آذربایجان غربی
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
با حضور حجت الاسلام ماهری؛
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه ویژه برنامه گرامیداشت روز جوان را با حضور حجت الاسلام ماهری کارشناس ازدواج و خانواده برگزار می کند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
گزارش/
دانشجویان دانشگاه صنعتی ارومیه نسبت به بی‌کیفیت بودن و عدم طبخ مناسب غذا دست به اعتراض در غذاخوری این دانشگاه زدند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
گزارش/
کارگران واحد صنعتی فولاد ارومیه چندین‌ماه است که حقوقی دریافت نکرده‌اند و با مشکلات فراوانی در این خصوص مواجه شده‌اند؛ این در حالی است که مسئولان ذی‌ربط تنها وعده پرداخت حقوق می‌دهند.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
شهریاری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: شورای صنفی در دانشگاه صنعتی ارومیه بعد از مدتی فعالیت رسالت اصلی خود را فراموش کرده که ...
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو عنوان شد
فعال دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: دانشجویان به برخی مسائل صنفی گلایه دارند و مطالبات خود را هم به مسئولان دانشگاه گفته‌اند و اگر این مطالبات عملی نشود، تجمع اعتراضی برگزار خواهیم کرد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
در مراسمی؛
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه با حضور مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد ارومیه و رحیم عباس زاده مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی برگزار شد.
۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
گزارش/
سرپرست اداره امور تغذیه دانشگاه ارومیه گفت: متاسفانه ما در سال جدید بخاطر افزایش قیمت دلار و یا دلایل اقتصادی دیگر با کمبود برنج هندی مواجه و ناچار شدیم به مدت چند روز برنج پاکستانی بخريم.
۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
حاشیه اردو‌های جهادی در ارومیه؛
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی اردو‌های جهادی را تمرینی برای خودسازی دانشجویان دانست و گفت: یادمان باشد این حرکت‌های جهادی مختص زمان خاصی نیست و باید در طول سال تدوام داشته باشد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
سرپرست دانشگاه آزاد آذربایجان غربی:
سرپرست دانشگاه آزاد آذربایجان غربی گفت: دانشگاه‌ها با تولید علم، با توجه به نیاز روز جامعه و بخصوص تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص می‌توانند نقش و تاثیرگذار در تحقق شعار سال و عمل به منویات رهبری داشته باشند.
۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
کریم پور در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر سازمان مردم نهاد حامی مهربان گفت: «عدالت اجتماعی» اصلی‌ترین کلید واژه و مهم‌ترین دغدغه‌ای است که بخاطر تحقق این هدف و خیریه حامی مهربان تشکیل شده و در این راستا به وُسع خود تلاش می کند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
گزارش/
رحیم عباس زاده مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی گفت: کاروان های راهیان نور در سال 96 بیش از ۱۵۰۰ دانشجوی خواهر و برادر به صورت مجزا در قالب ۲۷ دستگاه اتوبوس به سفر‌های راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.
۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
باقری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
معاونت جهاد سازندگی ناحیه بسیج آذربایجان غربی گفت: اردو‌ی جهادی از ۵ فروردین متشکل از ۲۵ نفر از دانشجویان استان آذربایجان غربی به مناطق زلزله‌زده اعزام می‌شوند.
آخرین اخبار