سینما و تئاتر
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱
فیلم سینمایی «کاتیوشا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی بعد از فیلم سینمایی «دلم می‌خواد» در گروه زندگی اکران می‌شود.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
مدیر امور بین‌الملل انجمن سینمای جوانان ایران اعلام کرد که ۵ هزار و ۵۰ فیلم کوتاه برای حضور در سی‌و‌پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران متقاضی شده‌اند.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
محسن خان‌جهانی رئیس دهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران شد.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
غلامرضا فرجی گفت: فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» به کارگردانی بهرام توکلی بعد از فیلم سینمایی «دارکوب» در سرگروه استقلال اکران می‌‌شود.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
فیلم سینمایی «کاتیوشا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی، بعد از فیلم سینمایی «دلم می‌خواد» در گروه زندگی اکران می‌شود.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
جدیدترین فیلم بلند سینمایی مسعود ده‌نمکی «زندانی‌ها» نام دارد که فیلمبرداری آن چند روز پیش آغاز شد.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
مدیر پایگاه اینترنتی دانشنامه سینمایی ایران گفت: فاز نخست این پایگاه اینترنتی در مدت زمان ۶ ماه آماده شده است و نسخه فارسی این وب سایت به زودی آماده می‌شود.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
شورای سیاستگذاری جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به منظور کشف و حمایت از استعدادهای جوان برای نخستین بار در این دوره جشنواره بخش «روایت نو» را در ساختار مسابقات این رویداد سینمایی راه‌اندازی کرده است.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
از نخستین پوستر فیلم سینمایی «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داودی با طراحی عرفان بهکار رونمایی شد.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
پوستر فیلم سینمایی «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داودی رونمایی شد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
ایرج صفدری چهره‌پرداز پیشکسوت سینمای ایران درگذشت.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
سینماروها در هفته پیش از فیلم‌های کمدی استقبال بیشتری کردند، «دلم می‌خواد» بهمن فرمان آرا هم که دومین هفته اکرانش را پست سر گذاشت، با 700 میلیون تومان فروش آغاز خوبی داشته است.
آخرین اخبار