کرمانشاه
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
دانشجویان اهل سنت آزاد کرمانشاه:
جمعی از دانشجویان اهل سنت دانشگاه آزاد کرمانشاه در بیانیه‌ای اعلام کردند: از دادستان کل کشور درخواست می‌کنیم تا قاطعانه با توهین بی‌شرمانه محمد باسم درازهی به کارمند و ظیفه‌شناس برخورد کند.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
با حضور نماینده ولی‌فقیه در کرمانشاه؛
مجموعه فرهنگی خوابگاه آیت‌الله شهید اشرفی اصفهانی دانشگاه رازی کرمانشاه امروز با حضور آیت‌الله علما، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و مسئولان دانشگاه افتتاح شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
به مناسبت هفته پژوهش؛
همایش آشنایی با مفاهیم استارت آپ به مناسبت هفته پژوهش، با حضور دانشجویان و اساتید در تالار دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
از ۲۵ تا ۲۸ آذرماه؛
نمایشگاه دستاورد‌های هفته پژوهش و فناوری و فن بازار استان کرمانشاه از ۲۵ تا ۲۸ آذرماه در کتابخانه مرکزی پردیس دانشگاه رازی برپا می‌شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
به همت انجمن اسلامی دانشجویان؛
ویژه برنامه «مقام دانشجو» به همت انجمن اسلامی دانشجویان در دانشکده فنی کرمانشاه برگزار و در آن دبیر این انجمن به بیان مطالب و مطالباتی در باب مسائل فرهنگی و صنفی-رفاهی پرداخت.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
از سوی شورای نظارت؛
برنامه انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با وجود آنکه مجوز‌های لازم را برای برگزاری مناظره میان صادق زیباکلام و علی خضریان اخذ کرده بود، با تصمیم شورای نظارت لغو شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
عباسی در دانشگاه آزاد کرمانشاه:
رئیس اندیشکده یقین گفت: بسیاری اعلام می‌کنند که رئیس جمهور، وزرا و نمایندگان مجلس هیچ کاره‌اند، اگر هیچ کاره است، چرا موقع انتخابات تبلیغ می‌کند؟!
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
پیرو موضع‌گیری‌های اخیر تنی چند از مدیران در حوزه مسائل اقتصادی؛
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه طی نامه‌ای به صورت نمادین کتاب «بن بست نیست» را به اعضای هیئت دولت تقدیم و اعلام کرد: هیچ بن‌بستی در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: دانشجو اگر در کنار وظایف اصلی به سمت فعالیت سیاسی برود، به نفع جامعه و مردم است.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
با حضور حسن عباسی؛
به مناسبت روز دانشجو همایش جوان انقلابی با حضور حسن عباسی فردا، ۱۹ آذرماه در دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار می‌شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
خانلری در گفتگو با دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: با تلاش‌هایی که ظرف چندماه اخیر انجام داده ایم، تعداد یک هزار و ۱۲۵ نفر به عضویت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی درآمده اند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
با حضور جمعی از اساتید و فرهیختگان ملی؛
همایش «توسعه پایدار استان کرمانشاه؛ فرصت‌ها، چالش‌ها، چشم‌انداز» ۱۹ آذرماه با حضور جمعی از اساتید و فرهیختگان ملی و استانی در دانشگاه رازی برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار