کرمانشاه
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
مدیر امور دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه خبر داد
مدیر امور دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: با همکاری اداره فناوری اطلاعات دانشگاه و بانک تجارت در حال طراحی و صدور کیف پول الکترونیکی به منظور خدمت رسانی بیشتر به دانشجویان هستیم.
۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
افسری در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهادی دانشگاه رازی با اشاره به تجمع روز گذشته تعدادی از طلاب، دانشجویان و روحانیون کرمانشاهی گفت: نخبگان در خط مقدم مبارزه با مفاسد اقتصادی قرار دارند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
گزارش/
مشکلات در دانشکده اسلام آباد غرب تا جایی پیش رفت که وزارت علوم تصمیم گرفت لیست رشته‌های این دانشکده را از دفترچه کنکور حذف کند؛ بنابراین این دانشکده امسال ورودی ندارد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
خوابگاه دانشجویی متاهلی از آن سبک زندگی‌هایی است که هرکسی آن را تجربه نکرده و تنها باید دانشجو باشی و ازدواج کنی تا بدانی زندگی در این خوابگاه‌ها چه مزه‌ای است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
قربانی در گفتگو با دانشجو:
مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: تربیت دانشجویان مستعد، دغدغه‌مند و انقلابی از اهداف طرح ولایت استانی است تا دانشجویان با ماموریت‌های بسیج دانشجویی آشنا شوند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
خانلری در گفتگو با دانشجو:
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه رازی با خطاب قرار دادن نمایندگان مجلس و دولت مردان گفت: آیا راه توسعه انقلاب این است که مردم را تحت فشار بگذراریم که مردم به خیابان‌ها بریزند؟ با وجود همه اینها؛ نمایندگان مردم وکیل الدوله هستند یا وکیل الرعایا؟
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه:
رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، در پیامی به مناسبت ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار را به تمام اصحاب رسانه تبریک گفت.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه:
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: دانشگاه صنعتی کرمانشاه در آخرین رتبه بندی پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) بین دانشگاه‌های صنعتی کشور جایگاه شایسته‌ای گرفت.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
دانشجویان بسیجی ۸ دانشگاه کرمانشاه:
دانشجویان بسیجی ۸ دانشگاه کرمانشاه در نامه‌ای به مجمع نمایندگان استان خواستار وضع قوانین مالیاتی همچون مالیات بر عایدی سرمایه (C.G.T) شدند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
بسیج دانشجویی ۱۰ دانشگاه کشور:
بسیج دانشجویی ۱۰ دانشگاه کشور در بیانیه‌ای از ورود علما و مراجع اعزام برای مطالبه خواسته‌های به حق مردم تشکر و اعلام کردند: عده‌ای می‌خواهند بی لیاقتی چند تن از مسئولان را به گردن اسلام بیاندازند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
کدام شهر؟ کدام دانشگاه؟
در میان موسسات و سازمان‌های وابسته به آموزش عالی، دانشگاه رازی به عنوان دانشگاه مادر، جامع و توسعه یافته طلایه‌دار آموزش عالی در استان کرمانشاه است.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
پرونده ویژه | اردوی جهادی 97
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با استقرار تیم جهادی در روستای چشم زرشک و با اعلام قبلی به مردم این روستا و روستا‌های اطراف، اقدامات لازم برای ویزیت بیماران در دستور کار قرار گرفت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار