خوزستان
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد با شرکت حدود سه هزار و ۳۰۰ داوطلب در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه (ششم و هفتم اردیبهشت‌ماه) در این دانشگاه خبر داد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
در مسابقات سازه ماکارانی در خوزستان؛
انجمن علمی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز موفق به کسب دو مقام قهرمانی درهفتمین مسابقه استانی سازه های ماکارونی شد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
چراغی‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه شهید چمران گفت: طرح رویش برنامه‌ای بین کانونی و مختص کانون‌های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی دانشگاه شهید چمران است.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
به علت وقوع پدیده گرد و غبار؛
تمام مدارس و دانشگاه‌های آبادان و خرمشهر در نوبت صبح امروز ۳ اردیبهشت ماه بدلیل پدیده گرد و غبار تعطیل شد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
با حکم وزیر نفت؛
وزیر نفت در حکمی، کریم سلحشور را با حفظ سمت معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت، به سرپرستی دانشگاه صنعت نفت منصوب کرد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
گروه موفق ۱/
دبیر شواری صنفی دانشگاه شهید چمران گفت: برخی نمایندگان شورای صنفی در دیدار با وزیر علوم انتظار داشتند این شورا فراتر از اختیارات و رسالتش عمل کند و به همین دلیل هجمه به شورای صنفی را در دستور کار خود قرار دادند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
با برگزاری مسابقه سازه‌های ماکارونی؛
انجمن علمی دانشجویی عمران مدیریت امور فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز، هفتمین دوره مسابقات استانی سازه‌های ماکارونی را در این دانشگاه برگزار می‌کند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
مسئول خواهران بسیج دانشجویی بندر ماهشهر:
مسئول خواهران بسیج دانشجویی امام صادق(ع) دانشگاه آزاد بندرماهشهر گفت: نخستین اردوی جهادی خواهران با هدف ترویج مشاغل خانگی و تقویت بنیان خانواده و جامعه برگزار شد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
یادداشت دانشجویی/
چند سالی است که رکود فرهنگی در دانشگاه‌ها به یکی از ملموس‌ترین مشکلات موجود حال حاضر جامعه دانشگاهی تبدیل شده است تا آنجایی که دیگر دانشگاه را می‌توان یک مدرسه صرفا مختلط بدون مدیرت صحیح فکری و فرهنگی دانست.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
از سوی رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز؛
در حکمی از سوی غلامحسین خواجه، رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، علیرضا قدردان‌مشهدی، عضو هیات‌علمی دانشکده دامپزشکی به عنوان معاون دانشجویی این دانشگاه منصوب شد. 
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
مشکل دانشکده پرستاری بستان فقط با بودجه و نقدینگی حل نمی‌شود؛ بسیاری از امور دانشجویی با عدم وجود پرسنل باتجربه به مشکل‌های بزرگ‌تر تبدیل می‌شود که...
۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
حجت‌الاسلام شفیعی:
مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان گفت: امروز فرصت تاریخی برای حوزه‌ها و دانشگاه هاست که مبانی اقتصاد اسلامی، پیش نیاز‌های حمایت از کالا ایرانی و داخلی را تبیین کنند و به گفتمان عمومی تبدیل کنند.
آخرین اخبار