آذربایجان غربی
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
رئیس دانشگاه آزاد ارومیه:
رئیس دانشگاه آزاد ارومیه گفت: واحد دانشگاه آزاد ارومیه توانست تعداد ۶ رشته پرطرفدار را به جمع رشته‌های کارشناسی ارشد این مجموعه بیفزاید.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
گزارش/
آزمون MSRT چند سالی است در برخی شهرهای کشور از جمله ارومیه برگزار می‌شود؛ اما امسال بنا به دلایلی نامعلوم این امتیاز علمی از آذربایجان غربی سلب و موجب نارضایتی دانشجویان شد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
یادداشت دانشجویی/
اتفاقات اخیر در سطح آذربایجان غربی در بخش‌های مدیریتی اصلاح‌طلبان حکایت از این دارد که اشخاص مدعی با تمام قدرت به نقد سیستم مدیریتی دولت تدبیر و امید می‌پردازند.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۶
با حکم وزیر علوم؛
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر احمدرضا مصطفی قره باغی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی سهند تبریز منصوب کرد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
در خردادماه امسال؛
مسابقات اسکواش دانشجویان دانشگاه‌های شهر ارومیه جام رمضان با حضور بیش از ۳۰ ورزشکار از دانشگاه‌های ارومیه، علوم‌پزشکی، آذرابادگان، آزاد، آفاق در خانه اسکواش ارومیه برگزار شد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
در دیدار جامعه دانشگاهی با فرمانده سپاه؛
رئیس دانشگاه ارومیه گفت: دانشگاه‌های کشور در زمینه اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان با مشکل جدی روبرو است و اکنون زمان آن فرا رسیده که به دانشگاه با دید تخصصی نگاه شود.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
قلیزاده در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه گفت: پیش از آنکه بحران‌های زیست محیطی، دامن‌گیر ایران شود، دولت از برجام شکست خورده دست کشیده و دیپلماسی را در عرصه‌های مختلف آن بصورت فعال پیش ببرد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
مسئول فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی آذرباییجان غربی:
مسئول فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: نمایشگاه عکس ، برپایی ایستگاه سلامت و برگزاری انتخابات منفورترین چهره جهان و برنامه های فرهنگی دیگر از جمله برنامه هایی است که جمعه اجرا خواهد شد .
۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
در نشست دانشجویی مطرح شد
نشست دانشجویی با محوریت «بررسی عملکرد سیاست خارجی دولت دوازدهم» با حضور مسئولین سیاسی تشکل‌های دانشجویی دانشگاه ارومیه برگزار شد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
بهجت در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشگاه پیام نور ارومیه گفت: دولت تکیه‌ای اصلی خود را بر توان داخلی داشته باشد و به معاهدات بین المللی به چشم یک کمک و فرصت جانبی نگاه کند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
شیرمحمدی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: هیچ قراردادی از طرف غرب و شرق قابل قبول و به صلاح مملکت نیست نمایندگان ارومیه استقلال کشور را حفظ کرده و همچنین در راستای نظام سازی برای انقلاب حرکت کنند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
همزمان با میلاد کریم اهل بیت؛
سفره افطاری ساده مردمی همزمان با میلاد باسعادت کریم اهل بیت(ع) به همراه برپایی جشن ولادت با مشارکت نهادهای مردمی و افراد خیر و نیکوکار در منطقه حاشیه‌‌نشین ارومیه برگزار شد.
آخرین اخبار