آذربایجان غربی
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه ارومیه:
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه ارومیه در نامه‌ای خطاب به رئیس دانشگاه اعلام کردند: طبق استعلام‌های گرفته شده از فرماندهی بسیج دانشجویی و سپاه ارومیه، جلسه‌ شورای تامین برای مراسم رسایی در دانشگاه برگزار نشده و همچنین مصوبه‌ای صادر نگردیده است.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
به مناسبت روز دانشجو؛
استاندار آذربایجان غربی در صفحه اینستاگرامی خود در پاسخ به انتقاد دانشجویان برای حضور در جمع دانشجویان استانی که در تهران مشغول تحصیل هستند، واکنش نشان داد.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
پرونده ویژه| نقدپذیری تشکل‌ها
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه گفت: انتقادپذیری فرصتی برای اصلاح است و برای اینکه کم و کاستی‌های کار خود را بفهمیم، مجبوریم فعالیت‌ها را در معرض نظر کارشناسان قرار دهیم.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
در راستای بهره برداری فرصت‌های مطالعاتی؛
در راستای بهره‌برداری بهینه از برنامه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتری، دانشگاه ارومیه موفق شد قرارداد ارائه مدرک double degree با دانشگاه پاویا ایتالیا را منعقد کند.
۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
صبح امروز؛
واحد ارومیه‌ دانشگاه الزهرا(س) صبح امروز با حضور رئیس این دانشگاه و امام جمعه ارومیه افتتاح شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول روابط عمومی دانشگاه ارومیه گفت: ۱۴ روز قبل از سفر روحانی به آذربایجان، لیست ۴۰ نخبه دانشگاه ارومیه را برای دیدار با وی به استانداری ارسال کردیم؛ اما یک روزمانده به ما گفتند کارت دعوت برای نخبگان صادر نشده است.
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
گزارش |
دانشجویان و اساتید دانشگاه ارومیه به عدم برنامه ویژه برای جامعه دانشگاهی، در سفر هیئت دولت به استان آذربایجان غربی انتقاد کردند.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
ابیانه در همایش افول قدرت آمریکا در ارومیه؛
عضو شورای بین‌الملل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: امضاکنندگان و کشورهای حامی FATF، اگر مدعی مبارزه با پولشویی هستند، خاوری را به عنوان اختلاسگر به ایران تحویل دهند.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
حب‌نقی در همایش علمی سیره امام رضا(ع):
رئیس دانشگاه ارومیه گفت: باید رفتار و گفتار همه ما بخصوص مسئولان دولتی منطبق با سیره و کردار اهل بیت(ع)باشد و الگوی همگان و بویژه نسل جوان قرار بگیرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش
با ابلاغیه وزارت علوم برای فشرده کردن کلاس‌های آموزشی، احتمال بروز یک سری مشکلات دانشجویی دور از انتظار نبود و بیشتر مشکلات آموزشی دانشجویان دانشگاه صنعتی ارومیه نیز حاکی از این ابلاغیه است.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش |
دبیر ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت: من حتی یک ساعت هم در دانشگاه ارومیه درس نخوانده‌ام چه برسد به اینکه مدرک فارغ‌التحصیلی از این دانشگاه داشته باشم.
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
با عناوین روشنفکری دینی؛
برنامه دوره‌های معرفتی ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی ارومیه روز‌های اول و دوم آذرماه در مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی این دانشگاه برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار