آذربایجان غربی
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
ظهر امروز؛
تجمع دانشجویان دانشگاه‌های ارومیه با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان در مقابل مسجد دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار خواهد شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
صادق محصولی:
وزیر کشور در دولت نهم گفت: برآیند آرمان‌گرایی شما و چالش مسئولین با مصلحت‌ها، برآیند معتدل و مطلوبی خواهد داشت اما اگر شما هم مصلحت‌اندیش شدید، آن‌وقت همه چیز بهم می‌ریزد و بعضی از آرمان‌ها از ریشه قطع و گم خواهد شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
طی مراسم تودیع و معارفه؛
روز گذشته یوسف‌نژاد به عنوان مسئول حوزه بسيج دانشجويي شهيد ديالمه دانشگاه صنعتي اروميه معرفی شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷
گزارش تصویری/
مراسم روز دانشجو با حضور ۱۲۰۰ نفر در دانشگاه ارومیه به همت بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
آهون‌منش:
رئیس شورای مرکزی دانشگاه‌های غیرانتفاعی کشور بیان کرد: از جانب دولت به دانشگاه‌های پیام‌نور و آزاد صدهاهزار میلیارد کمک می‌شود درحالی که به دانشگاه‌های غیر‌انتفاعی حتی یک‌ریال هم پرداخت نشده است.
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
حسین دهباشی:
دهباشی در مراسم روز دانشجو دانشگاه ارومیه بیان کرد: آیا تشکل‌ها همان قدر که به فکر کار در حوزه سیاسی و فرهنگی هستند به فکر مهم‌ترین بخش دانشگاه که دفتر ارتباط با صنعت است هستند و تلاشی برای فعال کردن آن می‌کنند؟
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
13 آذرماه؛
نشست دوم کافه کارآفرینی با عنوان چگونه کارآفرین ثروت آفرین شویم در دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود.
۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
به مناسبت روز دانشجو؛
مراسم گرامیداشت روز دانشجو فردا در دانشگاه ارومیه با حضور حسین دهباشی، تاریخ‌پژوه برگزار خواهد شد.
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
جزئیات اتفاقی عجیب در دانشگاه ارومیه؛
مدیر امور دانشجویان دانشگاه ارومیه در رابطه با حضور یک مرد ناشناس در خوابگاه دخترانه پاسخ داد: مالک ساختمان در حال پخش نذری بوده که این اتفاق رخ می‌دهد و هیچ‌گونه عملی توسط مرد ناشناس وارد شده به خوابگاه رخ نداده است.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
گزارش تصویری/
یادواره شهدای دانشجوی استان آذربایجان غربی و گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی در راستا کنگره ملی بزرگداشت ۱۲۰۰۰ شهید استان همراه با افتتاح یادمان شهدای گمنام دانشگاه ارومیه برگزار شد.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
حسینی در دانشگاه ارومیه:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم دقایقی پیش در کنگره شهدای دانشجوی ارومیه بیان کرد: ما باید مقاومت کنیم و عقب نشینی نکنیم؛ اگر عقب‌نشینی از طرف ما باشد مانند انرژی هسته‌ای دشمن سو استفاده خواهد کرد.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱
طی حکمی از فرهاد رهبر؛
امروز طی حکم فرهاد رهبر رییس دانشگاه آزاد اسلامی دکتر محمود پور یوسف به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه منصوب شد. همچنین از زحمات دکتر عزیز جوان‌پور هروی قدردانی شد.
آخرین اخبار