کرمانشاه
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
دانشجوی فعال بسیجی دانشگاه رازی:
دانشجوی فعال بسیجی دانشگاه رازی گفت: امروز کسانی هستند که ضعف برخی از مسئولان را به نظام و رهبری نسبت می دهند، باید مطالبه‌گری کنیم تا مردم بدانند که مشکلی اگر وجود دارد، از مسئول مربوطه است.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: جهت‌گیری اردو‌های جهادی در مناطق محروم باید به سمت اقتصاد، تولید و کارآفرینی باشد اگر می‌خواهیم اقتصاد کشور مقاومتی باشد، باید رویکرد مردم به تولید باشد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
قائم مقام جهاد دانشگاهی کرمانشاه:
قائم مقام موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه گفت: در گذشته هیچ رصدی در خصوص سهم اشتغال دانشجویان نداشتیم؛ اما طی ۲ سال اخیر سهم فارغ التحصیلان این دانشگاه که وارد عرصه کار شدند، حدود ۳۰ درصد بوده است.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
گزارش/
دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه توانستند برای اولین بار، اپلیکیشن پیش‌بینی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه (papp) را طراحی کنند.
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه:
رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه توسعه کلاس‌های الکترونیک را از برنامه‌های مهم این دانشگاه در سال ۹۷ عنوان کرد و گفت: هم‌اکنون بین ۲۰ تا ۳۰ درصد از کلاس‌های تئوری دانشگاه را به این شکل برگزار می‌کنیم.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
گزارش/
مشکلات مختلفی که در دانشکده فنی اسلام آباد غرب واقع در استان کرمانشاه ایجاد شده، موجب نارضایتی شدید دانشجویان شاغل به تحصیل در این دانشکده شده است تا جایی که آنها مدتی است قید حضور در کلاس‌های درسی را زده‌اند.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
دانشجویان در جلسه با استاندار کرمانشاه:
دانشجویان کرمانشاهی در جلسه افطار با استاندار اعلام کردند که وعده‌های دولت پس از زلزله عملی نشده است و تنها به شعار تبدیل شده است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
دانشجویان کرمانشاهی در روز قدس؛
دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های کرمانشاه ضمن شرکت در راهپیمایی پر شور روز قدس خواستار موضع گیری صریح نمایندگان استان خود نسبت به قرار داد استعماری FATF در کمیسیون امنیت ملی مجلس شدند.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
در مسابقات پاورلیفتینگ؛
دانشجوی رشته حسابداری مقطع کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در مسابقات ورزشی پاورلیفتینگ نایب قهرمان آسیا شد.
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
مدیریت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه:
مدیریت تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: طرح ولایت استانی یکم مردادماه سال جاری در دانشگاه با حضور ۱۰۰ دانشجوی بسیجی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان برگزار می‌شود.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه:
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه گفت: دانشجویان مناطق زلزله زده کرمانشاه از پرداخت ۹۰ درصد شهریه نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۹۶ معاف شدند.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۶
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث کرمانشاه:
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث کرمانشاه گفت: ۲ خواهر دانشجو در یکی از دانشگاه‌های کرمانشاه بر اثر مسمومیت در بیمارستان بستری شدند.
آخرین اخبار