خوزستان
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
رییس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان
رییس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان از افتتاح مرکز رشد فناوری‌های نوین سلامت این سازمان، با حضور رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی و جمعی از مدیران استانی خبر داد. 
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
توسط دانشجویان هنر انجام شد
دانشجویان دانشکده هنر شوشتر با حضور در مدارس محروم این شهرستان نسبت به رنگ‌آمیزی دیواره‌های این مدارس، اقدام کردند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ماهشهر؛
از محل برگزاری نمایشگاه خیریه صنایع دستی و غذا در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بندر ماهشهر مبلغ چهل ميليون ریال جمع آوری و در اختیار بیماران نیازمند بیمارستان شهید بقایی 2 اهدا شد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های اهواز:
با توجه به صحبت های اخیر رهبر انقلاب و هشدار ایشان نسبت به خطر ارتجاع و کم کاری های صورت گرفته در زمینه عدالت، دیگر پذیرفته نیست که ...
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲
به همت گروه جهادی شهید چمران اهواز؛
اولین اردوی جهادی دامپزشکی‌ استان خوزستان‌ به همت جهادگران بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در روستاهای محروم اطراف سوسنگرد برگزار شد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
بهداروند در گفتگو با خبرگزاری دانشجو؛
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران گفت: اگر اقدامات نابه جا ادامه یابد و برخی مسئولین هم با سکوت های نابه جا و یا احیانا همراهی کردن های خلاف اخلاق باعث تخریب فضای علمی، فرهنگی و اخلاقی دانشگاه شوند قطعا با پاسخ محکم و مستقیم دانشجویان آزاده و دلسوز دانشگاه رو به رو خواهند شد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
معاون توسعه و مدیریت بنیاد ملی نخبگان:
معاون توسعه و مدیریت بنیاد ملی نخبگان گفت: بسیاری از زمینه‌ها در حوزه بازگشت نخبگان از خارج به داخل کشور مهیا شده است و ما در دو سال گذشته، ۸۰۰ نفر از نخبگان را به ایران بازگردانده ایم.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های خوزستان:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های خوزستان گفت: جابجایی شهید و جلاد و گرفتن ژست روشنفکر مآبی بی‌طرفی، میدانی است که خریدار ندارد؛ مجلس عزای حضرت زهرا(س) و دفاع فاطمه از ولایت، سندی است که نباید سکوت کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
در دانشگاه پیام نور اهواز؛
۲ شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس امروز در دانشگاه پیام‌نور اهواز به خاک سپرده شدند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
به علت بروز پدیده گرد و خاک؛
به علت بروز پدیده گرد و خاک دانشگاه‌ها، مدارس و مراکز آموزشی ۱۷ شهرستان خوزستان در نوبت بعد از ظهر روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه تعطیل شد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
دبیر جشنواره استانی سازه‌های ماکارونی خوزستان:
دبیر جشنواره استانی سازه‌های ماکارونی خوزستان از برگزاری این جشنواره در ۲۸ فروردین‌ماه در دانشگاه شهید چمران اهواز خبر داد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
اختصاصی/
شباهت اسمی استاد دانشگاه بهبهان با یکی از مسافران هواپیمای مرگ او را در لیست فوت‌شدگان حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج قرار داد.
آخرین اخبار