خوزستان
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
مدیر مرکز رشد دانشگاه شهید چمران خبر داد
مدیر مرکز رشد فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: در سال ۹۶ میزان فروش ۵۰ شرکت مرکز رشد فناوری دانشگاه چمران ۳.۶ میلیارد تومان بوده است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
کدام شهر؟ کدام دانشگاه؟
دانشگاه شهید چمران اهواز با در اختیار داشتن فضای آموزشی بسیار وسیع و مناسب یکی از چهار دانشگاه بزرگ کشور و بزرگترین دانشگاه در جنوب غرب کشورمان به شمار آمده و در زمره دانشگاه‌های جامع قرار دارد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
گزارش/
دود ناشی از آتش‌سوزی نیزارهای نیشکر هورالعظیم گریبان مردم را در هویزه گرفته است؛ دود این آتش که قصد خاموش شدن ندارد، صدها کیلومتر را طی کرده و به اهواز رسیده است.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
طرفی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه چمران اهواز گفت: ما در اهواز دچار مشکلات ریزگردها، آب و برق و به تازگی هم دود و آتش هستیم؛ این در حالی است که رئیس سازمان محیط زیست ۶ ماه است به استان سر نزده است.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
قربانی در گفتگو با دانشجو:
نماینده دانشجویی کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه جندی شاپور گفت: کمیته ناظر بر انتخابات در خصوص تخلف رخ داده در انتخابات نشریات در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نامه‌ای به معاونت فرهنگی وزارت بهداشت ارسال کرد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش ۲۰/
کارشناسان اقتصادی بر این باورند که گسترش مناطق آزاد تجاری تنها یک بازی سیاسی برای جلب توجه مردم و کسب آرا برای نمایندگان است؛ چرا که بر روی مناطق آزاد نظارتی وجود ندارد و این مسئله رانت و فساد را زیاد می‌کند.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
مدیر روابط عمومی چمران اهواز:
مدیر روابط عمومی دانشگاه چمران اهواز گفت: به دلیل گرمای بالا و جلوگیری از مصرف بالای برق، مراکز اداری خوزستان تعطیل شده‌اند و در این راستا بخش اداری دانشگاه‌ها نیز فردا تعطیل است.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
عبادی‌نژاد در گفتگو با دانشجو:
دبیر قرارگاه احمدی روشن گفت: دود‌های شبانه که از جابه جایی توده‌های هوا در شب رخ می‌دهد، سبب بروز مشکلاتی برای مردم خوزستان شده است.
۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول گروه جهادی دامپزشکی شهید چمران گفت: گاهی برخی از روستائیان که برای آن‌ها با تانکر آب می‌بردیم می‌گفتند حاضریم با آب شور حمام کنیم؛ اما دام‌هایمان ...
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
گزارش/
برنامه طرح جامع کارآفرینی «جاک» دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیای بهبهان با هدف مهارت‌افزایی و افزایش قابلیت اشتغال دانشجویان دانشگاه و با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای استان خوزستان اجرایی شده است.
۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
با توجه به افزایش دمای هوا؛
مدیریت بحران استانداری خوزستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به افزایش دمای هوای استان و لزوم پایداری شبکه برق و دستور استاندار خوزستان کلیه مراکز آموزشی استان ۲۰ تیرماه تعطیل است.
۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
گزارش/ نگاهی به ماجرای حضور مسعود شجاعی در خوزستان
ماجرای آب خوزستان نقطه عطف کم نداشت. از جهاد علی‌گونه امام جمعه خوزستان تا حضور وعاظ انقلابی در منطقه، اما بدون شک گل سرسبد اتفاقات این چند روزه، تعامل زیبای بسیج دانشجویی با مسعود شجاعی بود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار