب ورودی دانشگاه رقم زد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از راه‌اندازی ۱۰ رجیستری بیماری، عوارض اعتیاد و خودکشی در استان تا پایان امسال خبر داد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
رئیس سازمان نظام پرستاری کرمانشاه خبر داد
رئیس دانشکده پرستاری و رئیس سازمان نظام پرستاری کرمانشاه از اضافه شدن دو رشته کارشناسی ارشد پرستاری سالمندان و پرستاری اورژانس به مجموعه رشته‌های پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از هفته آینده خبر داد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
معاون دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۹ تیم بهداشتی از شهرستان‌های استان کرمانشاه با هدف ارائه خدمات بهداشتی درمانی رایگان و توزیع دارو، به روستا‌های محروم مناطق زلزله‌زده اعزام شدند.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
در اولین تشرف به حرم سیدالشهدا (ع)؛
دانشگاهیان استان کرمانشاه در اولین تشرف خود به حرم سیدالشهدا (ع)، اولین زیارت خود را به نیابت از جانباختگان و زلزله زدگان استان انجام دادند.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
استاد دانشگاه رازی کرمانشاه:
استاد دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دولت آمریکا با تمام توان خود درصدد دسیسه‌چینی نقشه‌هایی است که دستاورد آن ها تغییرات تفکرات اسلامی جوانان و در نتیجه جریان‌سازی تفکرات غربی در اتاق فکر جوانان ایرانی است.
آخرین اخبار