سینما و تئاتر
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
گزارش از مراسم «آذر، ماه میلاد جلال و خاموشی شمس»
رئیس شورای شهر تهران گفت: من از خانم سیمین دانشور تنها رمان «سو وشون» را خوانده‌ام و تعجب می‌کنم چرا این رمان بسیار عالی که قابلیت تبدیل به فیلم‌نامه و فیلم دارد تا به حال به فیلم تبدیل نشده است، شهرداری آمادگی همکاری در این راستا را دارد.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
ثبت‌نام اصحاب رسانه و اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ۲۴ آذر آغاز می‌شود و تا ۳۰ آذرماه ادامه خواهد داشت.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
کارگردان مشهور تئاتر گفت: متاسفانه در تئاتر امروز یک عده خرپول تفنن‌طلب پیدا شده‌اند که به دنبال سرگرمی خودشان هستند و بدبختانه قشر متوسط فرهنگی به دلیل مشکلات مالی در عرصه تئاتر نابود شده‌اند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
نقدی بر مستند امیر رفیعی در جشنواره حقیقت؛
کارگردان بسیار صادقانه اعتراف میکند که مخاطبین فیلمش نه تمام علاقه‌مندان فوتبال که فقط طرفداران استقلال هستند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
مراسم رونمایی از مستندهای «سی‌یار»، «آنجا که باد می وزد»،«در قلمرو افعی دم عنکبوتی»،«مسافر فوکوشیما»، «آواز جغد کوچک» و «تمام چیزهایی که جایشان خالی است» در سومین روز از دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت برگزار شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
فیلم سینمایی «روزهای نارنجی» ساخته آرش لاهوتی در بخش سینمای جهان شانزدهمین جشنواره فیلم چنای در کشور هند روی پرده می‌رود.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
شهرام کرمی:
مدیرکل هنرهای نمایشی در واکنش به سخنان آیت‌الله سبحانی تأکید کرد نباید تئاتر اسباب کدورت علما و جامعه متدین کشور شود.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۲
بعد از انتصاب حسین انتظامی به عنوان سرپرست سازمان سینمایی آن هم چند ماه مانده به برگزاری جشنواره فجر سی‌وهفتم قبل از هر چیزی اهالی سینما منتظر اعلام نام دبیر جشنواره هستند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳
مستند «اسرار دریاچه» ساخته آرمین ایثاریان به عنوان فیلم برتر از نگاه تماشاگران در پایان دومین روز جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت معرفی شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
مدرس و کارگردان تئاتر گفت: عکاسی تئاتر دو جنبه دارد؛ یکی وجه خبری و دیگر وجه هنری است. متاسفانه برخی عکاسان که کار هنری انجام می‌دهند، وجه اطلاع‌رسانی را فراموش می‌کنند.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی (مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر) تا روز ۱۶ آذرماه اعلام شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
شهرام کرمی:
مدیرکل هنرهای نمایشی با اشاره به حضور چهره‌های نامرتبط با تئاتر در عرصه کارگردانی گفته است این مسئله ناشی از خلاءهای قانونی است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار