کرمانشاه
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
معاون آموزشی دانشگاه رازی مطرح کرد
معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: در حوزه دانشگاه، اعتقاد بر این است که باید مسائل دانشگاه به خود دانشگاه محوّل شود و نظرات و انتظارات دانشجو در دانشگاه رقم بخورد نه خارج از دانشگاه.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
امام‌ جمعه کرمانشاه:
امام‌جمعه کرمانشاه گفت: دانشگاه‌ها پشتوانه علمی کشور برای اتکا به توان داخلی و رسیدن به استقلال هستند و باید از آن‌ها در جهت پیشرفت و توسعه استفاده کرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
در جلسه شورای استان کرمانشاه تاکید شد؛
دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: عملیاتی کردن برنامه‌های مدون دانشگاه همراه با نظم کاری برای سال ۹۷ وظیفه روسای واحدها و مراکز استان است.
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
در اردیبهشت ماه جاری؛
عضو هیئت علمی دانشگاه رازی گفت: کنفرانس بین‌المللی «انجمن ایرانی تحقیق در عملیات» از ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه رازی در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.
۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
مسئول گروه جهادی شهید حججی خبر داد
مسئول گروه جهادی شهید حججی گفت: ۷۰۰ گروه جهادی برای حضور در مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کرده‌اند که با توجه به نبود حمایت‌های مالی امکان پذیرش آن‌ها مقدور نبود.
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه:
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: دانشجویان با تمام توان و بهره‌گیری از روحیه مطالبه گری و جهادی، اهتمام لازم را در راستای حمایت از تولیدات داخلی به عمل خواهند آورد.
۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
در ایام عید؛
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی گفت: این انجمن با همکاری انجمن اسلامی دانشگاه فنی کرمانشاه قصد برگزاری اردوی جهادی در مناطق زلزله‌زده‌ کرمانشاه را دارد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
مسئول کانون یاوران جهادگر بسیج دانشجویی علوم پزشکی بقیه‌الله(ع):
مسئول کانون یاوران جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(ع) از توزیع آجیل شب عید در بین ۸۰۰ خانواده کرمانشاهی خبر داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
رئیس جهاددانشگاهی کرمانشاه:
رئیس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه گفت: هم اکنون ۳۰۰ شرکت تحت حمایت پارک علم‌و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه قرار دارند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
یکی از مسئولان حوزه حراست دانشگاه رازی:
یکی از مسئولان حوزه حراست دانشگاه رازی در پیامی به صدای دانشجو اعلام کرد: با مسببان ولنگاری و بی‌بند و باری دانشگاه به شدت برخورد خواهد شد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
در پی سنگ‌اندازی‌های معاونت فرهنگی رازی کرمانشاه؛
اعضای کانون مطالعات فرهنگی و کانون فیلم و عکس دانشگاه رازی از معاونت فرهنگی به شورای فرهنگی این دانشگاه شکایت کرد.  
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
سفره‌ای به وسعت کرمانشاه؛
مسئول طرح سفره مهربانی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: داخل سلف دانشگاه طرحی به نام سفره مهربانی به راه انداخته‌ایم. از آنجا که بیشتر دانشجویان تمام غذایی را که از سلف می‌گیرند و نمی‌خورند، تصمیم گرفتیم این غذا‌ها را به افرادی برسانیم که توان خرید غذا ندارند.
آخرین اخبار