آذربایجان غربی
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
از ۸ اسفند؛
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: اردو‌های جهادی بسیج دانشجویی ۱۳۹۷ با اعزام گروه جهادی دامپزشکان جوان دانشگاه ارومیه به منطقه مرزی دلزی شهرستان سلماس آغاز می شود.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
توسط مدیریت پشتیبانی؛
توسط مدیریت پشتیبانی دانشگاه ارومیه بنگاه ماشین‌های وارداتی برای فروش برگزار شد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
یوسف نژاد در گفت وگو با خبرگزاری دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: جلساتی که در دوران استاندار پیشین با تشکل‌های دانشجویی برگزار شد دیدیم که همیشه گزینشی بوده و از طیف‌های نزدیک به استانداری به این جلسات دعوت می‌شدند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
چند وقتی است وزارت علوم برای جبران کسری بودجه دانشگاه‌ها و تامین مالی آن‌ها، به اتخاذ سیاست خصوصی‌سازی دانشگاه‌ها به عنوان ساده‌ترین راه روی آورده است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
مسئول بسیج دانشجویی استان:
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: در اسفند ماه سال جاری بیش از ۱۵۰۰ دانشجوی خواهر و برادر به صورت مجزا در قالب ۲۷ دستگاه اتوبوس به سفر‌های راهیان نور جنوب کشور اعزام خواهند شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
در اعتراض به پولی‌سازی دانشگاه‌ها؛
جمعی از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه ارومیه در سومین روز در اعتراض به پولی‌سازی دانشگاه‌ها در مقابل دفتر رئیس دانشگاه تجمع کردند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
نماینده مردم ارومیه در مجلس:
نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: به ناچار باید گفت که دانشگاه صنعتی به جایی تبدیل شده که حتی امکانات اولیه را نیز ندارد، این عقب ماندگی‌ها نشات گرفته از نگرش سیاسی وزارت علوم نسبت به آذربایجان غربی است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
ظهر امروز؛
جمعی از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه ارومیه ظهر امروز در اعتراض به پولی‌سازی دانشگاه‌ها در مقابل دفتر رئیس دانشگاه تجمع کردند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
رئیس دانشگاه آزاد استان آذربایجان غربی:
رئیس دانشگاه آذر بایجان غربی گفت: باید همه همت خود را در راستای افزایش درآمد‌های غیرشهریه و عدم وابستگی به شهریه دانشجویان به کار گیریم.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
صبح امروز؛
جمعی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارومیه امروز در اعتراض به مشکلات رفاهی و عدم پذیرش هیات علمی مقابل درب رئیس دانشگاه تجمع کردند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
دبیر قرارگاه علم‌الهدی آذربایجان غربی:
دبیر قرارگاه علم‌الهدی استان آذربایجان غربی گفت: طبق مصوبات جلسه‌ای که در چهارم بهمن ماه در خصوص راهیان نور صورت گرفت، ۵ درصد دانشجویان هر دانشگاه در اولویت اعزام قرار دارند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه:
شورای تبیین مواضع حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه در بیانیه اعلام کرد: انقلاب اسلامی ایران که به حق معجزه قرن است، توانست مردم آزادی خواه جهان را بیدار کند.
آخرین اخبار