آذربایجان غربی
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
روایت دانشجویی | پرونده هفدهم | اردوی جهادی
چه زیباست آهنگ جهاد آنگاه که دانشجویان از شهر و دیارشان کوچ می‌کنند و رنج سفر به جان می‌خرند و از گردنه‌های صعب خستگی عبور می‌کنند تا تحفه لبخند را برای کودکان به ارمغان ببرند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
رئیس دانشگاه آزاد در صفر مرزی ارومیه:
رئیس دانشگاه آزاد گفت: مسئولان یکی از روستا‌ها مرکزی را به عنوان مبدا خرید و فروش محصولات ارزشمند صنایع دستی قرار دهند و با ایجاد این پایانه، اشتغال و پیشرفت را به منطقه هدیه بدهند.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
بدلی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نقده گفت: اولین یادواره شهرستانی شهدای دانشجوی نقده ۱۹ مرداد ماه با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار می‌شود.
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷؛
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سلماس گفت: اردو‌های جهادی امسال در قالب ۱۰ تا ۱۲ گروه جهادی در حاشیه شهر و دهستان لکستان از ۲۷ مرداد تا ۱۰ شهریور برگزار خواهد شد.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
رتبه ششم کنکور تجربی در گفتگو با دانشجو:
رتبه ششم کنکور تجربی گفت: انتظار رتبه تک رقمی را نداشتم و نهایت تصورم کسب رتبه‌های بین ۲۰ تا ۵۰ بود که پس از اعلام نتایج ضمن خوشحالی بسیار شوکه شدم.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
یوسف نژاد در گفتگو با دانشجو مطرح کرد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه در اعتراض به بازرسی ماموران آژانس اتمی گفت: دانشجویان انقلابی اجاره نمی‌دهند که بار دیگر ترور شهید شهریاری‌ها که ماحصل اینگونه جاسوسی‌ها بود، تکرار شود.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
شریف در گفتگو با دانشجو:
مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه گفت: دانشجویان پسر به تعداد ۵۲ نفر در رشته‌های ورزشی والیبال، کاراته، کشتی و... در تاریخ ۱۰ مرداد ماه اعزام می شوند.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
خادم وطن در گفتگو با دانشجو:
مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: کمپین «NOhep» برای دومین سال به وسیله دانشگاه علوم پزشکی ارومیه راه‌اندازی می‌شود؛این درحالی است که آذربایجان غربی در سطح کشور به عنوان دومین استان برتر شناخته شده است.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷؛
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نقده گفت: امسال اردو‌های جهادی در قالب ۴ گروه جهادی در عرصه‌های عمرانی، سلامت، آموزشی و فرهنگی در مناطق محروم شهرستان نقده برگزار خواهد شد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
رحمتی در گفتگو با دانشجو:
دبیر قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: یکی از ساز و کار‌هایی که بازار سوداگران را از سکه می‌اندازد، وضع قانون مالیات بر عایدی سرمایه یا همان cgt است.
۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
پرونده ویژه | اردوی جهادی ۹۷؛
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: مجهز‌ترین تیم پزشکی و دامپزشکی آذربایجان غربی در قالب اردو‌های جهادی در شهرستان شاهین‌دژ مستقر خواهد شد.
۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۰
کدام شهر، کدام دانشگاه؟
دانشگاه ارومیه در سال 1344 راه‌اندازی شد تا مأموریت اصلی خود یعنی پذیرش، تربیت و آموزش نسل جوان را در مقاطع و رشته‌های تحصیلی مختلف به انجام برساند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار